Poradniki

Jak zabezpieczyć okno przed kotem?

Co zrobić, jeżeli mamy w domu włochatego współlokatora, który ucieka na zewnątrz, gdy tylko zobaczy za oknem ptaka lub fruwające na wietrze liście? Przeczytaj poniżej, jak przygotować mieszkanie, aby było bezpieczne dla kota.

Czytaj więcej

Jak dopasować zasłony do szarych ścian?


Masz szary salon i szukasz do nich idealnych zasłon? Jesteś w dobrym miejscu – dzisiaj robimy przegląd najlepszych aranżacji z tym odcieniem w roli głównej!

Czytaj więcej

Siatka antysmogowa - Niepozorny strażnik twojego domu

Jeśli mieszkasz w dużym mieście lub na terenach o wysokim poziomie zanieczyszczenia i smogu, dodatkowa bariera chroniąca płuca i serce przed zanieczyszczeniami może okazać się niezbędna w walce o czyste powietrze.

Czytaj więcej

Roleta jako projektant wnętrz

Czy wiesz, że stworzenie oryginalnych aranżacji, bardzo często zależy od odpowiednio dobranych, często bardzo odważnych dodatków? Charakter domu czy biura rzadko definiuje bowiem wyłącznie kolor ścian - to właśnie niespotykane meble, fantazyjne wazony czy awangardowe obrazy sprawiają, że po przekroczeniu progu, czujemy wyjątkowość danego miejsca.

Czytaj więcej

Kolory roku 2021 według Instytutu Pantone

Nie tylko Świętami, pod koniec roku się żyje - grudzień to dla osób zajmujących się modą, reklamą czy architekturą wnętrz to czas… nieustannego odświeżania strony Instytutu Pantone, który właśnie w tym okresie publikuje jedną z najważniejszych branżowych informacji. Chodzi rzecz jasna, o wybór „Colour of the Year” będącego wyznacznikiem nadchodzących trendów. Dlaczego ta wiadomość jest dla nas tak istotna?

Czytaj więcej

Jak dbać o żaluzje drewniane i aluminiowe?

Montaż żaluzji to łatwe i estetyczne rozwiązanie, które poprzez ustawienie lameli pod odpowiednim kątem pozwala na całkowitą kontrolę wpadającego do wnętrz światła. Dzięki temu intuicyjnemu mechanizmowi możemy jednym ruchem całkowicie zaciemnić lub oświetlić pomieszczenie. To zapewnia z kolei skuteczną ochronę przed słońcem czy spojrzeniami przechodniów.

Czytaj więcej

Rolety do pokoju dziecka – priorytet każdego rodzica

Każdy rodzic wie, jak ważne jest zapewnienie dziecku bezpiecznego i przytulnego pokoju dziecięcego. To właśnie w tym miejscu będzie ono spędzać najwięcej czasu, dlatego musi tam panować szczególna atmosfera.

Czytaj więcej

JAK OSŁONIĆ BALKON W BLOKU?

Balkon to pewnego rodzaju przedłużenie naszego mieszkania. Chętnie korzystamy z jego uroków w sezonie wiosenno-letnim, relaksując się przy dobrej książce czy jedząc romantyczne śniadanie we dwoje.

Czytaj więcej

5 powodów dla których warto przygarnąć zasłonę

5 powodów dla których warto przygarnąć zasłonę

Czytaj więcej

Dlaczego żaluzje powinny zawisnąć na Twoim oknie?

Prawie każdy z nas miał kiedyś do czynienia z żaluzjami. Jeśli nie we własnym domu, to u kogoś znajomego, rodziny, w biurze lub sklepie. Popularne żaluzje pionowe wciąż po tylu latach przyciągają do siebie wielu zwolenników. Dlaczego?

Czytaj więcej

Pomiar i montaż rolety w dzień i noc bez wiercenia

Pomiar i montaż rolety w dzień i noc bez wiercenia

Czytaj więcej

Top 5 - zasłony w trendach 2019

Zasłony niewątpliwie są ponadczasowym dodatkiem, który nie pozwala o sobie zapomnieć. Są nie tylko niesamowicie praktyczne, ale przede wszystkim…piękne.

Czytaj więcej
Strona 1 z 4