Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Poradniki

Rolety do pokoju dziecka – priorytet każdego rodzica

Każdy rodzic wie, jak ważne jest zapewnienie dziecku bezpiecznego i przytulnego pokoju dziecięcego. To właśnie w tym miejscu będzie ono spędzać najwięcej czasu, dlatego musi tam panować szczególna atmosfera.

Czytaj więcej

JAK OSŁONIĆ BALKON W BLOKU?

Balkon to pewnego rodzaju przedłużenie naszego mieszkania. Chętnie korzystamy z jego uroków w sezonie wiosenno-letnim, relaksując się przy dobrej książce czy jedząc romantyczne śniadanie we dwoje.

Czytaj więcej

5 powodów dla których warto przygarnąć zasłonę

5 powodów dla których warto przygarnąć zasłonę

Czytaj więcej

Dlaczego żaluzje powinny zawisnąć na Twoim oknie?

Prawie każdy z nas miał kiedyś do czynienia z żaluzjami. Jeśli nie we własnym domu, to u kogoś znajomego, rodziny, w biurze lub sklepie. Popularne żaluzje pionowe wciąż po tylu latach przyciągają do siebie wielu zwolenników. Dlaczego?

Czytaj więcej

Pomiar i montaż rolety w dzień i noc bez wiercenia

Pomiar i montaż rolety w dzień i noc bez wiercenia

Czytaj więcej

Top 5 - zasłony w trendach 2019

Zasłony niewątpliwie są ponadczasowym dodatkiem, który nie pozwala o sobie zapomnieć. Są nie tylko niesamowicie praktyczne, ale przede wszystkim…piękne.

Czytaj więcej

Jak dbać o rolety zewnętrzne podczas zimy

Rolety zewnętrzne słyną ze swoich właściwości izolacyjnych, które docenić możemy szczególnie wówczas, gdy zimowa aura daje nam o sobie znać niską temperaturą. Chcąc długie lata cieszyć się z funkcji, jakie spełniają rolety, należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji.

Czytaj więcej

Jaki silnik do rolety zewnętrznej?

Silniki do rolet zewnętrznych, które oferujemy możesz zamontować do świeżo zakupionych rolet naszej firmy, bądź do tych, które już funkcjonują w Twoim domu. Musisz jedynie dobrać odpowiedni rodzaj silnika do Twojej rolety i umieścić go w mechanizmie zwojowym. Dzięki naszemu poradnikowi, nie powinno sprawić Ci to problemu.

Czytaj więcej

Jak czyścić i dbać o rolety?

Rolety materiałowe to bardzo popularna osłona okienna. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest łatwa w utrzymaniu czystości i gromadzi mniej kurzu, niż zasłona czy żaluzje, a przy tym dla wielu osób jest atrakcyjna wizualnie. Zachowana w minimalistycznym stylu, potrafi dopasować się praktycznie do każdego wnętrza. Sposób dbania o roletę w dużej mierze zależy od rodzaju materiału, z jakiego została wykonana i nie należy do skomplikowanych czynności.

Czytaj więcej

Zmiany czasu, czyli dlaczego przestawiamy zegary.

W nocy z soboty na niedzielę będzie miało miejsce święto łączące wielbicieli snu z całego kraju- zmieniamy czas z letniego na zimowy. Ku radości wielu osób, na zegarkach zmieni się godzina z 3:00 na 2:00. Dzięki temu będzie można spać aż godzinę dłużej, dlatego szkoda byłoby, żeby promienie słoneczne obudziły Cię wpadającym przez okno światłem.

Czytaj więcej

Rolety do okien dachowych – jak wybrać?

Na odpowiednią i przemyślaną aranżację takiej przestrzeni jak poddasze składa się wiele elementów, ale tym, który będzie odpowiadał za komfort spędzanego w niej czasu, jest ochrona okien dachowych. Na co warto zwrócić uwagę, by do okien dachowych wybrać roletę skuteczną, kompleta a do tego funkcjonalną?

Czytaj więcej

Najlepsze markizy na balkon lub taras – jaką kupić?

Mnogość modeli i funkcji może wydać się przytłaczająca, jednak po bliższym zapoznaniu się z rodzajami markiz, można wybrać dla siebie tą idealną, która spełni wszystkie oczekiwania. Jakie modele można znaleźć i czym kierować się przy wyborze odpowiedniej markizy?

Czytaj więcej
Strona 1 z 3