Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Wolnowiszące (20 produktów)

Rolety dzień i noc wolnowiszące najlepszym rozwiązaniem do dużych okien

Najmocniejszy ze wszystkich systemów

Duże okna nie są dużym problem, tylko atutem. Dlatego specjalnie dla nich mamy wolonowiszący system montowania rolet dzień i noc. Ze względu na swoją strukturę oraz wytrzymałe komponenty zapewnia stabilny i bezpieczny montaż, który utrzyma dużą roletę, chroniącą piękne, przestrzenne okno.

Dostosuj poziom światła

Każde pomieszczenie ze względu na swoje przeznaczenie potrzebuje indywidualnego poziomu naturalnego słońca lub intymności. I to o różnych porach dnia. Dzięki naszym roletkom dzień i noc możliwe będzie dowolne regulowanie poziomu światła, bez zbędnego wysiłku czy zmieniania położenia całych rolet. Wystarczy delikatne pociągniecie łańcuszka.

Odcienie i barwy odpowiadające Twojemu wnętrzu.

Ciekawe aranżacje okienne powstają poprzez połączenie wzorów i kolorów. Atrakcyjne pasy, które odnajdą się w pomieszczeniu w każdym stylu, mogą teraz ozdobić także i Twoje okna. Ciekawy design oraz duża ilość popularnych i lubianych barw urozmaici każde wnętrze. Zobacz, czy znajdziesz tu swój ulubiony kolor.

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ