Moskitiery drzwiowe

(16 produktów)

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe – korzystaj z balkonu bez ograniczeń

Organizujesz wieczorne przyjęcie i stresujesz się tym, ile owadów wleci do domu? Oszczędź sobie nerwów i nieprzespanych nocy. Moskitiery drzwiowe to idealny sposób na to, aby komary, muchy czy pszczoły pozostały tam, gdzie ich miejsce – na zewnątrz. Odpowiada za to wysokiej jakości siatka z włókna węglowego, przez której oczka nie przedostanie się żaden nieproszony gość. Materiał ten charakteryzuje się dużą odpornością na przetarcia, deszcz, wiatr czy wilgoć. Dodatkowo może posiadać różne właściwości – chronić przed smogiem, pyłkami, a w wersji wzmocnionej skutecznie blokować zwierzętom drogę ucieczki.

Całość konstrukcji każdej moskitiery w ryzach trzyma specjalna rama wykonana z aluminium ekstrudowanego, które jest malowane proszkowo (gwarantuje to ochronę przed słońcem czy opadami). Zazwyczaj jest ona dostępna w kilku podstawowych kolorach, ale w niektórych modelach możemy zainstalować profile w dowolnym kolorze RAL.

moskitiery na drzwi przeciw komarom
MOSKITIERY DRZWIOWE PRZECIWO KOMAROM

Inwestując w moskitierę drzwiową, zyskujesz:

spokojne lato bez owadów,

możliwość wietrzenia wnętrza o każdej porze dnia i nocy,

mniej bakterii,

przespane noce,

brak bolących i swędzących ukąszeń

bezpieczeństwo zwierząt domowych,

brak konieczności stosowania chemii.

Moskitiery na drzwi – skuteczny i estetyczny sposób walki z owadami

Podobnie jak w przypadku moskitier okiennych, modele drzwiowe różnią się od siebie zarówno sposobem sterowania, jak i montażem. Skonstruowane są tak, aby maksymalnie odgrodzić owadom drogę do domów, bez konieczności zamykania okien. Dzielą się one na:

ramkowe na zawiasach: model, który otwiera się, jak standardowe drzwi. Montuje się je na przykręcanych do ościeżnic zawiasach, na których osadza się całą konstrukcję.

rolowane: składające się dzięki szynom do bocznej, estetycznej kasety.

przesuwne: poruszające się na dolnych i górnych szynach. Występują w dwóch odsłonach – jednoskrzydłowej (polecanej, gdy korzystamy tylko z jednej części drzwi) i dwuskrzydłowej (dedykowanej posiadaczom dużych tarasów).

magnetyczne: najprostsze modele moskitiery drzwiowej składające się z dwóch części siatek, które łączy ze sobą silny magnes umieszczony na ich środku.

Marzysz o spokojnym lecie bez ukąszeń? Wybierz 1 z 4 rodzajów siatek i model moskitiery dla siebie!

 moskitiery na drzwi przeciw komarom