Moskitiery drzwiowe

(16 produktów)

Moskitiery pasujące do drzwi wejściowych, tarasowych i balkonowych

Delikatna ochrona Twojego domu

Nie daj się zwieść pozorom. Delikatna siatka to wynik zastosowania wytrzymałego włókna szklanego, które sprawia, że materiał jest wytrzymalszy i jednocześnie bardziej elastyczny. Zadbaliśmy o to, by wykonać siatkę o bardzo drobnych oczkach, które nie pozwolą na przejście nawet drobnym owadom. W końcu będzie można spać spokojnie i wstać rano zupełnie wyspanym.

Moskitiery drzwiowe – jakie wybrać?

Rodzaje dopasowane to Twojego stylu życia

Otwierana wahadłowo niczym normalne drzwi lub zamykana magnetycznie moskitiera drzwiowa to ochrona przez owadami lub natarczywymi komarami, kiedy letnim wieczorem chcemy zostawić otwarte drzwi balkonowe lub tarasowe. Wybierz rodzaj moskitiery, który będzie najwygodniejszy dla często otwieranych drzwi, biegających dzieci lub dużego wyjścia na balkon.

Wzmocnione aluminium do większych rozmiarów

Aluminiowe ramy oraz szyny wykonane z wytrzymałego aluminium zapewniają lekkość produktu, przy jednoczesnej wytrzymałości. Dzięki temu montaż jest zawsze prosty i łatwy, a moskitiera służyć będzie przez długi okres. Możesz ją otwierać i zamykać wiele razy, a jej funkcjonalność zawsze pozostanie taka sama.