Moskitiery okienne

(18 produktów)

Moskitiery okienne

Moskitiery okienne – skuteczna bariera dla owadów

Uwielbiasz sezon letni, ale nic tak nie irytuje Cię, jak wlatujące do domu owady? Montaż moskitiery okiennej to sprawdzony sposób na pozbycie się nieproszonych gości – bez konieczności rezygnowania ze świeżego powietrza i widoku za oknem. Nasze modele siatek zaprojektowane zostały tak, aby wtapiać się w otoczenie i nie psuć estetyki istniejącej już aranżacji czy stolarki okiennej. Siatki występują w aż 4 odsłonach: przeciwpyłkowej, antysmogowej, wzmocnionej i standardowej.

Podstawą każdej moskitiery na okno jest wytrzymała, aluminiowa, malowana proszkowo rama oraz siatka blokująca owadom wejście do domu. Pasują na standardowe i mniej popularne rozmiary okien. Montowane inwazyjnie lub bezinwazyjne mogą zawisnąć już w kilka minut.

Jakie są zalety moskitier okiennych?

siatka wykonana z wytrzymałego włókna szklanego,

produkt odporny na czynniki atmosferyczne czy przetarcia,

siatka ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii,

możliwość otwierania okien bez względu na porę dnia,

brak swędzących ukąszeń i obrzęków.

Moskitiery okienne przeciw komarom
Moskitiery okienne plisowane przeciw komarom

Moskitiery na okno, czyli lato bez ukąszeń

Każdy model moskitiery występuje w różnych rozmiarach i kolorach. W naszej ofercie znajdziesz także modele pasujące do okien dachowych oraz tych wyposażonych w rolety zewnętrzne.Aby dopasować ten produkt do Twoich indywidualnych potrzeb, oferujemy moskitiery:

Rolowane: poruszają się one po bocznych szynach, chowając na górze do kasety. Zajmują niewiele miejsca i wyglądem przypominają standardową roletę zwijaną na rurę nawojową.

Plisowane: siatka porusza się po bocznych szynach i składa w estetyczną harmonikę, co sprawia, że ten model jest nie tylko skuteczny w walce w owadami, lecz także niebanalnie wygląda.

Ramkowa: klasyczna odsłona moskitiery, którą mocuje się bezpośrednio do ramy okna i pozostawia nieruchomo. Wyróżnia ją prosty montaż i demontaż.

Roleta okienna screen – moskitiera i roleta w jednym!

Lubisz innowacyjne produkty? My też! Jednym z nich jest roleta okienna screen , która jest prawdziwą rewolucją na rynku osłon okiennych. Co wyróżnia je na tle konkurencji i co ma wspólnego z moskitierami? Już tłumaczymy – chroni przed owadami, słońcem, spojrzeniami przechodniów i jednocześnie nie ogranicza widoczności na zewnątrz! Wszystko dzięki wyjątkowej, poliestrowej tkaninie o gramaturze aż 380 g / m² z dodatkową powłoką PVC. Występuje ona w wielu wersjach kolorystycznych, co odróżnia ją od moskitiery. Niewielkie otwory pozwalają wpuścić do środka światło (nie barwi się ono na kolor tkaniny), ale nie przeciśnie się przez nie żaden owad.

Zafunduj sobie spokojne lato – sprawdź moskitiery drzwiowe!

Moskitiery okienne przeciw komarom