Moskitiery okienne jako skuteczna i bezpieczna ochrona okien przez owadami

Czas zacząć spać spokojniej

Moskitiery okienne wyposażyliśmy w siatkę wykonaną z bardzo wytrzymałego włókna szklanego, odpornego na przetarcia. Gęsto ułożone oczka zapobiegają przedostawaniu się owadów czy nawet małych muszek do środka. Zapobiegnie to dużej ilości owadów w kuchni podczas gotowania oraz ograniczy ilość ukąszeń przez komary w trakcie nocy. W końcu będzie można otworzyć okna na oścież!

Którą moskitierę do okna wybrać?

Aluminium jest w modzie

Aluminium ze względu na swoje właściwości oraz dużą elastyczność pod względem dostosowywania go do różnych aranżacji coraz częściej wykorzystywany jest do tworzenia stabilnych konstrukcji. Dlatego i nasze moskitiery zostały wyposażone w wytrzymałe i bardzo lekkie ramy, którym nadajemy różne rozmiary oraz kolory, tak by pasowały do każdego okna! Łatwy montaż oraz wytrzymałość daje w efekcie produkt, który będzie Ci długo służyć. Proszkowe malowanie gwarantuje dokładne pokrycie oraz długą żywotność farby.

Idealne dopasowanie

Owady są uparte! Zawsze znajdą drogę, by dostać się do naszych wnętrz. Dlatego oferujemy rozmiary, które dopasujesz do wszystkich okien, by raz na zawsze zamknąć drogę owadom do Twojego mieszkania. Pasują na standardowe i mniej popularne rozmiary okien. Montowane normalnie lub bezinwazyjne mogą zawisnąć już w kilka minut. Pozwól więc sobie na spokojny wypoczynek!