Pawilon ogrodowy Deluxe, 3x4 m, Paramondo

Produkt jest dostępny

Pawilon ogrodowy Deluxe, 3x4 m

1172,58 zł
w tym 23% VAT: 219,26 zł

Wybierz kolor pawilonuINFO

Niedostępne
Beżowy
Niedostępne
Bordowy
Niedostępne
Antracyt

Wybierz typ pawilonu

Niedostępne
Ściany z moskitierami
Niedostępne
Ściany standardowe

Wybierz dodatkowy komplet ścian

Nie
Ściany standardowe
Szczegóły produktu
Do góry

Wypoczynek w luksusie!

Pawilon ogrodowy Deluxe to nie tylko ochrona przed słońcem. To elegancki wygląd, stabilna konstrukcja oraz efekt wypoczynku niczym w królewskim ogrodzie. Zapewnij sobie luksusowy odpoczynek we własnym ogrodzie.

Elegancja, gustowny wygląd, a przy okazji niezawodna i skuteczna ochrona przed deszczem lub upałem. Tak w jednym zdaniu opisalibyśmy nasz składany pawilon ogrodowy. Zaprojektowany, by tworzyć wygodną przestrzeń w Twoim ogrodzie, która umili każdą chwilę spędzoną na świeżym powietrzu. Zasługujesz na najlepsze rozwiązanie.

Składany pawlion ogrodowy rama, stelaż


Stabilna stalowa konstrukcja pawilonu ogrodowego Deluxe w kolorze antracytowym to 4 wytrzymałe podpory oraz stalowy dach, na których rozpościera się wodoodporny materiał. Całość konstrukcji tworzy prostokąt o wymiarach 3 x 4 m, który osiąga wysokość 2,7 m. Kształt podpór, stalowe tworzywo oraz duży rozmiar powodują, że pawilon jest stabilny i odporny na powiewy wiatru.

Poliestrowy pawilon ogrodowy


Zaletą naszego ogrodowego pawilonu jest prostota rozstawiania. Montaż elementów odbywa się bez użycia śrub czy wkrętów, czyniąc zbędnym wykonywanie dziur czy użycie specjalistycznego sprzętu. Elementy łączy się w sposób podobny do klocków. By ułatwić i przyśpieszyć rozkładanie pawilonu wszystkie elementy zostały ponumerowane.

Kolorowy paliwon ogrodowy


Chroni i zdobi zarazem. Koniec uciekania z ogrodu podczas deszczu. Wodoodporny materiał o gramaturze 230g/m2 wykonany jest w całości z materiału poliestrowego. Dostępny jest w 3 eleganckich i estetycznych kolorach, które wpasują się w każdą ogrodową aranżację. By zapobiec przeciekaniu deszczu oraz wzmocnić jego odporność na wiatr został pokryty warstwą PCV, która skutecznie blokuje wsiąkanie wody w materiał. Zobacz, jak to wygląda z bliska.

Składany pawilon z bocznymi ścianami

Lubisz spędzać czas na zewnątrz, ale niekoniecznie chcesz, by każdy mógł zobaczyć jak wypoczywasz? Wyposaż pawilon w boczne ściany przyczepiane do każdej z 6 podpór, które możesz dowolnie zasłaniać i odsłaniać. Przyczepione do dodatkowych elementów konstrukcji poruszają się tak, jak zasłony na karniszach.

Zainspiruj się!

Boczne ścianki:

Dają poczucie intymności

Posiadają zamki, dzięki czemu możesz szczelnie się osłonić

Chronią przed wiatrem i deszczem

Możesz je dowolnie wiązać i przesuwać

Dodają niezwykłego uroku

Pawilon ze ścianami

Nie lubisz jak komary lub inne owady przeszkadzają Ci podczas posiłku na świeżym powietrzu? Wyposaż swój pawilon w boczne ścianki wykonane z siatki moskitiery. Możesz je szczelnie zamknąć zamkiem lub związać kiedy potrzebujesz.

Pawilon ze ścinami moskitiery

Rozstawienie zajmuje niewiele czasu

Składany pawilon ogrodowy rozstawisz z łatwością wybranym przez Ciebie, idealnym miejscu. Pokochasz go za to, że nie potrzebne Ci będą żadne narzędzia. Składanie konstrukcji odbywa się bez użycia śrub czy wkrętów. Wszystkie elementy są ponumerowane i łączy się je w sposób podobny do klocków. Szybko, sprawnie i bez bałaganu.

Dane techniczne
Do góry
DOKUMENTY DO POBRANIA

Aby otworzyć instrukcje potrzebujesz programu do odczytu plików PDF
Kliknij TUTAJ aby pobrać najnowszą wersję Adobe Acrobat Reader.

Dane techniczne
Wymiary(dł. x szer. x wys.) 400 x 300 x 270 cm
Wysokość wejścia: 200 cm
Podwójny dach:

Duży dach: 395 x 295 cm, waga 4,0 kg

Mały dach: 192 x 93 cm, waga 0,5 kg

Tkanina ścian bocznych 140g/m2 Poliester
Tkanina dachu 230 g/m² Polyester z powłoką PVC
Ramy: 4 x stalowy profil: 198 x 34 cm
Stalowe kotwy: 12 sztuk
Linka naprężająca: 4 sztuk
Waga: 33,5 kg
Gwarancja: 2 lata