Roleta dzień i noc bezinwazyjna BASIC, Promocja

czarna, 55x150 cm
od 37,49 zł 49,99 zł
80101979
(0 opinii)
Produkt jest dostępny Wysoka dostępność produktu w magazynie
Rata już od: 2,12 zł Sprawdź informacje o racie
Gwarancja jest dostępna Sprawdź informacje o gwarancji

Kolor:

Widoczne kolory produktu mogą się różnić w zależności od jakości i ustawień ekranu. W rzeczywistości będą wyglądały inaczej w zależności od natężenia i rodzaju światła.

Szerokość x wysokość [cm]:

Produkt jest dostępny Wysoka dostępność produktu w magazynie
Rata już od: 2,12 zł Sprawdź informacje o racie
Gwarancja Sprawdź informacje o gwarancji

Charakterne wnętrze

Ponadczasowe i klasyczne, poziome paski wciąż królują w nowoczesnych wnętrzach! Bezinwazyjne rolety dzień i noc to kreatywne połączenie praktyczności z designem.

Pasiasty wzór co roku jest elementem najnowszych trendów, czy to na wybiegach czy w magazynach dekoracyjnych. Nie może go więc zabraknąć w Twoim mieszkaniu! Zmyślne połączenie naprzemiennie ułożonych pasków sprawia, że wnętrze wypełnia się atrakcyjnym dla oka spektaklem światła i cienia, który wypełnia cały pokój niezwykle przyjemną atmosferą.

Rolety bezinwazyjne - co warto wiedzieć?

Na każde popularne okno

Na wysokie i niskie, szerokie i wąskie! Rolety bezinwazyjne występują w gotowych rozmiarach. Kilka dostępnych wysokości wybraliśmy z myślą o osobach posiadających okna zwykłe oraz balkonowe. Kilkanaście wariantów szerokości to skłon w stronę osób, które posiadają popularne okna dwuskrzydłowe o różnych wymiarach.

Prosto i szybko

Standardowe i popularne rozwiązana, to zawsze także te skuteczne i niezawodne. Dlatego roleta bezinwazyjna montowana jest za pomocą uchwytów na ramie skrzydła okiennego. Pozwala to na zamontowanie jej do prawie każdego popularnego okna. Roleta bezinwazyjna nie wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu ani wczuwania się w rolę majsterkowicza. Do paczki dołączony jest zestaw montażowy wraz z kołkami.

Zobacz, jak prezentują się nasze rolety

Pokój dziecka
Salony
Łazienki Należy podać całkowitą wielkość rolety (tkanina + system) *Produkty gotowe o różnych rozmiarach przygotowywane są z oddzielnych partii materiałów. Oznacza to, iż w niektórych przypadkach 2 roletki z tego samego koloru mogą delikatnie różnić się od siebie odcieniem. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, zamów produkt na wymiar.
Kolor wykończenia: Profil górny, pręt obciążający, zatyczki końcowe i mechanizm łańcuchowy są dopasowane kolorystycznie do koloru rolety
Zatyczki końcowe: Wysokiej jakości poliester
Materiał: Pręt obciążający, profil górny z aluminium; Mechanizm łańcuchowy, uchwyt zaciskowy, mechanizm rolety, zabezpieczenie przed dziećmi z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
Rodzaj materiału: Wysokiej jakości tkanina poliestrowa, naprzemiennie przezroczyste i nieprzezroczyste paski (wolne od PCW i halogenków
Grubość materiału: Ok. 0,28 mm
Pas tkaniny - nieprzezroczysty: Wysokość 7,8 cm
Pas tkaniny - przezroczysty: Wysokość 4,8 cm
Masa powierzchniowa materiału: 180 - 200 g/m²
Pielęgnacja: Przetarcie wilgotną szmatką
Obsługa: Mechanizm łańcuchowy
Długość łańcucha: 100 cm
Mocowanie: Za pomocą uchwytów zaciskowych; nadaje się do montażu na oknie
Gwarancja: 2 lata
Wskazówka: Pomimo starannej produkcji i ciągłej kontroli jakości, dopuszcza się tolerancję szerokości i długości tkaniny do 1 cm. Nie stanowi to wady.
(0 opinii)
Oceny klientów
5
0 opinii
4
0 opinii
3
0 opinii
2
0 opinii
1
0 opinii
Dodaj opinię
Napisz własną opinię.
Opinia zostanie dodana po weryfikacji.
Wprowadź znaki widoczne na obrazku:

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe