Pancerz do rolety zewnętrznej, PCV, Na wymiar | Pancerz rolety | Rolety zewnętrzne | Domondo

Pancerz do rolety zewnętrznej, PCV, Na wymiar, Sagio

Produkt jest dostępny

Pancerz Do Rolety Zewnętrznej, Aluminiowy i PCV, Na Wymiar

Koszt dostawy 16 zł
Wysyłka w 2-7 dni roboczych
33,99

Szczegóły produktu

Do góry

Ekonomiczne i sprawdzone rozwiązanie na nowy pancerz do Twojej rolety.

Pancerz do rolety zewnętrznej wykonany z materiału PCV to część, która zapewni Ci dobrą termoizolację. Latem skutecznie odbije promienie słoneczne, co ograniczy nagrzewanie się pomieszczeń, natomiast zimą stanowić będzie skuteczną ochronę przed uciekaniem ciepła z pomieszczeń. Tym samym zaoszczędzisz na ogrzewaniu.

Zwijany do skrzyni zamontowanej nad oknem, pancerz, okaże się także blokadą dla dźwięków i hałasu pochodzących z zewnątrz. Wybierz odpowiedni rozmiar lamel, dopasuj ich kolor do posiadanej już konstrukcji rolety zewnętrznej. Pancerz PCV to ekonomiczne rozwiązanie, które zadowoli Cię, jeśli szukasz praktycznego i taniego produktu chroniącego Twoje wnętrza. Konfigurator w kilku krokach poprowadzi Cię przez projektowanie idealnie dopasowanego pancerza.

Pancerz sprzedawany jest z wieszakami, które mają postać sprężyn taśmowych. Służą do połączenia pancerza z rurą nawojową w celu nawijania i chowania do skrzyni. Wieszaki są podczepiane, nie przykręcane! Ich ilość uzależniona jest od szerokości pancerza. 

Stwórz go już teraz i ciesz się produktem stworzonym na Twoją miarę.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Sagio
Nazwa produktu:Pancerz do rolety zewnętrznej, PCV, Na wymiar
Numer produktu:SW10198

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry