Rolety elewacyjne natynkowe

(58 produktów)

Roleta zewnętrzna:
Ciesz się komfortem o każdej porze roku!

Niezależnie od tego, czy na dworze panują niemal egzotyczne upały, czy nadchodzą arktyczne mrozy- Ty możesz cieszyć się optymalną temperaturą Twojego domu. Nie dość, że komfortowo, to jeszcze…oszczędnie! Zainwestuj w jakość, wyrażoną w 800 roletach codziennie opuszczających naszą produkcję. Pozwól, by rolety zewnętrzne stały się Twoim synonimem komfortu.

Najlepsze rozwiązanie dla Twoich okien

Kupno żaluzji zewnętrznych jest inwestycją, która zwraca się w postaci obniżonych rachunków za ogrzewanie podczas zimy i o wiele mniejszych kosztach za energię elektryczną latem (zmniejsza się potrzeba korzystania z klimatyzacji i wentylatorów). Dysponujemy dwoma rodzajami materiałów. Lamele z PVC to standardowe, lecz wykonane z wysokiej jakości granulatu PVC profile o niezwykle małej wadze. Drugi rodzaj lamel produkowany jest z aluminium. Dla małych i średnich okien proponujemy profile w standardowym rozmiarze. Do dużych okien polecamy wybór wyższych profili, ponieważ zwiększa to wytrzymałość całego pancerza. Pancerz rolety jest doskonałym izolatorem, ponieważ lamele zbudowane są w taki sposób, że ich wnętrze wypełnione jest powietrzem (w przypadku lamel PVC) lub specjalistyczną pianką (profile z aluminium). Dzięki właściwościom izolacyjnym rolety zewnętrznej, zyskujemy dodatkowy efekt wygłuszenia wnętrza, co zapewni domownikom spokojny sen.

Kiedy i jaką roletę kupić?

Remontujesz

Przyszedł czas na odświeżenie elewacji? To dobry moment, by pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu.

Roleta elewacyjna lub podtynkowa

Sterowanie elektryczne, ponieważ możesz schować połączenie w ścianach

Budujesz

Zadbaj już teraz o to, by dopasować wszystko w jak najmniejszym detalu!

Roleta podtynkowa, którą schowasz pod elewacje

Sterowanie elektryczne, które poprowadzisz w ścianie, by było niewidoczne

Chcesz zacząć się chronić

Możesz je zamontować do wnęki lub na elewację w szybki i łatwy sposób.

Roleta elewacyjna z okrągłą lub półokrągłą skrzynią

Sterowanie ręczne, które łatwo przeprowadzisz przez ścianę.

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet

Dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy chcesz chronić rodzinę i bliskich, witrynę w sklepie czy wejście do magazynu, nasze rolety, dzięki różnym parametrom, dostosujesz do wymaganego poziomu bezpieczeństwa.

Z naszymi roletami zewnętrznymi będziesz spokojniejszy o swoje okna. Pancerze skutecznie chronią przed wybiciem szyby i utrudnią potencjalnemu włamywaczowi dostęp do wnętrza domu, czy innego ważnego dla Ciebie budynku, który chcesz zabezpieczyć. Płacąc za roletę tak naprawdę nie płacisz tylko za produkt. Płacisz za bezpieczeństwo Twoich bliskich, spokojny sen Twoich dzieci oraz uczucie pewności, że nikt nie uszkodzi Twoich okien czy drzwi. Do produkcji skrzyni oraz prowadnic używamy aluminium ekstrudowanego. Zastosowanie tego procesu produkcji pozwala na uzyskanie materiału o niezwykłej trwałości i odporności, szczególnie na wygięcia. Na właściwości antywłamaniowe ma wpływ także wybranie sterowania roletą za pomocą silnika. Blokuje on bowiem możliwość siłowego otwarcia rolety od zewnątrz. Wybierając sterowanie automatyczne, dbamy również o swój komfort. Perspektywa sterowania roletą bez wychodzenia z łóżka wydaje się być naprawdę kusząca.