Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Rolety (566 produktów)
Rolety

Rolety okienne to komfortowe pomieszczenia, ozdoba okna i ochrona przed słońcem

Rolety materiałowe

ROLETY MATERIAŁOWE

Skuteczna ochrona nie musi ujmować designowi. A funkcjonalność nie oznacza skomplikowanych systemów, wymagających technicznych elementów i umiejętności. Rolety materiałowe Domondo.pl to połączenie prostoty z elegancją oraz artystyczną aranżacją, która może chronić Twoje okna. Ciekawe i ulubione kolory oraz wzory materiałów umieściliśmy w 3 prostych konstrukcjach dopasowanych do różnych typów okien. Rolety materiałowe to rozwiązanie i odpowiedź na Twoje pytanie o to, co powinno zawisnąć na Twoim oknie.
Przed Tobą wybór, która z oferowanych przez nas rolet spodoba Ci się najbardziej, bo tego, że będzie pasować, jesteśmy pewni.

Co na okno łazienkowe? Sprawdź, jak zadbać o intymność w łazience!
Rolety dzień i noc

ROLETY DZIEŃ I NOC

Niezwykle designerska osłona, która jak pogoda w ciągu chwili może zmienić swoje oblicze.
Rolety dzień i noc to połączenie funkcjonalności standardowych rolet z ciekawie zaprojektowanym materiałem. Składająca się z pasów zaciemniających i przepuszczających światło tkanina, zawija się ku górze tworząc podwójną konstrukcję materiału.
Dzięki temu przesuwanie pasów względem siebie sprawia ich naprzemienne nakładanie się. Rolety dzień i noc dają nie tylko ciekawy efekt designerski, który urozmaica wnętrza. Dają one także możliwość dowolnego operowania światłem w pomieszczeniu.
Ten rodzaj rolet sprawi, że już nigdy nie będzie za ciemno, albo za jasno. Teraz już zawsze będzie w sam raz – tak jak tego chcesz.

Inwazyjnie czy bezinwazyjnie? Wybierz najlepszy sposób montażu.
Rolety plisowane

PLISY

Awangardowe rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. Przyciągająca oko, skuteczna i lekka plisa to połączenie zalet wszystkich pozostałych osłon okiennych. Materiał składa się w kształt harmonijki, zupełnie jak wachlarze. Dzięki ręcznemu i dokładnemu szyciu oraz dwóm listwom na jego końcach, można poruszać plisą po dowolnej płaszczyźnie okna, zasłaniając wybraną część szyby. Nowoczesny system plisy pozwoli Ci uzyskać dekoracyjną formę na oknie, która nie zajmuje wiele miejsca. Nowoczesny design, idealne dopasowanie oraz funkcjonalny system poruszania osłoną, to tylko kilka cech wyróżniających plisy. Przekonaj się na własne oczy, jak bardzo będą pasować do Twoich pomieszczeń.

Rolety rzymskie

ROLETY RZYMSKIE

Finezyjność oraz pełnia temperamentu przemawiająca przez rolety rzymskie, to sposób na niebagatelne wnętrza każdego dnia. Twoje pomieszczenia zyskają nową, kunsztowną ochronę. Kaskadowo zwijany materiał, który tworzy równe falbany, zadba o to, by design nie opuszczał Twoich pomieszczeń, nawet gdy roleta jest podciągnięta. Nieocenione okażą się cechy wyróżniające materiałów, dzięki którym możliwe będzie dopasowanie rolety do Twoich potrzeb. Rolety rzymskie to alternatywa dla zasłon w najbardziej designerskim wydaniu, dodające odrobinę klasyki i kunsztu każdemu pomieszczeniu.

Rolety bambusowe

ROLETY BAMBUSOWE

Bliskość natury i piękna gra świateł od teraz zagościć może także u Ciebie. Połączenie funkcjonalności rolety oraz naturalnego drewna bambusowego to orientalna osłona okienna. Dzięki niej Twoje wnętrze nabierze rzadko spotykanego klimatu. Roleta zwijana jest do góry za pomocą wytrzymałych przesznurowań. Pozwola to na dowolne ustawienie wysokości oraz ograniczenie ilości wpadającego światła wg własnych upodobań. Niepowtarzalny efekt światła przechodzącego przez cienkie listewki rolety oraz jej naturalne odcienie sprawią, że każdy pokój zyska osobliwy charakter.

Rolety do okien dachowych

ROLETY DACHOWE

Nie opadają, nie zwisają, a dodatkowo chronią. Dopasowane w każdym calu, rolety do okien dachowych, to połączenie skuteczności oraz obecnych trendów, dających w efekcie roletę, która zdobi i chroni. Poruszane w prowadnicach nie wymagają wielkiego wysiłku, by dowolnie regulować ilość światła w pomieszczeniach. Wykorzystanie nowych technologii pozwoliło nam stworzyć roletę dachową, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Oferowana przez nas różnorodność to odpowiedź na Twoją potrzebę indywidualnej i najlepszej ochrony. Przekonaj się teraz.