Roleta bambusowa rzymska, Gotowa

Naturalna, 60x160 cm
od 65,99 zł
80104320
(0 opinii)
Produkt jest dostępny Wysoka dostępność produktu w magazynie
Rata już od: 2,12 zł Sprawdź informacje o racie
Gwarancja jest dostępna Sprawdź informacje o gwarancji

Kolor:

Widoczne kolory produktu mogą się różnić w zależności od jakości i ustawień ekranu. W rzeczywistości będą wyglądały inaczej w zależności od natężenia i rodzaju światła.

Szerokość x wysokość [cm]:

Zresetuj konfiguracje
Produkt jest dostępny Wysoka dostępność produktu w magazynie
Rata już od: 2,12 zł Sprawdź informacje o racie
Gwarancja Sprawdź informacje o gwarancji

Istotne cechy i funkcje rolety bambusowej rzymskiej:

  • Gotowe rozmiary na popularne okna
  • Materiał w 100% naturalny
  • Montaż inwazyjny przy użyciu wkrętów i kołków
  • 4 różne kolory do wyboru
  • 2 sposoby montażu: do ściany lub do okna
  • Child Safety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci
  • UWAGA : Nasze rolety wykonane są z naturalnego tworzywa. Oznacza to, że rolety zamówione w tym samym kolorze, mogą różnić się od siebie ilością słojów, odcieniem czy reakcją na warunki atmosferyczne. Różnice wynikające z właściwości tworzywa nie są podstawą do reklamacji.

Montaż inwazyjny – efektywny i niezawodny

Naturalny filtr światła osiągnęliśmy dzięki wykorzystaniu bambusowego tworzywa pochodzącego w 100% z naturalnych drzew bambusowych rosnących w Azji . Bambus to najszybciej odnawialne na świecie tworzywo. Jego drewno wykorzystywane jest także jako budulec czy żywność. Poszczególne i drobne listewki połączyliśmy ze sobą, wykorzystując wzmocniony system nici oraz przeszyć. Łączy on listewki w jedną całość, dodatkowo dając efekt delikatnych prześwitów pomiędzy nimi, które w naturalny sposób rozpraszają światło.
Wytrzymały system zwijania to połączenia linek, które zwijają roletę ku górze w sposób odwrotny niż w przypadku materiałowych roletek. Listewki bambusa zwijają się w rulon od dołu . W ten sposób osiągneliśmy efekt zwiniętego drewna, który pozostaje wciąż widoczny dla oka. Drewniane listewki docinamy w różnych rozmiarach. Dostępne rozmiary odpowiadają wszytskim popularnym i standardowym oknom oraz drzwiom balkonowym. Dokładne cięcie listewek gwarantuje ich delikatne i nieniszczące się zakończenia . 

Wnętrza o niespotykanym charakterze

Orientalna czy naturalna aranżacja wymaga zastosowania dopasowanych elementów oraz dekoracji. Z roletami bambusowymi zapewnisz sobie najlepszą po pierwsze prywatność. Idealnie sprawdzą się w kuchniach, w których towarzystwo drewnianych desek i świeżych ziół wzbogacone o naturalny bambus stworzy warunki do tworzenia kulinarnych i naturalnie zdrowych posiłków dla najbliższych.

Dla wielbicieli naturlanego klimatu

Nic innego tak bardzo nie kojarzy się z naturą, jak piękna zieleń w połączeniu z drewnianymi odcieniami. Nawet jeśli kolor zielony to tylko dominujący dodatek w Twoim pokoju – roleta bambusowa będzie idealną osłona okienną w tej aranżacji. Ciepło oraz klimat, jaki powstaje w pomieszczeniu dzięki rozproszeniu światła przechodzącego przez drewno, docenisz w trakcie spokojnego relaksu przypominającego wypoczynek w salonie SPA.

Wygoda i skuteczność w dopasowanym systemie

Stabilny: Pojedyncze listewki połączyliśmy nićmi w takim samym kolorze. Równe ostępy przeszyć zabezpieczają przed poruszaniem się drobnych listewek na boki.
Wytrzymały: Roletę bambusową wyposażyliśmy w dwie takie same, grubsze listwy. Do górnej przyczepione są wsporniki oraz uchwyty na których wiesza się roletę.
Lekki: Bambus to także jedno z najlżejszych tworzyw. Nasze roletki ważą niewiele, dzięki czemu można montować je na ramie okiennej nawet w sposób nieniszczący okna.
Łatwy w montażu: Wystarczy tylko w odpowiednim miejscu przyczepić wkręcane lub bezinwazyjne uchwyty, by zamontować roletę do skrzydła okiennego. I gotowe!
Mocowanie: Montaż ścienny lub do skrzydła okna (także zaciskowo; wsporniki zaciskowe dostępne dodatkowo)
Obsługa: Za pomocą sznurka i mechanizmu blokującego znajdującego się po prawej stronie
Rodzaj materiału: Wysokiej jakości pręty bambusowe (100% bambus)
Wysokość pakietu: Ok. 25 cm
Pielęgnacja: Przetarcie wilgotną szmatką
Gwarancja: 2 lata

 

 

 

(0 opinii)
Oceny klientów
5
0 opinii
4
0 opinii
3
0 opinii
2
0 opinii
1
0 opinii
Dodaj opinię
Napisz własną opinię.
Opinia zostanie dodana po weryfikacji.
Wprowadź znaki widoczne na obrazku:

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe