Rolety dzień i noc (73 produktów)

Rolety dzień i noc - pasiasta ochrona i dekoracja okna!

System montażu idealny dla Twojego okna

Bez względu na to, jakie masz okna oraz jakie są Twoje umiejętności, u nas znajdziesz roletę, którą zawsze będziesz w stanie zamontować samodzielnie. Każdy z 3 dostępnych systemów to gwarancja wytrzymałości, bezpieczeństwa oraz bezawaryjnego funkcjonowania, które będzie pasować wszędzie. U nas znajdziesz rozwiązanie na każde z Twoich okien.

Światło i prywatność pod Twoją kontrolą

Inspirowane potrzebami klientów oraz stworzone z myślą o zapewnieniu Ci komfortowej atmosfery w pomieszczeniu, rolety dzień i noc to połączenie technologii, designu oraz sprawdzonych rozwiązań. Naprzemiennie ułożone pasy materiału, które blokują promienie słoneczne lub całkowicie je przepuszczają, pozwalają na niebywale wygodne operowanie ilością światła w pomieszczeniach oraz kontrolowanie poziomu intymności wnętrz.

Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie

Wyrazić siebie możesz na wiele sposób, jednak wnętrza to miejsce, które odzwierciedlą także Twój sposób życia. Dzięki wielości barw i wzorów dostępnych dla rolet dzień i noc, możesz stworzyć wnętrza pełnie elegancji i powagi lub energii i radości. Wybór należy do Ciebie. Do dyspozycji masz pełną paletę ulubionych kolorów i odcieni.

Rozmiar Twojego okna, to także nasz rozmiar

Każde okno zasługuje na skuteczną i piękną ochronę. Każde z nich może posiadać inny rozmiar, dlatego nasze produkty dopasowujemy indywidualnie. Wierzymy, że tylko precyzyjny rozmiar produktu, uczyni go w pełni funkcjonalnym. Dopasowane rolety, będą nie tylko skuteczniej Cię chronić, ale także lepiej prezentować się na oknie.

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ