ROLETY DZIEŃ I NOC BEZINWAZYJNE

Bezinwazyjne rolety dzień i noc - światło pod kontrolą

Bezinwazyjne rolety dzień noc to estetyczne, praktyczne i wielofunkcyjne rozwiązanie, które powstało w wyniku połączenia modeli tradycyjnych oraz fenomenu żaluzji. Ich niespotykana konstrukcja opiera się na dwóch warstwach materiału o naprzemiennie ułożonych pasach z transparentnej tkaniny i kryjącej tkaniny w dowolnej kolorystyce. Poruszanie ich względem siebie pozwala nie tylko uzyskać ciekawy efekt wizualny, lecz także kontrolować natężenie światła dziennego i prywatność domowników.

Samoblokujący się mechanizm mini rolety duo pozwala zatrzymać ją w pozycji:

otwartej, która zaprosi do wnętrza światło dzienne bez ograniczeń

półotwartej, która wyreguluje ilość promieni słonecznych i intymność według preferencji

zamkniętej, która całkowicie zaciemni pomieszczenie i zapewni maksymalną prywatność

Rolety dzień i noc mini
rolety dzień i noc bezinwazyjne

Łatwy montaż i demontaż

Niezwykle prosty pomiar i montaż mini rolet dzień i noc nie wymaga dodatkowych narzędzi czy doświadczenia w majsterkowaniu. Nakłada się je bezpośrednio na skrzydło okienne za pomocą specjalnych haczyków dołączanych do zestawu. Oszczędza to nie tylko miejsce, lecz także czas i pieniądze wydane na fachowców.

Ten sposób montażu pozwala także na szybki demontaż i znacznie wpływa na utrzymanie materiału w czystości. Dzięki braku konieczności wiercenia w ścianach, suficie czy strukturze okna, bezinwazyjne rolety duo sprawdzą się zarówno u osób wynajmujących mieszkania, jak i tych, którzy lubią od czasu do czasu zmieniać wystrój wnętrz.

Mini rolety duo - harmonia stylu i ergonomii

Dzięki estetycznej budowie i uniwersalnemu designowi bezinwazyjne rolety duo z łatwością odnajdą się zarówno w sypialni, jak i kuchni, łazience czy pokoju dziecka. Ich optymalna kontrola nad światłem sprawdzi się także w domowym gabinecie oraz firmowym biurze, tworząc atmosferę sprzyjającą pracy i koncentracji.

Rolety dzień i noc występują w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością dopasują się do wnętrza urządzonego w każdym stylu - od minimalistycznego po klasyczny. W zależności od preferencji i przeznaczenia pomieszczeń mogą one dopełniać całą aranżację lub być jej dominującym akcentem.

rolety duo bezinwazyjne