Rolety dzień i noc w kasecie

(16 produktów)

ROLETY DZIEŃ I NOC W KASECIE

Rolety dzień noc w kasecie- efektowny design

Rolety dzień noc w kasecie łączą w sobie szyk modeli materiałowych i funkcjonalność żaluzji. Ich wyjątkowy mechanizm schowany jest w estetycznej kasecie wykonanej z PCV lub aluminium, która z łatwością komponuje się z każdym wnętrzem. Przyklejane prowadnice odpowiadają za stabilizację całej konstrukcji i brak bocznych prześwitów po uchyleniu okna.

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej rolety duo w kasecie pasują zarówno do stylów klasycznych, jak i nowoczesnych. Mogą być one dopełnieniem lub dominującym elementem całej aranżacji - wśród nich znajdziesz delikatne, neutralne odcienie oraz kontrastujące, mocne barwy. Ich uniwersalny design sprawdza się nie tylko sypialniach, lecz także salonach, łazienkach oraz kuchniach.

Rolety materiałowe
Materiałowe rolety

Rolety Duo w kasecie - maksymalna kontrola nad światłem

Mechanizm rolet dzień i noc z prowadnicami to nieszablonowe rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników aranżacji wnętrz. Ich sekretem jest podwójny materiał o naprzemiennie ułożonych pasach wykonanych z dwóch rodzajów tkaniny: zaciemniającej o dowolnej barwie oraz transparentnej. Przesuwanie ich względem siebie pozwala płynnie kontrolować zarówno światło, jak i prywatność.

Rolety duo można ustawić w pozycji:

otwartej, która wpuści do wnętrza promienie słoneczne, jednocześnie dbając o poziom komfortu

półotwartej, która dopasuje poziom natężenia światła dziennego do potrzeb domowników

zamkniętej, która zagwarantuje maksimum intymności i przyciemnienia wnętrz

Prosty i szybki montaż

Montaż rolet dzień noc w kasecie nie wymaga wiercenia, fachowej wiedzy czy specjalistycznych narzędzi. Wszystkie elementy przykleja się bezpośrednio do ramy, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wynajmują mieszkania lub nie chcę ingerować w strukturę okna.

Kaseta nie tylko ukrywa nieestetyczny mechanizm, lecz także chroni materiał przed blaknięciem, kurzem, zabrudzeniami czy uszkodzeniami mechanicznymi, co znacznie wydłuża żywotność rolet duo. Boczne prowadnice odpowiadają natomiast za stabilizację całej konstrukcji i brak prześwitów po uchyleniu okna.

Rolety materiałowe