Rolety dzień i noc wolnowiszące

(50 produktów)

ROLETY DZIEŃ NOC WOLNOWISZĄCE

Rolety wiszące - stworzone dla dużych okien

Wolnowiszące rolety dzień noc to estetyczne i funkcjonalne osłony okienne łączące w sobie cechy rolet materiałowych i żaluzji. Na tle konkurencji wyróżniają się one nieszablonowym designem - zbudowane są z dwóch warstw materiału o naprzemiennie ułożonych pasach z transparentnej i zaciemniającej tkaniny.

Specjalny system przesuwania pozwala w prosty sposób dozować ilość wpuszczanego światła. Dzięki samoblokującemu się mechanizmowi rolety duo można zatrzymać w trzech pozycjach w zależności od potrzeb domowników: otwartej, półotwartej i zamkniętej. Zapewnia to zarówno kontrolę nad promieniami słonecznymi, jak i poziomem intymności.

Rolety materiałowe
Materiałowe rolety

Wolnowiszące rolety duo - nie tylko dla domu

Wolnowiszące rolety dzień i noc mocowane są bezpośrednio do sufitu, ściany lub wnęki okiennej przy pomocy wkrętów i kołków. Ze względu na rodzaj montażu odnajdą się one w aranżacjach wszystkich okien - niezależnie od ich kształtu czy rozmiaru. Sterowanie łańcuszkowe posiada zabezpieczenie Child Safety.

Rolety duo polecane są szczególnie pomieszczeniom o dużych przeszkleniach, które mogą osiągać długość nawet do 250 cm. Sprawdzą się zatem nie tylko w domach czy mieszkaniach, lecz także biurach, gdzie często pełnią także funkcję ścianek działowych lub przysłony regałów.

Szerokie możliwości aranżacyjne

Rolety duo wolnowiszące dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością odnajdą się zarówno w klasycznym gabinecie, jak i nowoczesnym gabinecie czy rustykalnej kuchni. W zależności od wyboru odcienia mogą stać się one dominującym elementem lub stanowić idealne dopełnienie aranżacji.

Zalety rolet wolnowiszących:

Możliwość zastosowania na przeszkleniach do 250 cm długości

Możliwość zasłonięcia okna o niestandardowych rozmiarach

Prosty montaż

Nieograniczone możliwości aranżacyjne

Szeroka gama kolorystyczna

Markiza balkonowa