Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Rolety materiałowe (223 produktów)

Rolety materiałowe na każde okno i do każdego domu

Systemy dopasowane do każdego rodzaju okna

Nie ważne, jakie są Twoje umiejętności. Ważne, jest to, że u nas znajdziesz system rolety oraz rodzaj montażu, który zawsze będziesz w stanie wykonać samodzielnie. Systemy odpowiadają na wiele Twoich potrzeb oraz pomogą skutecznie chronić Twoje wnętrza. Pytanie tylko, którego szukasz?

Poziom światła dopasowany do pomieszczenia

Odpowiednia ilość naturalnego światła powinna być dobierana do pomieszczeń, ich usytuowania oraz czynności w nich wykonywanych. Nie wszystko jednak da się przewidzieć, dlatego oferujemy Ci różną transparentność naszych rolet, by umożliwić Ci kontrolowanie światła dla większego komfortu – Twojego i Twoich domowników.

Kolory wyrażające Ciebie i wnętrze

Chęć podkreślenia osobliwości danego pomieszczenia to częsty powód do zmian w otoczeniu. Pomogą Ci w tym tkaniny i materiały w ulubionych kolorach, które po zawiśnięciu na Twoich oknach sprawią, że po pracy szybciej będziesz wracać do domu, tylko po to, by znowu poczuć ten wyjątkowy klimat i aurę.

Idealny rozmiar, to Twój rozmiar

Nieskromnie możemy powiedzieć, że tak, mamy rozmiar, którego szukasz. A dokładniej, mamy rozmiar na Twoje okna!
Nasze rolety materiałowe przygotowujemy na wymiar, dlatego zawsze masz pewność, że produkt będzie pasował jak ulał. Prosta instrukcja oraz dokładność naszego wykonania co do milimetra, to sprawdzony sposób na rozmiar idealny.

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ