Roleta materiałowa bezinwazyjna z nadrukiem, Przyciemniająca, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Materiałowa Bezinwazyjna z Nadrukiem, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
35,91
Szczegóły produktu
Do góry
Roleta jako projektant wnętrz

Roleta materiałowa bezinwazyjna z nadrukiem

Wysokiej jakości materiał przyciemniający lub zaciemniający - 100% poliester o gramaturze od 175 do 270 g/m2 (w zależności od koloru i stopnia zaciemnienia tkaniny)

Montaż bezinwazyjny: przyklejany lub za pomocą uchwytów zaciskowych (minimalna grubość skrzydła okiennego musi wynosić 10 mm, a maksymalna grubość nie może przekraczać 25 mm)

Rurka nawojowa: średnica 19 mm

3 transparentności materiału – do wyboru

Prowadzenie boczne: standardowe rozwiązanie stosowane w każdej rolecie, które zapewnia jej stabilność przy otwieraniu i zamykaniu okna

Elementy montażowe wykonane z tworzywa sztucznego

Child Safety: sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci

Dodatkowa opcja: przedłużone wieszaki do okien z wywietrznikami (minimalna grubość otworu okna musi wynosić 17 mm, a maksymalna grubość nie może przekraczać 22 mm)

rolety materiałowe
rolety materiałowe

Rolety Bezinwazyjne z nadrukiem - okazja do eksperymentów

Rolety Bezinwazyjne z nadrukiem mają kilka funkcji - z jednej strony ukrywają wnętrze naszego domu przed ciekawskim wzrokiem przechodniów, z drugiej pozwalają ograniczyć natężenie wpadającego słońca i uchronić nas przed upałem, ale... to nie wszystko! Doskonale sprawdzają się one także w roli aranżacyjnej w kuchniach, sypialniach czy pokojach dziecięcych urządzonych w każdym stylu: skandynawskim, klasycznym czy nowoczesnym.

Mnogość wzorów rolet z nadrukiem na wymiar sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - motywy kulinarne będą inspiracją do kuchennych eksperymentów, bogate zdobienia lub kwiaty stworzą w łazience odpowiedni nastrój do długich kąpieli, a bajkowe rysunki podkreślą unikalny charakter pokoju każdego dziecka. Dobrze dobrana roleta na wymiar potrafi nie tylko odmienić wnętrze, lecz także podkreślić ich charakter i powiedzieć dużo o jego mieszkańcach. Warto więc eksperymentować z printami, które mogą wnieść dużo radości do mieszkania czy domu lub wręcz przeciwnie - dodać trochę powagi każdemu pomieszczeniu.

Szybka zmiana - duży efekt

Decyzja o zakupie bezinwazyjnej rolety z nadrukiem to jeden z najłatwiejszych i zarazem najefektywniejszych sposobów na zmianę aranżacji wnętrza ze względu na niewielki koszt i bezinwazyjny montaż. Jej zamocowanie nie wymaga bowiem specjalnych umiejętności, dużego doświadczenia, fachowych narzędzi czy ingerencji w strukturę okna i ściany- wystarczy przykleić je do ramy za pomocą dwustronnej taśmy lub zawiesić na specjalnych haczykach, aby w kilka minut odmienić swój dom.

Dzięki tkaninom o różnym stopniu transparentności można dostosować je do własnych potrzeb i charakteru danego pomieszczenia. Rolety bezinwazyjne z nadrukiem występują w dwóch wersjach:

przyciemniającej, która zmiękczy światło dzienne i zapewni kojącą atmosferę, chroniąc wnętrze przed upałem

zaciemniającej, która skutecznie blokuje promienie słońca, zapewnia nieco więcej prywatności i lepszą jakość snu

rolety materiałowe

Zainspiruj się!

rolety materiałowe
rolety materiałowe
rolety materiałowe
Dane techniczne
Do góry
Dane techniczne
Producent:Livani
Nazwa produktu:Roleta materiałowa bezinwazyjna z nadrukiem, Przyciemniająca
Numer produktu:SW10629.34
Kolor:Słonie Różowy
Gwarancja: 2 lata