Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Roleta materiałowa bezinwazyjna z nadrukiem, Zaciemniająca, STANDARD, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Materiałowa Bezinwazyjna z Nadrukiem, Na Wymiar, STANDARD

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
47,41

Szczegóły produktu

Do góry

Rolety Materiałowe Bezinwazyjne z nadrukiem

Wysokiej jakości materiał przyciemniający lub zaciemniający - 100% poliester o gramaturze od 175 do 270 g/m2 (w zależności od koloru i stopnia zaciemnienia tkaniny)

Montaż bezinwazyjny: przyklejany lub za pomocą uchwytów zaciskowych (minimalna grubość skrzydła okiennego musi wynosić 10 mm, a maksymalna grubość nie może przekraczać 25 mm)

Rurka nawojowa: średnica 19 mm

Prowadzenie boczne: standardowe rozwiązanie stosowane w każdej rolecie, które zapewnia jej stabilność przy otwieraniu i zamykaniu okna

Child Safety: sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci

Dodatkowa opcja: przedłużone wieszaki do okien z wywietrznikami (minimalna grubość otworu okna musi wynosić 17 mm, a maksymalna grubość nie może przekraczać 22 mm)

Parasol dans la terrasse
Batiste material curtain

Rolety bezinwazyjne z nadrukiem – szybka zmiana, duży efekt!

Rolety Bezinwazyjne z nadrukiem mają kilka funkcji - z jednej strony ukrywają wnętrze naszego domu przed ciekawskim wzrokiem przechodniów, z drugiej pozwalają ograniczyć natężenie wpadającego słońca i uchronić nas przed upałem, ale... to nie wszystko! Doskonale sprawdzają one się także w roli aranżacyjnej w kuchniach, sypialniach czy pokojach dziecięcych urządzonych w każdym stylu: skandynawskim, klasycznym czy nowoczesnym.

Czy wiesz, że dobrze dobrana roleta na wymiar potrafi nie tylko odmienić wnętrze, lecz także podkreślić ich charakter i powiedzieć dużo o jego mieszkańcach? Aktualne trendy wnętrzarskie są jednomyślne - nie bójmy się eksperymentować z printami, które mogą wnieść dużo radości lub wręcz przeciwnie - dodać trochę powagi każdemu pomieszczeniu.

Mnogość wzorów rolet na wymiar sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - motywy kulinarne będą inspiracją do kuchennych eksperymentów, bogate zdobienia lub kwiaty stworzą w łazience odpowiedni nastrój do długich kąpieli, a bajkowe rysunki podkreślą unikalny charakter pokoju każdego dziecka. Dzięki tkaninom przyciemniającym i zaciemniającym łatwo dostosować je do własnych potrzeb i charakteru danego pomieszczenia.

Decyzja o zakupie bezinwazyjnej rolety z nadrukiem to jeden z najłatwiejszych i zarazem efektownych sposobów na zmianę aranżacji wnętrza ze względu na niewielki koszt i bezinwazyjny montaż. Jej zamocowanie nie wymaga specjalnych umiejętności, dużego doświadczenia czy fachowych narzędzi - wystarczy przykleić je do ramy lub zawiesić na specjalnych uchwytach zaciskowych i w kilka minut odmienić swój dom!

Zasłony w jadalni
Zasłony w pokoju
Zasłony w kuchni

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Livani
Nazwa produktu:Roleta materiałowa bezinwazyjna z nadrukiem, Zaciemniająca, STANDARD
Numer produktu:SW10630.13
Kolor:Wycinanka Niebieski
Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata