Rolety materiałowe wolnowiszące, Zaciemniające, Na wymiar, PREMIUM, Catalea

Produkt jest dostępny

Roleta Materiałowa Wolnowisząca, Na Wymiar, PREMIUM

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
91,54

Szczegóły produktu

Do góry

Rolety wolnowiszące ze sklepu Domondo.pl
to jakość ceniona w całej Europie

Wszystkie komponenty z Polski, Polscy dostawcy, Materiały Rolety sprowadzane z Europejskich manufaktur.
Domondo.pl swoim klietom zapewnia:

Rolety wolnowiszące

Nazwa sytemu wolowiszącego wzięła się od materiału rolety, który może swobodnie zwisać i zasłaniać każdą rzecz, którą chcesz.
Dosłownie każdą.

Nic nie da Ci takiego poczucia bezpieczeństwa

i komfortu jak wolnowiszący system montażu rolety materiałowej.
Roletę przykręcamy za pomocą wkrętów lub kołków ( w zależności od podłoża) do ramy okiennej lub ściany. Po wykonaniu 4 nawierceń, po 2 na każdą stronę uchwytów mocujących, przykręcamy roletę i gotowe.
Montaż nie wymaga fachowej wiedzy, specjalistycznego sprzętu ani nadzwyczajnych umiejętności.

Wszystko zajmuje niewiele więcej niż 15 minut.


Dla osób, które cenią sobie jakość i wytrzymałość.

Dzięki przykręcanym uchwytom oraz obrotowemu wałkowi z materiałem, możesz zawiesić roletę na pionowej oraz poziomej powierzchni.
Nie musi zakrywać tylko okna. Może służyć jako dzielenie pomieszczeń, ekran dla rzutnika czy atrakcyjna dekoracja, która przy okazji zasłania niechciany element pokoju.

GDZIE NAJCZĘŚCIEJ MONTOWANE SĄ NASZE ROLETKI

45%
NA DUŻYCH OKNACH
35%
W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
20%
NA ŚCIANACH

Transparentność tkanin

Tkanina transparenta

Gramatura od 80 g/m2 do 185 g/m2

Ilość modeli: 22

Przepuszczalność światła nawet do 100%

Tkanina przyciemniająca

Gramatura od 160 g/m2 do 200 g/m2

Ilość modeli: 196

Przepuszczalność światła: 90% do 30%

Tkanina zaciemniająca

Gramatura od 210 g/m2 do 340 g/m2

Ilość modeli: 32

Przepuszczalność światła: do 10%!

Materiały z różnymi podgumowaniami

DO JAKICH POKOI PASUJĄ IDEALNIE

SYPIALNIE

Sypialnie

Zapewnij sobie najlepszą jakość snu na jaką zasługuje Twój organizm. Gruba tkanina o wysokiej gramaturze oraz podgumowaniu nie przepuści ani jednego promienia światła do Twojej sypialni. Spokojnie będzie spać nawet Twoje sumienie.

POKÓJ DZIECKA

Pokój dziecka

Sen to najważniejszy moment dnia dla Twojego dziecka. Pomoże mu się regenerować oraz prawidłowo rozwijać. Rolety zaciemniające zapewnią dziecku spokojny, zdrowy sen. Ochroń je najlepiej jak możesz.

GABINETY

GABINETY

Chroniące przed słońcem rolety pomogą Ci stworzyć idealne warunki do pracy. Dzięki naszym zaciemniającym roletom, osłonisz się od ostrego słońca oraz zapewnisz sobie wygodne pomieszczenie do pracy. Największą różnicę odczują Twoje oczy.

KOLORY TKANIN I SYSTEMÓW

Kolor to nie tylko barwa, którą inaczej widzą nasze oczy. To także uczucia, które się z nim wiążą oraz nastrój, który wpływa na nasze samopoczucie.
Zawsze jest tak, że wśród jednych czujemy się lepiej, wśród drugich mniej komfortowo.
Wiemy o tym – sami jesteśmy ludźmi.
Nasze tkaniny oraz ich barwy wybierane są przez polskich designerów wnętrz i sprowadzane są tylko z polskich manufaktur. Kryteria doboru opierają się nie tylko na cechach szczególnych, ale także na ich możliwościach aranżacyjnych oraz umieszczenia ich w pasujący sposób do najnowszych trendów oraz styli urządzania mieszkań.

Zaskoczymy Cię ilością możliwych wariantów!
Zależy nam, by Twoja roleta pasowała pod każdym możliwym względem do Twojego wnętrza, okna oraz wystroju pomieszczenia.
Wybierz więc także kolor pozostałych elementów.

Łańcuszek będzie drugim pod względem widoczności elementem rolety. Dostępne są różne kolory oraz rodzaje, które wkomponujesz w swoją aranżację. Zadecydować możesz także o tym, z której strony będzie się znajdować. Wybierz stronę okna, po której łatwiej będzie Ci obsługiwać roletę.

Nasze materiały zaciemniające przechodzą proces podgumowania, by móc pewnie stać na straży Twojego spokojnego snu! Specjalny impregnat wnika w grubą strukturę materiału, wypełniając szczeliny, przez które może przedostawać się światło. W ofercie materiały z podgumowaniem w kolorach tkaniny, białe lub posrebrzane, które dodatkowo odbijają promienie słoneczne.

BEZPŁATNE PRÓBKI TKANIN
Znamy to... Przy tak dużej ilości tkanin, systemów i pomysłów ciężko się zdecydować, która tkanina będzie tą idealną. W domondo rozumiemy to, dlatego wychodząc na przeciw Twoim potrzebom oferujemy możliwość zamówienia aż do 10 darmowych próbek!
Napisz nam tylko, które tkaniny Ci się podobają, a wyślemy je do Ciebie w ciągu 72 godzin - całkowicie za darmo!

ZAMÓW PRÓBKI
CHŁODNE ODCIENIE IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU SKANDYNAWSKIM
PASTELOWE BARWY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU PROWANSALSKIM
ŻYWE KOLORY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU GLAMOUR

Czyszczenie

Odpowiednio czyszczone i konserwowane rolety będą Ci służyć latami oraz zawsze zachwycać pięknym wyglądem.

Każdy materiał, by maksymalnie chronić roletę oraz ułatwić Ci ich czyszczenie pokryty jest specjalnym impregnatem. Zapobiega on brudzeniu oraz powstawaniu zagnieceń.

Jego obecność oznacza, że roletki należy czyścić bardzo delikatnie. Większość zabrudzeń wymażesz szkolną gumką do mazania lub delikatną wilgotną szmatką przy mocniejszych plamach. Zawsze susz ją rozwiniętą.

Rolet nie wolno prać w pralce ani prasować - za utrzymanie rolety w nienagannym stanie odpowiada impregnat. A to oznacza mniej pracy dla Ciebie.

Materiał rolety nadaje się także do szybkiego odświeżania rolką do ubrań lub miękką końcówką odkurzacza! Dla idealnego wyglądu oraz unikania częstego czyszczenia odświeżaj roletkę raz w tygodniu.


O produkcji

Jakość naszych produktów gwarantuje indywidualnie wypracowny system produkcji.
Opieramy się na własnych rozwiązaniach, które doskonalimy od lat, czerpiąc wiedzę od naszych klientów.

Wszystko kręci się wokół Twojej osoby i Twojego produktu. Mając na uwadze nie tylko ochronę i wygląd, każdy z naszych produktów przechodzi przez skomplikowany proces testów bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce. Oraz wszystkie ich elementy. Mając na uwadze Twoją wygodę każdy towar pakujemy osobno, by zapewnić najbezpieczniejszy sposób dostarczenia Twojego zamówienia.

Elementy zapakowane są w osobnych woreczkach, by uniknąć ich zarysowania, a ich połączenie zajmuje 5 minut. Kolejne 5 poświecisz na wieszanie rolety i gotowe! Od tego momentu Twoje pomieszczenia są już chronione i to w dodatku w designerski sposób.


Co potrzebne jest do montażu?

- poziomica i ołówek do równego powieszenia rolety
- wiertarka oraz kołki i wkręty dobrane do podłoża, do którego będziesz montować roletę
- śrubokręt do przykręcenia rolety


Najczęściej zadawane pytania

Tadeusz, lat 53:
Czy materiał rolety nie będzie zawadzał o klamkę od okna?
Nie, jeśli podana zostanie poprawnie zmierzona szerokość rolety. Podczas mierzenia zawsze należy uwzględnić wystające elementy okna jak klamki czy wywietrzniki. Warto skorzystać z naszej instrukcji obsługi, która dokładnie pokazuje jak należy dokonać pomiaru -> Instrukcja pomiaru
Roman, lat 43:
Jakie wkręty, kołki będą odpowiednie do przykręcenia rolety?
Długość oraz rodzaj wkrętów należy dobrać odpowiednio do rodzaju podłoża do którego będzie przykręcana roleta. Bez względu jednak na ich rodzaj, rozmiarem dedykowanym dla rolet wolnowiszących są kołki lub wkręty o rozmiarze M4. (średnica otworu na wkręt wynosi 4mm)
Anna, lat 36:
Czy materiał rolety może się pogiąć?
Materiały rolet zabezpieczone są specjalnym impregnatem, który zapobiega takim przypadkom. Jednak w przypadku bardzo silnego działania zewnętrznego, np. próby złożenia w kostkę, mogą pojawić się widoczne odkształcenia materiału.
Magda, lat 36:
Jak pakowane są rolety? Czy przyjdzie już ona złożona, czy będę musiała to zrobić samodzielnie?
Sposób pakowania naszych rolet dostosowany jest do tego, by wszystkie jego elementy przetrwały transport i dotarły do Ciebie w nieuszkodzonym stanie. Niektóre elementy rolety trzeba będzie ze sobą połączyć, jak np. wpiąć łańcuszek sterujący to wałka z materiałem, jednak nie potrzeba do tego żadnego dodatkowego sprzętu. Cały proces łączenia elementów opisany jest dokładnie w instrukcji dołączonej do wysyłki.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Catalea
Nazwa produktu:Rolety materiałowe wolnowiszące, Zaciemniające, Na wymiar, PREMIUM
Numer produktu:SW10252.2
Kolor:Brązowy
Jakość: Premium
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry