Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Rolety plisowane (88 produktów)
rolety plisowane

Rolety plisowane, czyli nowoczesna i oryginalna ochrona przed słońcem

plisy okienne

PLISY OKIENNE - POŁĄCZENIE TRADYCJI I SKUTECZNOŚCI

Plisy to niewątpliwie nowy rodzaj osłony przeciwsłonecznej, który łączy w sobie wiele zalet swoich poprzedników. Plisowany materiał, który wyglądem przypomina składaną harmonijkę, umieszczony jest pomiędzy dwiema listwami, którymi możemy poruszać w górę i w dół. Poziome zagięcia, minimalistyczna konstrukcja i nieszablonowy sposób poruszania żaluzją plisowaną zachwyca, ale także skutecznie chroni przed słońcem oraz zabezpiecza Twoją prywatność. W zależności od tego, jak nietypową osłonę okienną potrzebujesz, nasz plisowana roleta okienna spełni wszystkie postawione przez Ciebie warunki.

żaluzje plisowane na oknie

PLISOWANE ŻALUZJE - JAKOŚĆ WIDOCZNA GOŁYM OKIEM

Poruszając naszą plisą lub czyszcząc jej materiał, zdziwisz się, że tak delikatny materiał, może tak skutecznie chronić. Delikatne tłoczenia, wyraźne marszczenia lub mieniące się w różnym świetle struktury materiałów w roletach plisowanych, to najbardziej dekoracyjna ochrona Twoich okien. Nasze plisy okienne, dostępne w popularnych lub niespotykanych kolorach i wzorach, występują w połączeniu z elegancką i wytrzymałą listwą aluminiową. Jej wykonanie oraz wykończenie, a także dokładny sposób malowania sprawia, że w duecie z materiałem tworzą wyjątkową osłonę.

plisy na wymiar na okno

ROLETY PLISOWANE NA WYMIAR PREMIUM

Poziomo składany materiał obudowany jest dwoma listwami. W zależności od modelu plisy możliwe jest poruszanie jedną lub obiema listwami za pomocą znajdujących się na nich uchwytów. System daje możliwość ustawienia materiału na dowolnej części okna, a samo sterowanie odbywa się w łatwy i szybki sposób.

WYBIERZ ROZMIAR PLISY
Plisy gotowe na okno

PLISY GOTOWA STANDARD

Zamawiasz, płacisz i za kilka dni Twoja plisa wisi już na Twoim oknie. Standardowe rozmiary, popularne kolory oraz szybki i bezinwazyjny sposób montowania to ich największe zalety. Roelty plisowane w popularnych wymiarach to dobry pomysł na szybką zmianę aranżacji okiennej, a ich ciekawa struktura oraz forma zachwycą domowników i gości. Wybierz kolor, który siedzi Ci teraz w głowie i spraw, by niebawem znalazł się na Twoich oknach.

WYBIERZ Z POPULARNYCH ROZMIARÓW PLIS WYBIERZ ROLETĘ PLISOWANĄ NA WYMIAR