Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Roleta plisowana, Docinana, Standard, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Plisowana Docinana, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
18,91

Szczegóły produktu

Do góry

Rolety plisowane Standard

Roleta plisowana to połączenie najlepszych zalet żaluzji i rolety w jednym produkcie.

Dwa rodzaje montażu

Dają ci szansę na wybranie tego, który będzie nie tylko pasować do okna, ale także Twoich warunków.

Jak się montuje plisy?

Plisa to minimalistyczna ochrona okna, która nie narzuca się swoją obecnością. Aby zawiesić plisę poprawnie, należy zamontować ją w świetle szyby, czyli na górnej i dolnej listwie przyszybowej. Plisa może być zamontowana za pośrednictwem wkrętów, przykręcana do listwy za pomocą śrub lub bezinwazyjne, zakładając zaczepy w kształcie haków na górną i dolną część skrzydła okiennego.

Jeśli nie chcesz lub nie możesz wiercić w oknach

rozwiązaniem będzie plisa bezinwazyjna.

Jeśli zależy Ci na minimalistycznym wyglądzie

rozwiązaniem będzie plisa montowana do listwy przyszybowej.

Do jakich pokoi pasują idealnie?

Kuchnie

Miejsce spotkań Twojej rodziny, przyjaciół lub po prostu pomieszczenie, w którym przyrządzasz posiłki. Nieważne, jaką rolę przyjmuje kuchnia, ważne jest to, jak chcesz się w niej czuć. Każda kuchnia jest wyjątkowa, więc na taką też ochronę zasługuje. Plisy, pozwolą Ci na kontrolowanie nie tylko poziomu nasłonecznienia, ale także na zachowanie intymności.

Łazienki

Każda łazienka, czy to z małym czy dużym oknem, powinna dawać Ci maksymalne poczucie prywatności. Plisy, które możesz dowolnie poruszać po całej przestrzeni okna sprawdzą się idealnie, a ich przepuszczająca światło struktura sprawi, że wciąż będzie tam jasno, podczas gdy Ty będziesz się czuć swobodnie.

Pokoje dziecięce

Zapewnienie odpowiednich warunków do nauki i odpoczynku dla Twoich dzieci to także i nasz priorytet. Plisy okażą się osłoną, dzięki której możliwe będzie dostosowanie poziomu światła i prywatności, które pozwoli dziecku się skupić na zabawie i nauce lub na spokojnym wypoczynku.

Z jakiego materiału są wykonane?

Popularne i ulubione kolory

dostępne dla naszych plis, wpasują się w każde wnętrze. Bez względu na to, jakie masz pomieszczenia jeden z 14 ciekawych odcieni naszej plisy sprawi, że w Twoim wnętrzu zapanuje przyjemna aura spokoju lub pojawi się tam ciekawie energetyzujący kolor. Pytanie tylko, w którym czujesz się najlepiej.


*Prosimy mieć na uwadze, że poszczególne plisy mogą wykazywać niewielkie różnice w odcieniach danego koloru, co uwarunkowane jest względami technicznymi.

Materiał przepuszczający światło

W plisie zastosowano materiał o strukturze przepuszczającej dużo światła. Pomieszczenie zyskuje dzięki nim skuteczną ochronę przed ostrymi promieniami oraz niepożądanymi spojrzeniami, jednak wciąż utrzymuje je w jasnej, niezaciemnionej atmosferze.

Prowadnice

Wiemy, jak różne potrafią być okna. Dlatego nasze plisy posiadają dwa rodzaje listew. Pozwala to na dopasowanie rozmiarów plis do Twoich okien, przy zachowaniu lekkości oraz wytrzymałości całej konstrukcji.

Listwy wykonane z PCV

PCV to najlżejszy wariant, dzięki któremu plisa może osiągnąć 90 cm szerokości.

Listwy wykonane z Aluminium

Aluminium jest wytrzymałe i odporne na wygięcia. Listwa może osiągać do 120cm szerokości.


Najczęściej zadawane pytania

Anna, 45:
Czy te sznurki się nie zrywają? Wyglądają na bardzo cienkie.
Nie. Cała konstrukcja jak i system przesznurowań stosowany w naszych plisach został zaprojektowany w taki sposób, że żaden ze sznurków oraz linek nie ulegnie zerwaniu podczas obsługi plisy.
Marcin, 37:
Jak to jest możliwe, że plisa nie zsuwa się na dół nie mając przymocowanej górnej listwy?
Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu oraz systemom przesznurowań i połączonych z nimi sprężyn, listwy zawsze utrzymują się na takim poziomie na jakim chcemy. Linki naciągnięte są także wewnątrz listew, a przechodząc przez nie, powodują ich stabilną pozycję na każdej wysokości.
Katarzyna, 28:
Czy plisy oraz ich materiały mogą wisieć w wilgotnych pomieszczeniach? Materiał się nie zniszczy?
Tak, mogą, ponieważ materiał plisowany to wysokiej jakości poliester, który nie wchłania wilgoci z powietrza. Dodatkowo w naszej ofercie dostępne są materiały, które typowo nadają się do wilgotnych pomieszczeń, dzięki specjalnej strukturze materiału.
Stanisław, 32:
Czy ten materiał nie wyprostuje mi się z czasem, a zagięcia nie znikną?
Nie, materiał plisowany pozostanie zawsze w takiej samej formie. Specjalna maszyna składa równomiernie materiał, który dodatkowo pokryty jest impregnatem zabezpieczającym przed zabrudzeniami oraz odkształceniami materiału.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Livani
Nazwa produktu:Roleta plisowana, Docinana, Standard
Numer produktu:SW10263.10
Kolor:Sumire Szary
Jakość: Basic
Materiał: Wysokiej jakości materiał poliestrowy (nonwoven)
Grubość materiału: 0,17 mm
Szerokość materiału: 20 mm
Materiał listwy górnej i końcowej: PCV
Obsługa: 4 uchwytami na listwach końcowych
Kolor listwy górnej i końcowej: Biały
Pielęgnacja: Zmiotka do kurzu / przetarcie wilgotną szmatką
Montaż: Za pomocą uchwytów zaciskowych (grubość skrzydła okna lub drzwi maks. 16 mm)
Zakres tolerancji wymiarów :
Szerokość : Zakres tolerancji :
L ≤ 2 m ±2 mm

Wysokość :

Zakres tolerancji :
H ≤ 2 m ±5 mm
Gwarancja: 2 lata