Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Roleta plisowana, Przyciemniająca Na wymiar, PREMIUM, Catalea

Produkt jest dostępny

Roleta Plisowana, Na Wymiar, PREMIUM

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
71,91

Szczegóły produktu

Do góry

Plisy Catalea

Nowoczesne i awangardowe rozwiązanie, które wpasuje się w każde Twoje okno.
System plis okiennych został stworzony z myślą o Twojej prywatności oraz designie Twoich okien.

DWA RODZAJE MONTAŻU

DAJĄ CI SZANSĘ NA WYBRANIE TEGO, KTÓRY BĘDZIE PASOWAĆ DO TWOJEGO OKNA I TWOICH WARUNKÓW.

Specjalna struktura materiału

złożona w harmonijkę daje możliwość składania materiału w podobny sposób jak żaluzje. Zwinięta plisa zajmuje mało miejsca, a dzięki równym zagięciom tkaniny zawsze składa się w prosty sposób.
To, co wyróżnia plisy na tyle innych systemów, to dwie listwy, górna i dolna, która obudowuje materiał zasłaniający okno. W zależności od sytemu listwy te służą do montażu osłony na oknie oraz do poruszania nią. Dzięki temu największą zaletą plis jest brak zwisających sznurków czy kijków.
Dla Twojej wygody nasze plisy dostępne są w dwóch systemach:

System dwukierunkowy

System dwóch ruchomych listew, z których każda może poruszać się w górę lub w dół, daje możliwość przenoszenia materiału plisy pionowo po całej powierzchni okna. Umożliwia to zasłonięcie wybranej przed Ciebie części okna. Może to być dolna, górna lub środkowa! Wybór należy do Ciebie!
System ten można montować także na dwa sposoby: przykręcając zaczepy z linkami przytrzymującymi plisę w pionie lub zakładając ją na haki na skrzydło okienne bez wiercenia dziur.

System jednokierunkowy

Plisa jednolistwowa to standardowy system, który łączy w sobie funkcjonalność żaluzji oraz rolety. Poruszaną za pomocą uchwytu, dolną listwę przytrzymującą materiał, możesz ustawić na dowolnie wybranej przez siebie wysokości, dokładnie tak, jak w przypadku rolet. System jednolistwowy daje możliwość zamontowania osłony w sposób tradycyjny, za pomocą przykręconej do równej powierzchni listwy z materiałem oraz w sposób bezinwazyjny, za pomocą zaczepów zahaczanych na skrzydle okiennym, bez wiercenia dziur w oknie.

DO JAKICH POKOI PASUJĄ IDEALNIE

ŁAZIENKI

Łazienki

Ochrona i prywatność jakiej potrzebujesz i na jaką zasługujesz. Plisy to innowacyjna osłona okienna, która dostosowana do rozmiarów Twoich okien, zapewni Ci ochronę intymności w designerski sposób.

KUCHNIE

Kuchnie

Każda kuchnia rządzi się swoimi prawami, a w zasadzie to regułami osoby w niej gotującej. Plisy pomogą Ci zapewnić sobie indywidualne i najlepsze rozwiązania, by móc dalej rządzić w kuchni i przygotowywać najlepsze posiłki i dania dla bliskich i rodziny.

SYPIALNIE

Sypialnie

Ciekawy design należy się każdemu pomieszczeniu, nawet jeśli spędzasz w nim tylko noce. Ciekawa osłona, którą zakryć możesz dowolną część okna, to połączenie ochrony i dekoracji okiennej, dzięki której będzie Ci się spać o niebo przyjemniej!

INFORMACJE TECHNICZNE

Dokładny wymiar

to gwarancja skutecznego produktu, funkcjonalnej osłony oraz dobrego designu. Aby to osiągnąć potrzebujemy znać szerokość i wysokość – nic więcej. Wymierzenie okna zajmuje 5 minut, a w zamian można otrzymać plisę, która wpasuje się w otoczenie oraz okno. A w zasadzie to w Twoje otoczenie. Nasze produkty przygotowywane na wymiar to sposób, by wszystkie zalety osłon okiennych znalazły się w jednym miejscu – na Twoich oknach.

Materiał to najważniejsza część osłony okiennej

Chroni Ciebie i Twoich bliskich, a dodatkowo powinien sprawiać nienaganne wrażenie. Dlatego do naszych plis stosujemy harmonijnie zginane materiały, które swoim wykonaniem oraz wariantami dają możliwość wyboru tych, które wg Ciebie będą najlepsze.

Ciekawe zdobienia

fasony oraz warianty kolorystyczne w połączeniu z systemami oraz kolorami listew pozwolą na stworzenie ciekawych aranżacji okiennych. Delikatne marszczenia, równe zagięcia czy zmienna struktura przy innym świetle, to cechy wyróżniające materiały naszych plis, które dobierzesz do wyglądu okien, pomieszczeń czy do stylu, jaki wypełnia wnętrza.

Prowadnice aluminiowe

Wierzymy, że każdy produkt zdobiący Twoje wnętrza powinien pasować do wystroju oraz domowników. Nasze plisy, dla których możesz wybrać także jeden z pięciu kolorów listew, obudowane są lekkim, ale za to wytrzymałym aluminium. Dzięki temu możliwe jest stworzenie szerszych plis, które wciąż będziesz obsługiwać w łatwy i lekki sposób.

Malowanie proszkowe

Każdy z pięciu kolorów nakładany jest w sposób proszkowy, co gwarantuje równe pokrycie całej przestrzeni oraz większą odporność na uszkodzenia czy zadrapania. Dostępne kolory to najpopularniejsze kolory okien dostępnych na rynku, jednak ostateczny wygląd całej aranżacji pozostawiamy w Twoich rękach. W końcu Ty wiesz najlepiej, jak chcesz by wyglądało Twoje wnętrze.


Najczęściej zadawane pytania

Anna, 45:
Czy te sznurki się nie zrywają? Wyglądają na bardzo cienkie.
Nie. Cała konstrukcja jak i system przesznurowań stosowany w naszych plisach został zaprojektowany w taki sposób, że żaden ze sznurków oraz linek nie ulegnie zerwaniu podczas obsługi plisy.
Marcin, 37:
Jak to jest możliwe, że plisa nie zsuwa się na dół nie mając przymocowanej górnej listwy?
Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu oraz systemom przesznurowań i połączonych z nimi sprężyn, listwy zawsze utrzymują się na takim poziomie na jakim chcemy. Linki naciągnięte są także wewnątrz listew, a przechodząc przez nie, powodują ich stabilną pozycję na każdej wysokości.
Katarzyna, 28:
Czy plisy oraz ich materiały mogą wisieć w wilgotnych pomieszczeniach? Materiał się nie zniszczy?
Tak, mogą, ponieważ materiał plisowany to wysokiej jakości poliester, który nie wchłania wilgoci z powietrza. Dodatkowo w naszej ofercie dostępne są materiały, które typowo nadają się do wilgotnych pomieszczeń, dzięki specjalnej strukturze materiału.
Stanisław, 32:
Czy ten materiał nie wyprostuje mi się z czasem, a zagięcia nie znikną?
Nie, materiał plisowany pozostanie zawsze w takiej samej formie. Specjalna maszyna składa równomiernie materiał, który dodatkowo pokryty jest impregnatem zabezpieczającym przed zabrudzeniami oraz odkształceniami materiału.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Premium
Zakres tolerancji wymiarów :
Szerokość : Zakres tolerancji :
L ≤ 2 m ±2 mm

Wysokość :

Zakres tolerancji :
H ≤ 2 m ±5 mm
2 m < H < 4 m ±8 mm
Gwarancja: 5 lat