Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Rolety rzymskie (83 produktów)

Falbany rolety rzymskiej ozdobą każdego wnętrza

Alternatywa dla tradycyjnych zasłon

Każdy szuka czegoś oryginalnego do swoich okien. Takimi rozwiązaniami będą połączenia najlepszych cech innych produktów w jeden. Roleta rzymska wykorzystująca niespotykane tkaniny oraz finezyjny sposób zwijania materiału, to duet funkcjonalności rolet materiałowych i eleganckiego wyglądu zasłon. Ochrona okien w najbardziej designerskim i jednocześnie kunsztownym wydaniu.

Ozdoba o właściwościach chroniących

Obojętnie czy to przez sposób zwijania rolety czy może przez oryginalne materiały - roleta rzymska zawsze zachwyca designerskim wyglądem. Nasze produkty pozwolą Ci cieszyć się nienaganną aranżacją, a piękne materiały wzbogacą wystrój lub staną się jego głównym elementem dekoracyjnym. Jeśli szukasz czegoś równie wyjątkowego, jak Twoje mieszkanie czy pokoje, zaprojektuj u nas swoją własną roletę rzymską.

Atrakcyjne falbany w nowym wydaniu

Kaskadowo zwijany materiał, który tworzy piękne poziome falbany doda przytulności wnętrzom. Materiały zasłonowe, ujęte w nowoczesny system zwijana to ciekawy sposób na uzyskanie osłony okiennej, która będzie dekoracją, nawet gdy jest zwinięta. Falbany nakładają się jedna na drugą, a w efekcie końcowym tworzą jakby wachlarz równo zawiniętej tkaniny, która będzie wyglądać efektownie, nawet jeśli podciągniesz ją tylko do połowy.

Światło pod Twoją kontrolą

Materiały oraz tkaniny, które wykorzystujemy do produkcji naszych rolet rzymskich to nie tylko piękne wzory oraz kolory. To także różna przepuszczalność światła, która pozwala na dobranie tej najlepszej zasłony dla Twojego pomieszczenia. Zdecyduj, czy do Twojego pokoju potrzebujesz roletę zaciemniającą lub przyciemniającą? Zawsze też możesz wybrać coś całkowicie transparentnego.

Ręczne wykonanie najdrobniejszych detali

Ponad 150 materiałów i tkanin, które pozwolą na stworzenie wymarzonych aranżacji. Ręcznie szyte oraz przygotowywane pod Twoje wymiary materiały przechodzą staranną selekcję, by wybrać te, które spełniać będą Twoje wymagania. Różne rodzaje transparentności oraz mnogość fasonów i kolorów sprawi, że łatwo wybierzesz swój ulubiony materiał.