7 definicji lekkości

Przywiąż wagę do… lekkości!

Kiedy orientalne zakątki, światowe zabytki, regionalne smakołyki i piaszczyste plaże są poza zasięgiem, spraw, aby to Twój dom był pełen wakacyjnego luzu. Odkryj siedem kolekcji plisowanych rolet inspirowanych estetyką różnych krajów, które dzięki swojej lekkości wprowadzą do wnętrz przytulny i kojący klimat.

7 definicji lekkości

Japońska Harmonia

Styl japoński charakteryzuje się prostotą, harmonią i minimalizmem. Wnętrza oparte na tej estetyce przepełnione są duchem filozofii ZEN po to, aby przebywanie w nich pomagało osiągnąć nam wewnętrzny spokój. Rolety plisowane z łatwością wprowadzą do naszych domów podmuch orientu i przybliżą marzenia o podróżach do kraju kwitnących wiśni - ich design jest bowiem inspirowany dalekowschodnią sztuką origami oraz zamiłowaniem Japończyków do dużych przeszkleń, geometrycznych wzorów i rozproszonego światła.

Kolory w tej kolekcji:


7 definicji lekkości

Grecka Swoboda

U Greków najważniejsza jest atmosfera - ma być rodzinnie, bezpiecznie i przytulnie! Uwielbiają oni swobodę i nonszalancję, choć zdecydowanie mają także słabość do luksusu zarówno w sposobie ubierania się, jak i wyposażenia domów. Rolety plisowane doskonale oddają grecki styl aranżacji wnętrz - łączą bowiem wszystko to, co jest dla niego charakterystyczne - prostotę, komfort i geometryczny design. Kluczowe jest tutaj także dwukierunkowe sterowanie zapewniające pełną kontrolę nad światłem i prywatnością, która jest niezbędna podczas relaksu rodem ze słonecznego kurortu.

Kolory w tej kolekcji:


7 definicji lekkości

Francuski Szyk

Wakacje we Francji? Rozpływamy się na samą myśl o tamtejszych wypiekach, zdumiewających krajobrazach, wszechobecnej sztuce i pięknych wnętrzach… Styl francuski kocha światło, subtelną kolorystkę i nieoczywiste połączenia. Jego kwintesencją są dobry smak, niewymuszona elegancja, odrobina luzu i pochwała nowoczesności. Rolety plisowane w transparentnym wydaniu doskonale dopełnią spójne, choć nietypowe kompozycje, dodając im lekkości, funkcjonalności i szyku. 5 kolorów profili to także szansa na indywidualne dopasowanie osłon okiennych do aranżacji.

Kolory w tej kolekcji:


7 definicji lekkości

Włoska Lekkość

Wybierz się na rzymskie wakacje, nie wychodząc z własnego domu! Styl włoski łączy w sobie prostotę, elegancję i nowoczesność. Włosi przywiązują niezwykłą wagę do jakości dodatków i dopracowania każdego szczegółu. Osłony okienne powinny być przede wszystkim estetyczne i wyróżniać się niebanalnym wzornictwem. Plisy doskonale wpasowują się w te wymagania i śródziemnomorski klimat dzięki swojej lekkości i wyjątkowemu, pozbawionemu zwisających sznurków, dwukierunkowemu systemowi sterowania roletą.

Kolory w tej kolekcji:


7 definicji lekkości

Portugalska Energia

Aranżacje przywołujące wspomnienia z piaszczystych, zalanych słońcem plaż? Ciepła kolorystyka tkanin z naszej kolekcji Portugalska Energia pozwala szybko wprowadzić do Twojego wnętrza gorący klimat. Z Portugalią kojarzą nam się jeszcze kolorowe mozaiki zdobiące ściany i podłogi nie tylko domów, lecz także kościołów, sklepów czy restauracji. Styl portugalski przełamuje konwenanse, kocha sztukę i świeżość – geometryczny design plis odnajdzie się tutaj idealnie!

Kolory w tej kolekcji:


7 definicji lekkości

Duńska Prostota

Duńczycy to podobno najszczęśliwszy naród na świecie - nic dziwnego, że wielu z nas marzy o wakacjach właśnie w Danii. Hygge to filozofia szczęścia oparta na harmonii, minimalizmie i spokoju, znajdująca swoje odbicie nie tylko w codzienności, lecz także w aranżacji wnętrz. Styl duński to przede wszystkim nacisk na wygodę, przytulny klimat, jasną kolorystykę i rozproszone światło. Rolety plisowane w neutralnych i ponadczasowych odcieniach pozwolą stworzyć kojącą atmosferę sprzyjającą leniuchowaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Łatwość sterowania doda całej kompozycji komfortu i funkcjonalności.

Kolory w tej kolekcji:


7 definicji lekkości

Angielski Wdzięk

Brytyjczycy w kontraście dla chłodnego klimatu, stawiają na przytulne i ciepłe wnętrza. Styl angielski to niezwykłe połączenie klasycznej elegancji z odrobiną szaleństwa w postaci odważnych wzorów, szykowanych materiałów czy ekscentrycznych dodatków. Żaluzje plisowane, które niewątpliwie wyróżniają się na tle swojej konkurencji, dodadzą aranżacjom wyjątkowego charakteru. Jednocześnie dzięki spokojnej kolorystyce zadbają o romantyczną i kojącą atmosferę niezbędną do komfortowego odpoczynku.

Kolory w tej kolekcji: