Sytuacja na świecie zmienia się z godziny na godzinę, a to, co było naszą, czasami zwariowaną codziennością musi trochę zwolnić. Gdy dom staje się całym światem... spróbujmy wykorzystać jego możliwości! W czterech ścianach możemy bowiem robić prawie wszystko, co zajmowało nam czas do tej pory – zostań w domu i stwórz nową rutynę.

WYOBRAŹ SOBIE ZATEM DOM, JAKO...

B I U R O

Praca w systemie home-office to nie lada wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest odpowiednio zaaranżowana przestrzeń, do której przyzwyczaiły nas miejsca pracy. Optymalną temperaturę i natężenie światła pomogą stworzyć plisy, sprzyjające skupieniu i samoorganizacji.

S Z K O Ł Ę

Sale lekcyjne są dostosowane do potrzeb dzieci zarówno pod względem zasad bezpieczeństwa, jak i ergonomii. Odpowiednie biurko i krzesło to podstawa, ale nie należy zapomnieć o dobrym oświetleniu - w ciągu dnia pomogą Ci w tym rolety wolnowiszące, które umożliwiają pełną kontrolę nad wpadającym do domu światłem, a wieczorem lampka z żarówką o neutralnej barwie.

K I N O

Po pracy i nauce każdy zasługuje na odrobinę rozrywki... Tęsknisz za piątkowymi premierami filmowymi? Zrób popcorn i nadrób zaległe klasyki w zaciszu domowym - aby poczuć się jak na sali kinowej, możesz wykorzystać kryjącą roletę w kasecie z bocznymi prowadnicami, która stanie na straży maksymalnego zaciemnienia.

K L U B   F I T N E S S

Kto powiedział, że o formę fizyczną nie można zadbać w domu? Wielu trenerów udostępnia teraz swoje treningi za pomocą platform internetowych, więc nie szukaj więcej wymówek - wskakuj w sportowe buty, wygodny strój i rozkładaj matę! Stresują Cię ciekawscy sąsiedzi? Schowaj się przed ich wzorkiem, wykorzystując na przykład roletę dzień i noc w dowolnej kolorystyce.

S P A

Wolny czas i relaks sprzyjają naszej urodzie - wykorzystaj wolne wieczory na samodzielne zabiegi kosmetyczne, tworząc intymną i ekskluzywną atmosferę niczym w najlepszym spa! Pomóc mogą w tym żaluzje, które zapewnią odpowiednią ilość światła, komfort i prywatność.

Pozostańmy w kontakcie!

Nie przegap żadnej okazji

Podaj nam swój adres e-mail, a będziemy Cię informować o każdej promocji na bieżąco.

Bądź z nami na Facebooku

Wszystkie promocje i nowości na wyciągnięcie ręki!