Jeszcze większy komfort
Nowa kolekcja tkanin rolet dzień i noc

Kwestia praktyczności

Rolety dzień i noc to jedne z najczęściej wybieranych osłon okiennych. Wcale nas to nie dziwi – są one zarówno praktyczne, jak i estetyczne, chronią wnętrza przed nagrzewaniem się oraz wzrokiem ciekawskich sąsiadów. Ich supermocą jest niespotykana w innych modelach konstrukcja opierająca się na dwóch warstwach materiału o naprzemiennie ułożonych pasach. Poruszanie ich względem siebie pozwala ustawić fragmenty materiału tak, aby regulować poziom nasłonecznienia według indywidualnych preferencji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Więcej komfortu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy kolekcję rolet dzień i noc, wprowadzając do niej materiały zaciemniające. Dotychczas oferta obejmowała wyłącznie modele przyciemniające, które w umiarkowanym stopniu blokowały promienie słoneczne i dbały o prywatność domowników. Dzięki najnowszym tkaninom możliwa jest maksymalna ochrona wnętrz przed słońcem i wzrokiem przechodniów. Co więcej, zapewniamy pełną gamę kolorystyczną i najwyższą jakość!

Nowa kolekcja tkanin do wolowiszącej rolety dzień i noc to ukłon w stronę wymagającego klienta, który w roletach szuka czegoś więcej niż tylko ozdoby lub ochrony. Pasiaste tkaniny nie tylko zachwycają stonowaną paletą barw, ale także rozmaitym designem przepuszczających światło siatek.

PRZEJRZYJ KOLEKCJĘ
Postaw na relaks
Zaciemniające rolety dzień i noc

Lepsza jakość wypoczynku

Zastosowanie pasów zaciemniających pozwala na znalezienie w jednym produkcie czegoś więcej niż tylko ciekawej dekoracji okna. Dowolność zaciemnienia pomieszczenia, jaką daje podwójny pasiasty materiał, przypadnie do gustu każdemu, kto lubi często zmieniać poziom oświetlenia w swoich pomieszczeniach. Rolety dzień i noc wyposażone w nową tkaninę z zaciemniającymi pasami nie tylko pięknie się prezentują, ale także sprzyjają relaksowi. Idealnie sprawdzą się więc w pokoju dziecięcym lub sypialni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Koncepcja rolet dzień i noc opiera się na podwójnym materiale, który odpowiednio ustawiony daje zupełnie różne wrażenia świetlne. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów i przemyślanemu systemowi można szybko i płynnie ustawić roletę w pozycji otwartej, które dawać będzie najwięcej światła, pozycji półotwartej, która charakteryzuje się przyjemnym półmrokiem oraz całkowicie zamkniętej, która pozwoli zaciemnić pomieszczenie i skryć się przed wzrokiem innych.

Kolor w obecnych trendach aranżacji wnętrz gra pierwsze skrzypce. W nowej kolekcji tkanin do wolnowiszącej rolety dzień i noc postawiliśmy na stonowane barwy, które dadzą nieograniczone możliwości aranżacji w każdym pomieszczeniu. Nowe kolory i zaciemniające właściwości tkaniny pozwolą stworzyć idealnie skomponowaną, estetyczną i neutralną przestrzeń sprzyjającą relaksowi. Dostępne warianty kolorystyczne wpiszą się także w wiele współczesnych stylów aranżacyjnych.

PRZEJRZYJ KOLEKCJĘ