KOMFORT W DOMU I NA TARASIE LATEM
SZEREG PRZYDATNYCH PRODUKTÓW I ROZWIĄZAŃ

WIĘCEJ NIŻ TYLKO MARKIZA

Pożądana strefa cienia

Markiza tarasowa to niewątpliwie najskuteczniejsza ochrona tarasu lub balkonu przed żarem lejącym się z nieba. Rozwinięte poszycie, opierając się na przegubowych, wytrzymałych ramionach zapewni sporą dawkę upragnionego cienia, a dobrze dobrany kolor tkaniny podkreśli charakter aranżacji letniego salonu, którym niewątpliwie podczas wiosny i lata stanie się taras. Montaż markizy to szereg korzyści, które nie zawsze są tak oczywiste jak mogłoby się wydawać, jednak to one stanowią o głównej sile tej niezastąpionej ochrony.

Komfort termiczny o każdej porze dnia

Odczuj znaczącą różnicę w temperaturze panującej w mieszkaniu latem! Markiza to oprócz ochrony tarasu idealne rozwiązanie, by obniżyć temperaturę w salonie czy sypialni. Odporne na uszkodzenia i wytrzymałe poszycie daje sporo upragnionego cienia, ale także zakrywa okna i odbija do 90% szkodliwego promieniowania UV, które podnosi temperaturę we wnętrzach. Dostępne różne rodzaje markiz dają możliwość wyboru nie tylko koloru, ale także ich wielkości, sposobu sterowania czy montowania. Dostępna w różnych rozmiarach markiza boczna to sprawdzony sposób na uzyskanie na otwartej przestrzeni sporej dawki prywatności. Pewne jest to, że bez względu na miejsce zawieszenia, markiza pozwoli odpocząć zmęczonym upałem zmysłom i sprawi, że letni wypoczynek na tarasie lub balkonie będzie przyjemny i komfortowy.

PERFEKCYJNE POŁĄCZENIA

Doceń podwójny efekt

Nowy rodzaj markiz okiennych to coś więcej niż tylko ochrona przed słońcem. Ten niepozorny produkt łączy bardzo skuteczną ochronę przed owadami z obniżeniem kosztów energii elektrycznej, którą często wydaje się np. na działanie wentylatorów czy klimatyzacji. Markiza okienna, nazywana także roletą screen dzięki zastosowaniu wytrzymałego materiału siatki gwarantuje wysoki stopień prywatności. W połączeniu z żaglem przeciwsłonecznym, który przyniesie zbawienne ukojenie i cień, oba produkty skutecznie wpłyną na obniżenie temperatury we wnętrzu, a dodatkowo sprawią, że każdy letni wieczór będzie wolny od nieznośnych owadów.

Czysta przyjemność

Wyjątkowy charakter żagli daje o sobie znać zaraz po zawieszeniu go nad tarasem lub balkonem. Prosta forma oraz nienachalne barwy wywołują przyjemnie uczucie spędzania wakacji pod plażowymi baldachimami, tak typowymi dla nadmorskich kurortów. Starannie wykonany żagiel oferuje doskonałą ochronę przed promieniami słońca. Dostępny z wersji wodoodpornej idealnie sprawdzi się w przypadku kapryśnej pogody, która obrała sobie za cel przygotowany na zewnątrz posiłek, a ten wykonany z oddychającej tkaniny pozwoli obniżyć temperaturę strefy wypoczynkowej schowanej pod żaglem. Możliwości montażowe żagla pozwalają na umieszczenie go w dowolnym miejscu i konfiguracji, toteż stanowi doskonałą formę izolacji od zewnętrznego chaosu i pozwoli odprężyć się we własnym, prywatnym, spokojnym miejscu.

OCHRONA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wybierz zestaw, który najbardziej Ci odpowiada

W naszej propozycji na letni ogród i dom możesz znaleźć różne produkty, które pomogą zadbać o odpowiednią temperaturę w dzień i w nocy, ochronią przez owadami i komarami, a także zapewnią skuteczną ochronę przed mocnymi promieniami słońca. Idealnym zestawem okaże się połączenie moskitiery przesuwnej na duże drzwi i okna balkonowe, przeciwsłonecznej markizy okiennej na okno oraz parasolu, który umili spędzanie czasu wolnego w ogrodzie. Każdy z tych produktów charakteryzuje się innym poziomem ochrony, jednak wszystkie cechuje wysoka jakość wykonania, płynna obsługa i nowoczesny design.

Doza prywatności

Nasz parasol jest solidnie wykonany, a jednocześnie niezwykle plastyczny. Łączy w sobie nowoczesny, skromny design i możliwość dostosowania nachylenia poszycia. Zaprojektowany został tak, by bez większego wysiłku osiągnąć zacienienie w wybranym miejscu. Wytrzymałe poszycie oferuje skuteczną ochronę przed palącym słońcem, a stonowana paleta barw łatwo wpisuje się w każdą kolorystykę panującą na tarasie lub balkonie. Dla urozmaicenia letniej aranżacji tarasu lub ogrodu oraz zapewnienia sobie pełni prywatności przed zaglądającymi przez płot sąsiadami, warto postawić na ochronne płotki, które wyglądem przypominają łodygi bambusa. Nienarzucająca się dodatkowa ochrona w stonowanych barwach dopełni wakacyjny klimat i uczyni wypoczynek na świeżym powietrzu bardzo komfortowym.