Parasol Ogrodowy, Okrągły, 3,5 m, Paramondo

Produkt jest dostępny

Parasol Ogrodowy, Stojący Okrągły, 3.5 m

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
459,97

Szczegóły produktu

Do góry
Ogród to najlepsze miejsce, w którym możesz mieć swoją własną strefę relaksu. Dobrze dobrany parasol ochroni Cię przed słońcem i sprawi, że odpoczywanie na dworze nabierze nowego wymiaru.
Stwórz swoje ulubione miejsce w ogrodzie lub na balkonie

Zrób miejsce na wygodny i korzystny odpoczynek. Zacienione miejsce sprzyja relaksowi, popołudniowej drzemce czy porannej kawie. Rozsiądź się na wygodnym leżaku z książką i ciesz się tą odprężającą chwilą. Poszycie o średnicy 3,5 metra idealnie wpisuje się w niewielkie balkony lub tarasy.

Odpowiednia ochrona i zacienione miejsce to gwarancja udanego posiłku na zewnątrz. Parasol z centralnie ustawionym stelażem stworzy przyjemne miejsce z ograniczoną ilością promieni słonecznych. Dzięki mechanizmowi zginania możesz dowolnie ustawić poszycie pod kątem świecącego słońca.


Okrągły kształt, wakacyjny kolor poszycia i duża średnica - to wszystko czego potrzebujesz, aby w końcu należycie wypocząć. Zmień kąt nachylenia parasola za pomocą wbudowanej korby, by skutecznie podążać za wschodzącym lub zachodzącym słońcem. Stworzyliśmy go z myślą o Twoich potrzebach.

Nasz przepis na udany parasol

Stabilność, lekkość i niezawodność naszego parasola osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu wytrzymałego aluminium. Maszt skutecznie utrzymuje poszycie o średnicy 3,5 metra, a jego konstrukcja nie wymaga użycia dużej siły do otwarcia lub zamknięcia. Dzięki wbudowanej korbie służącej do obsługi parasola oraz mechanizmowi zginania możesz do woli zmieniać kąt nachylenia poszycia. Ochronny materiał o gramaturze 230 g/m2 skutecznie chroni przed promieniowaniem UV.

Zainspiruj się!

Dane techniczne

Do góry

DOKUMENTY DO POBRANIA

Aby otworzyć instrukcje potrzebujesz programu do odczytu plików PDF
Kliknij TUTAJ aby pobrać najnowszą wersję Adobe Acrobat Reader.

Dane techniczne

Jakość: Basic
Gwarancja: 2 lata