Parasol Ogrodowy, Okrągły, 3,5 m, Paramondo

Produkt jest dostępny

Parasol Ogrodowy, Stojący Okrągły, 3.5 m

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
394,80

Szczegóły produktu

Do góry
Ogród to najlepsze miejsce, w którym możesz mieć swoją własną strefę relaksu. Dobrze dobrany parasol ochroni Cię przed słońcem i sprawi, że odpoczywanie na dworze nabierze nowego wymiaru.
Stwórz swoje ulubione miejsce w ogrodzie lub na balkonie

Zrób miejsce na wygodny i korzystny odpoczynek. Zacienione miejsce sprzyja relaksowi, popołudniowej drzemce czy porannej kawie. Rozsiądź się na wygodnym leżaku z książką i ciesz się tą odprężającą chwilą. Poszycie o średnicy 3,5 metra idealnie wpisuje się w niewielkie balkony lub tarasy.

Odpowiednia ochrona i zacienione miejsce to gwarancja udanego posiłku na zewnątrz. Parasol z centralnie ustawionym stelażem stworzy przyjemne miejsce z ograniczoną ilością promieni słonecznych. Dzięki mechanizmowi zginania możesz dowolnie ustawić poszycie pod kątem świecącego słońca.


Okrągły kształt, wakacyjny kolor poszycia i duża średnica - to wszystko czego potrzebujesz, aby w końcu należycie wypocząć. Zmień kąt nachylenia parasola za pomocą wbudowanej korby, by skutecznie podążać za wschodzącym lub zachodzącym słońcem. Stworzyliśmy go z myślą o Twoich potrzebach.

Nasz przepis na udany parasol

Stabilność, lekkość i niezawodność naszego parasola osiągnęliśmy dzięki zastosowaniu wytrzymałego aluminium. Maszt skutecznie utrzymuje poszycie o średnicy 3,5 metra, a jego konstrukcja nie wymaga użycia dużej siły do otwarcia lub zamknięcia. Dzięki wbudowanej korbie służącej do obsługi parasola oraz mechanizmowi zginania możesz do woli zmieniać kąt nachylenia poszycia. Ochronny materiał o gramaturze 230 g/m2 skutecznie chroni przed deszczem oraz promieniowaniem UV.

Zainspiruj się!

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Basic
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry