Łazienkowe okno – jak zadbać o intymność?

Każda łazienka, czy to z małym czy dużym oknem, powinna dawać Ci maksymalne poczucie prywatności. Plisy, rolety lub żaluzje, które możesz dowolnie podnosić i opuszczać na całej przestrzeni okna sprawdzą się idealnie, a ich różna przepuszczalność światła sprawi, że wciąż poczujesz się swobodnie, podczas tych kilku minut dopracowywania najmniejszych szczegółów swojego wyglądu. Czas w łazience to nasze prywatne kilka minut, w trakcie którego chcesz się czuć swobodnie i bez krępacji. Nasze żaluzje i rolety zostały stworzone właśnie w tym celu. Zobacz, które nadają się do warunków panujących w łazienkach, a które dają 100% prywatności i intymności.

Każda łazienka, czy to z małym czy dużym oknem, powinna dawać Ci maksymalne poczucie prywatności. Plisy, rolety lub żaluzje, które możesz dowolnie podnosić i opuszczać na całej przestrzeni okna sprawdzą się idealnie, a ich różna przepuszczalność światła sprawi, że wciąż poczujesz się swobodnie, podczas tych kilku minut dopracowywania najmniejszych szczegółów swojego wyglądu. Czas w łazience to nasze prywatne kilka minut, w trakcie których chcesz się czuć swobodnie i bez krępacji. Nasze żaluzje i rolety zostały stworzone właśnie w tym celu. Zobacz, które nadają się do warunków panujących w łazienkach, a które dają 100% prywatności i intymności.

Żaluzja aluminiowa

Łazienka, czy duża, czy mała zasługuje na szczególną ochronę. Taką gwarantuje aluminiowa żaluzja, odporna na warunki panujące w łazience i doskonale kryjąca wszystko to, co dzieje w środku. Aluminiowe lamele odporne na zwiększoną wilgotność spowodowaną np. długą, gorącą kąpielą nie zmienią kształtu ani koloru. Prosta i szybka regulacja ilości dziennego światła możliwa jest dzięki obracanym lamelkom. Możesz nie tylko szybko zasłonić się przed niepożądanym spojrzeniem, ale także wprowadzić do łazienki nastrojowy półmrok.
Żaluzje aluminiowe dostępne w rozmiarach 16, 25 i 50 mm z łatwością wpasują się w różne łazienkowe okna.

żaluzje aluminiowe

Roleta materiałowa

Zaprojektowanie łazienki, która jest praktyczna i jednocześnie estetyczna to nie lada wyzwanie. Pełnia relaksu oraz swoboda, którą chcemy odczuwać, grają w łazience pierwsze skrzypce, dlatego polecamy rolety materiałowe, które wyposażyliśmy w przyciemniający lub zaciemniający materiał, pozwalający spędzić długie godziny przygotowań w komfortowej atmosferze. Przyjemne przyciemnienie oraz elegancie barwy pozwolą na stworzenie kameralnej atmosferze, która sprzyjać będzie relaksującym chwilom po ciężkim dniu pracy. Rolety można montować bezinwazyjnie lub za pomocą tradycyjnych wkrętów. Dla estetyków dostępne są także rolety zamknięte w kasetach

rolety materiałowe

Roleta plisowana

Lubisz jasne łazienki? Chcesz poczuć się w niej komfortowo, ale niekoniecznie chcesz, by było w niej bardzo ciemno? Dwukierunkowe rolety plisowane są produktem, który idealnie sprawdzi się na łazienkowe okna! Nowoczesny system oraz materiał, który składa się jak harmonijka umożliwiają ustawienie plisy na wybranym fragmencie okna. Wybierz taki, który daje Ci 100% prywatności. Plisy wykonane z grubszych i wodoodpornych tkanin sprawią, że dbanie o własny wygląd w łazience będzie odprężające i relaksujące, jak nigdy.

rolety plisowane

Roleta bambusowa

Zapach drewna i naturalna gra światła w łazienkowym zaciszu? Roleta bambusowa, oprócz tego, że wprowadzi do łazienki typowy klimat SPA, to także zadba o to, by wszystko pozostało tajemnicą znaną tylko Tobie. Gęsto splecione listewki bambusa skutecznie zasłonią okno, delikatnie tylko rozpraszając światło dzienne. Odporna na wilgotne warunki często panujące w łazience, łatwo montowana oraz chroniąca przed mocnym słońcem roleta bambusowa wzbogaci Twoją łazienkową aranżację o oryginalny dodatek. Zapewnienie odpowiednich warunków do snu i odpoczynku dla dzieci to dla Ciebie i nas priorytet. Tylko odpowiednio przygotowane miejsce do snu, jakim jest sypialnia, gwarantuje, że rano wstaniemy wypoczęci i pełni energii.

rolety bambusowe

Rolety i żaluzje, które przetrwają kuchenne rewolucje

Kuchnia to pomieszczenie wyjątkowe. Jest miejscem spotkań Twojej rodziny, poradnią dla przyjaciół, miejscem zabaw dla dzieci lub po prostu pomieszczeniem, w którym przyrządzasz posiłki. Nieważne, jaką rolę przyjmuje kuchnia, ważne jest to, jak chcesz się w niej czuć. Każda kuchnia jest wyjątkowa, więc na taką też ochronę zasługuje. Rolety wykorzystujące lekkie tkaniny lub żaluzje odporne na wilgoć i zabrudzenia sprawdzą się na kuchennych oknach najlepiej, odpowiadając na różne Twoje potrzeby i wymagania.
Poniżej kilka propozycji oraz argumentów za, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Zadbaj o najmłodszych – rolety i zasłony do pokoju dziecka

Pokój dziecka lub nastolatka potrafi być niebywale wymagający! Młodej osobie należy zapewnić prywatność, której potrzebuje bardzo dużo, dobre naturalne oświetlenie, które wspomoże naukę oraz półmrok, dający się porządnie wyspać. Stworzenie idealnych warunków do nauki i odpoczynku dla aktywnego nastolatka nie będzie problem, jeśli w oknach znajdą się rolety, które zapewnią mu spokojny sen oraz osłonią przed ostrym słońcem podczas nauki. Dzięki aluminiowej żaluzji czy roletom dzień i noc, ruchem jednej ręki ustawisz optymalne oświetlenie pokoju, by móc spokojnie usiąść do książek czy komputera.