Living coral - trend w aranżacji okien

Zbliżająca się wiosna to najlepsza okazja na szybką metamorfozę aranżacji. Wart skupić się głównie na oknach, które lada moment wpuszczać będą do wnętrz coraz więcej światła. Nowe materiały, kolory, dekoracje i oczywiście osłony w postaci rolet lub zasłon, odświeżą mieszkanie, wprowadzając do niego ożywczy powiew wiosny. Odnosząc się do designerskich trenów na rok 2019, prezentujemy nasze pomysły i inspiracje na wiosenną aranżację okien. W części I motywem przewodnim jest kolor roku 2019.

Kolor roku – bomba energii

Living coral, wybrany przez Pantone na kolor roku 2019 , wkradł się we wszystkie zdjęcia na Pinterest oraz w sklepy posiadające zakładkę Home. Wyrazisty kolor, przypominający ożywiony nutką złota pudrowy róż, jest niezwykły i bardzo ciepły. Traktowany jako gloryfikacja życia, opisywany jest w charakterze ożywczego, towarzyskiego koloru, który odnosi się do ochrony środowiska. We wnętrzach dodaje energii, zachęca do działania oraz pobudza zmysły. W połączeniu z innymi barwami, tworzy awangardowe duety o bardzo dynamicznym charakterze. Koralowy to także świetny pomysł na dodatki. Obrazy, poduszki, doniczki, a nawet pufy czy fotele.

Dla koralowych sof, puf, foteli i większych mebli idealnym uzupełnieniem będą dodatki i dekoracje wykonane z naturalnego drewna . Ciepłe tonacje wpiszą się w porywający i optymistyczny charakter Living coral. We wnętrzach z koralowymi akcentami, warto w tym roku postawić na aranżację okien w postaci drewnianych żaluzji wykonanych z bambusa lub drewna lipy i dębu. Różne rozmiary lamelek wpiszą się w duże lub małe wnętrza i pokreślą przytulny charakter koloru.

aranzacje okna -kolor roku 2019

new image

Żaluzja bambusowa 50 mm, Na wymiar, Graham

WYBIERZ
new image

Żaluzja bambusowa 25 mm, Na wymiar, Imbir

WYBIERZ
new image

Żaluzja drewniana 25 mm, Na wymiar, Żeń-Szeń

WYBIERZ

Uzupełnieniem koralowych dodatków, które potęgują efekt przytulności we wnętrzach, są także jasne osłony okienne. Zasłony oraz rolety w kolorach kremowych, beżowych, ciepłej bieli i szarości stłumią ożywczy charakter Living coral i zgrają się z nim w doskonały duet.

Aranzacje okna 2019

Kolor roku 2019

zaluzja aluminiowa

Żaluzja aluminiowa 25 mm, Na wymiar, Pudrowy różowy mat

WYBIERZ
new image

Roleta materiałowa w kasecie, Na wymiar, Premuim, Orchidea

WYBIERZ
new image

Zasłona Catalea Przyciemniająca, Na wymiar, Płatek róży

WYBIERZ

Sam koralowy w nadmiarze może dla niektórych okazać się nieco męczący, dlatego całość aranżacji można stonować oknem ubranym w kolory złota i miedzi. Można wykorzystać do tego dodatki w postaci złotych ramek, dekoracji czy doniczek, lub postawić na rolety z delikatniejszego materiału.

Aranzacje okna trendy 2019

Dla tych, którzy lubią mocne, kolorowe wnętrza polecamy połączenie koloru Living coral z miętą. Obie barwy uzupełniają się w niespotykany sposób, czyniąc wnętrze niezwykle ciekawym, a jednocześnie nienarzucającym się zbyt mocno.

new image

Zasłona Catalea Przyciemniająca, Na wymiar, Miętowy cukierek

WYBIERZ
new image

Roleta rzymska Przyciemniająca, Słoneczniki van Gogha

WYBIERZ
new image

Roleta plisowana Przyciemniająca, Na wymiar, Zielony jeans

WYBIERZ

Atramentowy szyk w połączeniu z energetyzującym koralem do doskonały przepis na nieszablonowe wnętrze. Granat, barwa spokojna, elegancka i głęboka, symbolizująca powagę i porządek, wplata się pomiędzy porywający i gloryfikujący życie koral. Razem tworzą we wnętrzu niepowtarzalny duet, podkreślając nawzajem swój urok oraz wprowadzając do wnętrza finezyjną atmosferę i spory powiew świeżości.

Aranzacje rok 2019

new image

Roleta materiałowa w kasecie, Przyciemniająca, Na wymiar, Niebieski

WYBIERZ
new image

Roleta Rzymska, Przyciemniająca, Easy, kwiat chabru

WYBIERZ
new image

Roleta dzień i noc wolnowisząca, Niebieska hortensja

WYBIERZ