Roleta jako projektant wnętrz

Czy wiesz, że stworzenie oryginalnych aranżacji, bardzo często zależy od odpowiednio dobranych, często bardzo odważnych dodatków? Charakter domu czy biura rzadko definiuje bowiem wyłącznie kolor ścian - to właśnie niespotykane meble, fantazyjne wazony czy awangardowe obrazy sprawiają, że po przekroczeniu progu, czujemy wyjątkowość danego miejsca.

Roleta jako projektant wnętrz

Czy wiesz, że stworzenie oryginalnych aranżacji, bardzo często zależy od odpowiednio dobranych, często bardzo odważnych dodatków? Charakter domu czy biura rzadko definiuje bowiem wyłącznie kolor ścian - to właśnie niespotykane meble, fantazyjne wazony czy awangardowe obrazy sprawiają, że po przekroczeniu progu, czujemy wyjątkowość danego miejsca. Ogromne znaczenie ma także wystrój okien. W roli głównego dekoratora, który nie boi się eksperymentów, najlepiej sprawdzą się rolety z nadrukiem - bogactwo ich wzorów w mig odmieni każde wnętrze!

Motywy dziecięce

Pokój dziecięcy rządzi się swoimi prawami - zarówno maluchy, jak i starsze dzieci wyjątkowo identyfikują się z wystrojem swojej przestrzeni. Wzory i barwy rolet uzależnione są nie tylko od wieku czy płci, lecz także od zainteresowań naszych pociech. Balony, serduszka, a może motyw kosmiczny? Możliwości jest bardzo dużo!

Motywy graficzne

Rolety z abstrakcyjnymi czy geometrycznymi wzorami to szybki sposób na to, aby ożywić salon, kuchnię czy sypialnię i nadać im wyjątkowego charakteru. Odpowiednio dobrane pod względem kolorystyki, idealnie pasują do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu - zarówno tych klasycznych, jak i minimalistycznych.

Motywy roślinne

Rajski klimat w salonie, kuchni czy łazience? Dzięki motywom roślinnym i zwierzęcym w Twoim domu zapanuje permanentna wiosna - niezależnie od pory roku i pogody! To seria stworzona dla miłośników przyrody, którzy pragną zaprosić ją do swoich wnętrz w nieoczywisty, kreatywny i odważny sposób.

Komfort użytkowania zapewniają:

Montaż bezinwazyjny

roletę wystarczy przykleić do ramy lub zawiesić na specjalnych uchwytach zaciskowych, bez dodatkowych narzędzi czy fachowców.

Tkaniny

materiał przyciemniający i zaciemniający pozwalają dopasować rolety do własnych potrzeb i charakteru danego wnętrza.