Rolety i żaluzje, które przetrwają kuchenne rewolucje

Każda kuchnia jest sercem mieszkania, więc zasługuje też na odpowiednią ochronę. Rolety wykorzystujące lekkie tkaniny lub żaluzje odporne na wilgoć i zabrudzenia sprawdzą się na kuchennych oknach najlepiej. Poniżej kilka propozycji oraz porad, jak wybrać idealne osłony do kuchni.

Żaluzja aluminiowa

Praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w kuchni każdej perfekcjonistki! Wykonana z trwałego, odpornego na wygięcia i nieprzyciągającego zabrudzeń aluminium sprawia, że o czystość w kuchni zadbasz bez większego wysiłku. Wystarczy jedno przejechanie szmatką i gotowe! Aluminiowe żaluzje dostępne są w różnych rozmiarach (16, 25 lub 50 mm), a ustawione na dowolnej wysokości pozwalają dobrać optymalną ilość dziennego światła. Regulowane wokół własnej osi lamelki sprawią, że jednym ruchem ręki zasłonisz całe swoje wnętrze. Żaluzja aluminiowa jest odporna na wszystkie efekty kuchennych rewolucji, takich jak gotowanie, parowanie, różnice temperatur czy zalanie.

Żaluzje aluminiowe na kuchennych oknach
Żaluzja aluminiowa 25 mm na wymiar, biały mat

Żaluzja aluminiowa, 25 mm, Na wymiar, Biały mat

WYBIERZ
Żaluzja aluminiowa 50 mm na wymiar, posrebrzany antracyt

Żaluzja aluminiowa, 50 mm, Na wymiar, Posrebrzany antracyt

WYBIERZ
Żaluzja aluminiowa 25 mm na wymiar, mosiądzowy mat

Żaluzja aluminiowa, 25 mm, Na wymiar, Mosiądzowy mat

WYBIERZ

Plisa

Plisa to minimalistyczna osłona okienna, która nie narzuca się swoją obecnością. Wpasowana w ramę przyszybową, może być montowana bezinwazyjne lub za pomocą standardowych wkrętów. Bogactwo różnych materiałów sprawia, że do woli można wybierać tkaniny mniej lub bardziej zaciemniające. Ich największą zaletą jest dwustronny system poruszania (od góry lub od dołu), który daje szansę na zasłonięcie wybranej części okna. Plisa to rozwiązanie dla osób, które nie rezygnują z designu na rzecz wygody czy funkcjonalności kuchni. Bezinwazyjny montaż oraz eksplodujące nasyceniem barw tkaniny to Twój sposób na kuchnię pełną komfortu i wdzięku. A takiej właśnie potrzebujesz, prawda?

Rolety plisowane w kuchni
Roleta plisowana przyciemniająca na wymiar, biała

Roleta plisowana, Przyciemniająca, Na wymiar, Carla Biały

WYBIERZ
Roleta plisowana przyciemniająca na wymiar, kremowa

Roleta plisowana, Przyciemniająca, Na wymiar, Sumire Kremowy

WYBIERZ
Roleta plisowana przyciemniająca na wymiar, czarna

Roleta plisowana, Przyciemniająca, Na wymiar, Premium, Amalia czarny

WYBIERZ

Roleta dzień i noc

Rolety dzień i noc zapewniają doskonałą ilość naturalnego oświetlenia. Przechodzące pomiędzy paskami słońce ulega rozproszeniu, chroniąc kuchnię przed nadmiernym przegrzaniem. Rolety w wersji duo dostępne są w różnych modelach montażowych, od zakładanych w 10 minut rolet bezinwazyjnych, po wolnowiszące systemy sprawdzające się w przypadku dużych okien. Zastosowanie tkanin transparentnych oraz przyciemniających powoduje, że w mgnieniu oka można zasłonić się przed ciekawskim spojrzeniem sąsiada. Zmyślne połączenie naprzemiennie ułożonych pasów sprawia, że wnętrze wypełnia się atrakcyjnym dla oka spektaklem światła i cienia.

Rolety dzień i noc w kuchni
Roleta dzień i noc wolnowisząca na wymiar, biała

Roleta dzień i noc, Wolnowisząca, Na wymiar, Droga mleczna

WYBIERZ
Roleta dzień i noc wolnowisząca na wymiar, melonowa

Roleta dzień i noc, Wolnowisząca, Na wymiar, Melonowy

WYBIERZ
Rolety dzień i noc wolnowisząca na wymiar, kolor gorzkiej czekolady

Roleta dzień i noc, Wolnowisząca, Na wymiar, Gorzka czekolada

WYBIERZ