Rolety i żaluzje, które przetrwają kuchenne rewolucje

Kuchnia to pomieszczenie wyjątkowe. Jest miejscem spotkań Twojej rodziny, poradnią dla przyjaciół, miejscem zabaw dla dzieci lub po prostu pomieszczeniem, w którym przyrządzasz posiłki. Nieważne, jaką rolę przyjmuje kuchnia, ważne jest to, jak chcesz się w niej czuć. Każda kuchnia jest wyjątkowa, więc na taką też ochronę zasługuje. Rolety wykorzystujące lekkie tkaniny lub żaluzje odporne na wilgoć i zabrudzenia sprawdzą się na kuchennych oknach najlepiej, odpowiadając na różne Twoje potrzeby i wymagania. Poniżej kilka propozycji oraz argumentów za, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Kuchnia to pomieszczenie wyjątkowe. Jest miejscem spotkań Twojej rodziny, poradnią dla przyjaciół, miejscem zabaw dla dzieci lub po prostu pomieszczeniem, w którym przyrządzasz posiłki. Nieważne, jaką rolę przyjmuje kuchnia, ważne jest to, jak chcesz się w niej czuć. Każda kuchnia jest wyjątkowa, więc na taką też ochronę zasługuje. Rolety wykorzystujące lekkie tkaniny lub żaluzje odporne na wilgoć i zabrudzenia sprawdzą się na kuchennych oknach najlepiej, odpowiadając na różne Twoje potrzeby i wymagania.
Poniżej kilka propozycji oraz argumentów za, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Żaluzja aluminiowa

Praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w kuchni każdej prawdziwej perfekcjonistki! Wykonana z trwałego, odpornego na wygięcia i nieprzyciągającego zabrudzeń aluminium żaluzja sprawia, że o czystość w kuchni zadbasz bez większego wysiłku! Wystarczy jedno przeciągnięcie szmatką i gotowe! Aluminiowe żaluzje dostępne są w różnych rozmiarach (16, 25 lub 50 mm), a ustawione na dowolnej wysokości pozwalają dobrać optymalną ilość dziennego światła wpadającego do kuchni. Regulowane ustawienie lamelek wokół ich własnej osi, sprawi, że jednym ruchem ręki zasłonisz całe swoje wnętrze. Wykonana z aluminium żaluzja jest odporna na wszelkiego rodzaju kuchenne rewolucje, takie jak gotowanie, parowanie, różnice temperatur czy zalanie.

rżaluzje aluminiowe

Plisa

Plisa to minimalistyczna ochrona okna, która nie narzuca się swoją obecnością. Wpasowana w ramę przyszybową, może być montowana bezinwazyjne lub za pomocą standardowych wkrętów. Bogactwo różnych materiałów sprawia, że do woli można wybierać tkaniny mniej lub bardziej zaciemniające. Ich największą zaletą jest dwustronny system poruszania (od góry lub od dołu), który daje szansę na zasłonięcie wybranej części okna. Plisa to rozwiązanie dla kobiet, które nie rezygnują z designu na rzecz wygody czy funkcjonalności kuchni. Bezinwazyjny montaż oraz eksplodujące nasyceniem barw tkanin, to Twój sposób na kuchnię pełną komfortu i wdzięku. A takiej właśnie potrzebujesz, prawda?

rolety Plisowane

Roleta dzień i noc

Rolety dzień i noc zapewniają doskonałą ilość naturalnego oświetlenia. Przechodzące pomiędzy paskami słońce ulega rozproszeniu, chroniąc kuchnię przed nadmiernym przegrzaniem. Rolety w wersji duo dostępne są w różnych modelach montażowych, od zakładanych w 10 minut rolet bezinwazyjnych po wolowiszące systemy sprawdzające się w przypadku dużych okien. Zastosowanie pasków transparentnych oraz przyciemniających powoduje, że w mgnieniu oka można zasłonić się przed ciekawskim sąsiadem. Zmyślne połączenie naprzemiennie ułożonych pasków sprawia, że wnętrze wypełnia się atrakcyjnym dla oka spektaklem światła i cienia. .

rolety dzien i noc

Łazienkowe okno – jak zadbać o intymność?

Każda łazienka, czy to z małym czy dużym oknem, powinna dawać Ci maksymalne poczucie prywatności. Plisy, rolety lub żaluzje, które możesz dowolnie podnosić i opuszczać na całej przestrzeni okna sprawdzą się idealnie, a ich różna przepuszczalność światła sprawi, że wciąż poczujesz się swobodnie, podczas tych kilku minut dopracowywania najmniejszych szczegółów swojego wyglądu. Czas w łazience to nasze prywatne kilka minut, w trakcie którego chcesz się czuć swobodnie i bez krępacji. Nasze żaluzje i rolety zostały stworzone właśnie w tym celu. Zobacz, które nadają się do warunków panujących w łazienkach, a które dają 100% prywatności i intymności.

Zadbaj o najmłodszych – rolety i zasłony do pokoju dziecka

Pokój dziecka lub nastolatka potrafi być niebywale wymagający! Młodej osobie należy zapewnić prywatność, której potrzebuje bardzo dużo, dobre naturalne oświetlenie, które wspomoże naukę oraz półmrok, dający się porządnie wyspać. Stworzenie idealnych warunków do nauki i odpoczynku dla aktywnego nastolatka nie będzie problem, jeśli w oknach znajdą się rolety, które zapewnią mu spokojny sen oraz osłonią przed ostrym słońcem podczas nauki. Dzięki aluminiowej żaluzji czy roletom dzień i noc, ruchem jednej ręki ustawisz optymalne oświetlenie pokoju, by móc spokojnie usiąść do książek czy komputera.