Ubran jungle - trend w aranżacji okien

Trend na botaniczne wnętrza zawitał do nas już w poprzednim roku, skradając wiele serc. Nadchodząca wiosna wydaje się więc idealnym momentem na uwydatnienie jego głównego koloru – głębokiej, naturalnej zieleni. Czym uzupełnić wnętrze pełne palm, monsterów i modnych sukulentów?

Aby podkreślić roślinny charakter aranżacji, ubierz okno w biele i szarości, np. w postaci rolet czy zasłon wykonanych z lekkich materiałów. Stonowane barwy uwydatnią naturalną zieleń i ożywcze kolory ziemi. Będą także idealnym uzupełnieniem dla malachitowych i oliwkowych odcieni, które pojawią się na ścianach lub na tekstyliach.

aranzacja okien 2019 miejska dzungla

urban jungle aranzacja okna

new image

Roleta rzymska, Transparentna, Na wymiar, Nieśmiała Szarość

WYBIERZ
new image

Roleta plisowana, Przyciemniająca, Na wymiar, Premium, Chiara biały

WYBIERZ
new image

Zasłona przyciemniająca Gotowa, Na kołach, Biała

WYBIERZ

Nie warto także oszczędzać na naturalnych materiałach, czyli drewnie, które pięknie komponuje się z botanicznymi motywami. Kamienie, przyjazne naturze materiały i drewniane dekoracje w postaci żaluzji pomogą stworzyć spójną dekorację okna, pomagając rozrosnąć się naturze we wnętrzu. Taka aranżacja będzie wywierać zdrowotny i kojący wpływ na jego bywalców.

aranzacje okien zaluzje 2019
Żaluzja bambusowa, 50 mm, Na wymiar, Graham

Żaluzja bambusowa, 50 mm, Na wymiar, Graham

WYBIERZ
new image

Żaluzja bambusowa, 25 mm, Na wymiar, Graham

WYBIERZ
new image

Żaluzja drewniana, 50 mm, Na wymiar, Gorczyca z taśmą złoty dąb

WYBIERZ

Minimalistyczne akcenty, proste formy, nieskomplikowane geometryczne wzory i natura w rozmiarze XXL. Rolety na okna, dekoracje i dodatki utrzymane w naturalnych kolorach, takich jak czerń, brąz, beż czy szarość, przywodzą na myśl całe spektrum kolorów ziemi, które łączą się z roślinną zielenią w niepowtarzalny i kojący zmysły duet.

Jaka aranżacja okna
Roleta Rzymska, Transparentna, Easy, orzech laskowy

Roleta Rzymska, Transparentna, Easy, orzech laskowy

WYBIERZ
new image

Roleta plisowana, Przyciemniająca, Na wymiar, Premium, Sofia siwy

WYBIERZ
new image

Zasłona zaciemniająca, Gotowa, Na taśmie, Brązowa

WYBIERZ

Las w słoiku, paprocie, aloesy i kaktusy to coraz częściej pojawiające się rośliny w mieszkaniach oraz hasztagi na Instragramie. Tak samo, jak Living coral, czyli kolor roku 2019. Urban jungle, chodź na pozór surowy, dobrze współgra z innymi trendami czy kolorami. Umiejętne połączenia barw, odcieni i ich ilości sprawią, że wnętrze pełne będzie nieszablonowych przełamań, pozytywnie oddziaływujących na otoczenie. Wszak living coral to kolor, który ma pozytywnie nastrajać i kierować myśli na ochronę natury i środowiska. Warto zastanowić się nad kolorową zasłoną lub roletą, które uczynią z okna główny punkt wiosennej aranżacji. Drewno i złoto-miedziane dodatki także wpasują się w to połączenie.

Jaka aranzacja okna
Aranżacja rolet w oknach
new image

Zasłona na kołach gotowa, Przyciemniająca, Jednokolorowa, Bordowy

WYBIERZ
new image

Roleta dzień i noc wolnowisząca, Faial Zielone pastwisko

WYBIERZ
new image

Roleta rzymska, Transparentna, Na wymiar, Premium, Beżowy Powiew

WYBIERZ

Zastawione zielonymi kwiatami wnętrza kuszą spokojem, bliskością natury i obietnicą kojącego relaksu. Wśród wysokich roślin i dużych zielonych liści dobrze sprawdzą się błękitne i niebieskie detale, które sprzyjają wypoczynkowej aurze. Pastelowe odcienie niebieskiego, szarości i zieleni to idealne zestawienie barw, które w towarzystwie drewnianych elementów i dekoracji, tworzą przytulny nastrój i zachęcają do sielankowego odpoczynku.

Aranzacje okna na rok 2019
 Zasłona Livani, przyciemniająca, na wymiar, lazurowe wybrzeże

Zasłona Livani, przyciemniająca, na wymiar, lazurowe wybrzeże

WYBIERZ
Żaluzja drewniana, 25 mm, Na wymiar, Żeń-szeń

Żaluzja drewniana, 25 mm, Na wymiar, Żeń-szeń

WYBIERZ
new image

Roleta rzymska, Przyciemniająca, Na wymiar, Premium, Tropikalny zielony

WYBIERZ