Z miłości do wnętrz
Z miłości do wnętrz
Z miłości do wnętrz

Balkonowe lenistwo


Cenisz wypoczynek na własnym balkonie tak samo, jak prywatność? Rolety balkonowe zwane także ekranami czy screenami pomogą Ci stworzyć intymną przestrzeń, w której będziesz mógł swobodnie leniuchować czy zjeść romantyczną kolację. Ich montaż ochroni przed ostrym słońcem, wiatrem czy ulicznym zgiełkiem nie tylko całą rodzinę, lecz także Twoje rośliny - bezpośrednie nasłonecznienie może być dla nich krzywdzące!

Z miłości do wnętrz
Z miłości do wnętrz

Ogrodowe szaleństwo


Marzysz o spokojnym wypoczynku w ogrodzie, ale krępuje Cię wzrok sąsiadów, a natężenie promieni słonecznych jest nie do wytrzymania? Tutaj pomoże tylko zwycięski duet – parasol i płotek ogrodowy, które razem tworzą intymną i kojącą atmosferę sprzyjającą aktywnościom, spotkaniom z przyjaciółmi czy popołudniowej drzemce.

Z miłości do wnętrz
Z miłości do wnętrz

Taras w egzotycznym klimacie


Włosi, Francuzi, Hiszpanie i inni mieszkańcy śródziemnomorskiego klimatu nie mogą się mylić - żagle przeciwsłoneczne to absolutny must have na każdym tarasie. Kiedy połączymy jego siły z estetyczną matą balkonową, otrzymamy idealny sposób na udane, spokojne i przyjemne lato na balkonie. Bogactwo wzorów i kolorów pozwoli stworzyć udaną i modną aranżację, chroniącą nas zarówno przed słońcem, jak i deszczem!

Z miłości do wnętrz
Z miłości do wnętrz

Odpoczynek na świeżym powietrzu


Kapryśna pogoda, parzące słońce, podglądający sąsiedzi… Jaki jest przepis na relaks w ogrodzie bez zakłóceń? Montaż żagla przeciwsłonecznego i płotka ogrodowego, które działają wielotorowo, tworząc barierę nie tylko dla wysokich temperatur, lecz także dla niespodziewanych opadów czy ciekawskich spojrzeń - doskonale sprawdzą się zatem zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i restauracjach!