Roleta jako projektant wnętrz

Czy wiesz, że stworzenie oryginalnych aranżacji, bardzo często zależy od odpowiednio dobranych, często bardzo odważnych dodatków? Charakter domu czy biura rzadko definiuje bowiem wyłącznie kolor ścian - to właśnie niespotykane meble, fantazyjne wazony czy awangardowe obrazy sprawiają, że po przekroczeniu progu, czujemy wyjątkowość danego miejsca. Ogromne znaczenie ma także wystrój okien. W roli głównego dekoratora, który nie boi się eksperymentów, najlepiej sprawdzą się rolety z nadrukiem - bogactwo ich wzorów w mig odmieni każde wnętrze!

Motywy dziecięce

Pokój dziecięcy rządzi się swoimi prawami - zarówno maluchy, jak i starsze dzieci wyjątkowo identyfikują się z wystrojem swojej przestrzeni. Wzory i barwy rolet uzależnione są nie tylko od wieku czy płci, lecz także od zainteresowań naszych pociech. Balony, serduszka, a może motyw kosmiczny? Możliwości jest bardzo dużo!


Motywy graficzne

Rolety z abstrakcyjnymi czy geometrycznymi wzorami to szybki sposób na to, aby ożywić salon, kuchnię czy sypialnię i nadać im wyjątkowego charakteru. Odpowiednio dobrane pod względem kolorystyki, idealnie pasują do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu - zarówno tych klasycznych, jak i minimalistycznych.


Motywy roślinne

Rajski klimat w salonie, kuchni czy łazience? Dzięki motywom roślinnym i zwierzęcym w Twoim domu zapanuje permanentna wiosna - niezależnie od pory roku i pogody! To seria stworzona dla miłośników przyrody, którzy pragną zaprosić ją do swoich wnętrz w nieoczywisty, kreatywny i odważny sposób.


Montaż bezinwazyjny - roletę wystarczy przykleić do ramy lub zawiesić na specjalnych uchwytach zaciskowych, bez dodatkowych narzędzi czy fachowców.

Child Safety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci ograniczające ryzyko wypadku.

Tkaniny - materiał przyciemniający i zaciemniający pozwalają dopasować rolety do własnych potrzeb i charakteru danego wnętrza.

Prowadzenie boczne - w rolecie zastosowano standardowe rozwiązanie, które zapewnia stabilność przy otwieraniu i zamykaniu okna.