Dzięki rolecie natynkowej komfort niezależnie od pory roku!

Płacąc za roletę tak naprawdę nie płacisz tylko za produkt. Płacisz za bezpieczeństwo Twoich bliskich, spokojny sen Twoich dzieci oraz uczucie pewności, że nikt nie uszkodzi Twoich okien czy drzwi. Płacisz za jakość, wyrażoną w 800 roletach codziennie opuszczających naszą produkcję. Płacisz za ochronę najbliższych Ci osób i rzeczy.

Zapewnimy Ci bezpieczeństwo i izolację

Aluminiowe i plastikowe rolety zewnętrzne chronią przed wymianą temperatur oraz uszkodzeniem szyby z zewnątrz. Blokada silnika może uniemożliwić podniesienie rolety oraz włamanie, a doskonale dopasowany rozmiar pancerza, zacieni pomieszczenie wtedy, kiedy będziesz tego oczekiwać.

Kiedy i jaką roletę kupić?

Remontujesz

Przyszedł czas na odświeżenie elewacji? To dobry moment, by pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu.

Roleta elewacyjna lub podtynkowa

Sterowanie elektryczne, ponieważ możesz schować połączenie w ścianach

Budujesz

Zadbaj już teraz o to, by dopasować wszystko w jak najmniejszym detalu!

Roleta podtynkowa, którą schowasz pod elewacje

Sterowanie elektryczne, które poprowadzisz w ścianie, by było niewidoczne

Chcesz zacząć się chronić

Możesz je zamontować do wnęki lub na elewację w szybki i łatwy sposób.

Roleta elewacyjna z okrągłą lub półokrągłą skrzynią

Sterowanie ręczne, które łatwo przeprowadzisz przez ścianę.

Dlaczego sterowanie automatyczne, a nie ręczne?

BEZPIECZNIEJ

Silnik sterowany jest zawsze przez napięcie elektryczne, ale także posiada zabezpieczenia w postaci silnych wieszaków, które blokują możliwość jego obrócenia i tym samym podniesienia rolety ręcznie.

WYGODNIEJ

Twoje ręce i plecy będą Ci niezmiernie wdzięczne, kiedy nie będą zmuszane do dźwigania pancerza i ciągnięcia go na siłę. Usypiasz podczas filmu i nie chce Ci się wstać, by opuścić roletę? Dzięki pilotom możesz otwierać i zamykać rolety nie podnosząc się nawet z łóżka. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

AUTOMATYCZNIE

Indywidualnie i za pomocą pilota ustawisz krańcowe granice pracy pancerza. Silnik zatrzyma się zawsze w odpowiednim miejscu.

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet

Dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy chcesz chronić rodzinę i bliskich, witrynę w sklepie czy wejście do magazynu, nasze rolety, dzięki różnym parametrom, dostosujesz do wymaganego poziomu bezpieczeństwa.

Materiał PCV - standardowy, jednak wykonany z wysokiej jakości granulatu PCV. Stosowany do wszystkich małych i standardowych okien.

Materiał aluminium - wzmocniony pancerz aluminiowy, z dodatkową cechą lepszego wygłuszania i termoizolacji. W przeciwieństwie do profilu PCV, aluminiowy wypełniony jest gąbką, podnoszącą jego wartość oraz skuteczność.

Wzmocniona obudowa dla Twojej rolety

Aluminium ekstrudowane - inaczej aluminium tłoczone, stosowane tylko w przypadku skrzyni oraz prowadnic. Ten proces produkcji sprawia, że materiał nabiera większej odporności, szczególnie na wygięcia. Zalecany do dużych rolet, których głównym zadaniem będzie zabezpieczenie przed próbą wtargnięcia do pomieszczenia.

Duże okna potrzebują innej ochrony!

Wielkość lameli, czyli pojedynczego pióra (profilu) należy wybrać odpowiednio do rozmiaru okna. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz do wyboru dwa wymiary! Oferujemy wybór profili o wysokości 39mm oraz 52mm

Profil 39mm - do małych i średnich okien z powodzeniem możesz wykorzystać standardowe, mniejsze profile. Wykonane są zawsze z tego samego materiału, co większe rozmiary.

Profil 52mm - w zależności od preferencji wizualnych, polecamy stosować wyższe profile do większych okien, ponieważ zwiększa to wytrzymałość całego pancerza. Polecany do większych okien.

Co zyskasz dzięki rolecie zewnętrznej?

Z naszymi roletami zewnętrznymi będziesz spokojniejszy o swoje okna. Pancerze skutecznie chronią przed wybiciem szyby, a nawet wygłuszą to, co dzieje się na zewnątrz. Będziesz spać spokojniej i lepiej, i tak naprawdę dopiero rano odczujesz skutki zdrowego snu, jaki zapewnią izolacyjne rolety. Nawet martwienie się o włamanie przestanie Ci spędzać sen z oczu.

Design, który idzie w parze z funkcjonalnością

Kolory to jedno, jednak liczy się także kształt! Owalne lub kanciaste skrzynie to odpowiedź na obawę, że roleta zepsuje zewnętrzny wygląd domu lub okien. Zastosowanie proszkowego malowania oraz drewnopodobnych kolorów tworzy niepowtarzalne aranżacje, które wyróżnią Twój dom na tle sąsiadów. Założymy się, że takich rolet na osiedlu jeszcze nie ma!

Moskitiera i ekran dodatkowym zabezpieczeniem

Moskitiera czy ekran przeciwsłoneczny pozwalają korzystać z zalet rolety zewnętrznej, nawet wtedy kiedy jest ona podniesiona. Ręcznie opuszczane ochronią Cię przed komarami i pająkami i niemal całkowicie zredukują ilość nocnych ukąszeń. Ekran to także gwarancja odbijania promieni słonecznych przy niezaciemnionym wnętrzu.

Moskitiera

Wykonana z włókna szklanego z gęsto rozmieszczonymi, bardzo małymi oczkami skutecznie utrudnia przedostanie się owadów do pomieszczenia . Moskitiera zwija się do środka skrzyni i działa niezależnie od pancerza.

Ekran Soltis

Wykonany z tworzywa łączącego w sobie wytrzymałość PCV oraz elastyczność poliestru. Materiał wyglądem przypominający i działający jak moskitiera, dodatkowo odbija promienie słoneczne, które przestaną nagrzewać pomieszczenia.

ZDJĘCIA NASZYCH KLIENTÓW