Zasłony materiałowe z grubej lub cienkiej tkaniny pasujące do każdego wnętrza

Zasłony i firanki. Gotowe czy na wymiar?

Niezależnie od wielkości okna, nasze zasłony zapewnią Ci doskonałą ochronę przed ostrym słońcem i zapewnią pożądaną intymność. Rodzaje zasłon i firanek dopasowaliśmy w pełni do oczekiwań naszych klientów. Wybierz pomiędzy zasłonami i firanami gotowymi, które wykonaliśmy w oparciu o popularne i najczęściej zamawiane rozmiary a tymi, które uszyjemy całkowicie na wymiar, czyniąc je w pełni personalizowanymi. Oferowane modele zasłon i firan odpowiadają dostępnym na rynku karniszom i uchwytom, a ich warianty pozwalają wybrać sposób układania się falban. Zasłony na kołach, mikrofleksy, na szelkach czy z taśmą marszczoną zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić ich poruszanie po karniszu. Różne rodzaje wieszania, to także różne układanie się falban, które pozwalają na stworzenie wymarzonej aranżacji, wypełniającej pomieszczenie przytulnym klimatem. Wybór rozmiaru oraz sposobu wieszania zasłon lub firanek pozostaje całkowicie po Twojej stronie. Pewni jesteśmy tego, że nasze zasłony będą pasować jak ulał.

Nowoczesny design tradycyjnego produktu

Zasłony czy też firany uchodzą za najbardziej popularną osłonę okienną oraz za idealne wykończenie całej dekoracji pokoju. Ich największą zaletą jest elastyczność oraz umiejętność dopasowania się do każdych warunków. Nasze zasłony i firany nie tylko pasują do każdego pomieszczenia, ale także do każdego typu designu, do każdego okna czy stylu. Ich precyzyjne wykończenie oraz starannie dobrane tkaniny nadają pomieszczeniom wygląd odpowiadający współczesnym trendom, a sama ich obecność otula pomieszczenie subtelnym klimatem. Wyselekcjonowana paleta barw pozwoli dopasować nasze zasłony i firanki do wnętrz w stylu skandynawskim, boho, czy nowoczesnym, a co intensywniejsze barwy skuszą wielbicieli mocnych kontrastów we wnętrzarskich aranżacjach. Wyraź swój styl poprzez kolor zasłon lub firan, który nada pomieszczeniom unikalnego charakteru i wdzięku lub postaw na rodzaj i kolor, który ociepli Twoje wnętrze i dopełni jego aranżację.

Transparentność do każdego pokoju

Niezależnie od tego, czy wykorzystasz je do ochrony przed wścibskim sąsiadem, zasłonięcia się przed ostrym słońcem, chęcią poprawy ilości ciepła, czy może pragnieniem posiada niespotykanej aranżacji, nasze zasłony oraz firany wykonamy z taką samą starannością i dbałością o każdy szczegół. Swoją konstrukcją oraz dopasowanym rozmiarem, zasłony i firanki oferują możliwość wygodnego operowania światłem i cieniem, dzięki czemu z łatwością stworzysz idealne warunki do pracy lub odpoczynku. W ofercie znajdują się zasłony całkowicie zaciemniające, które świetnie sprawdzą się w sypialniach oraz pokojach dziecięcych, zasłony przyciemniające, które stanowią rewelacyjną ochronę przed słońcem lub ciekawskim sąsiadem, nadające się do salonu lub jadalni oraz te transparentne firanki, które swoją delikatną i subtelną strukturą pozwalają rozjaśnić pomieszczenia i nadać im lekkości. Odpowiednio dobrany rodzaj materiału oraz jego przepuszczalność światła to gwarancja zadowolenia oraz stworzenia w domu lub mieszkaniu doskonałej atmosfery.