Roleta dachowa materiałowa, na wymiar, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Dachowa, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
92,90

Szczegóły produktu

Do góry
Rolety dachowe Fakro

Najważniejsze cechy:

Rama wykonana z odpornego na wygięcia aluminium

CustomSize - produkowane na wymiar modelu okna

Wyposażona w boczne prowadnice – 100% zasłonięcia szyby

Tkanina Thermo – podgumowana srebrną powłoką przeciwsłoneczną

System EasyStop – rozwijanie rolety na dowolną wysokość

2 rodzaje tkanin: przyciemniające i zaciemniające

3 różne kolory aluminiowych ram: biały, srebrny, sosnowy

Zestaw montażowy w paczce

Roleta dachowa do okien wszystkich producentów

Roleta dachowa na wymiar

System CustomSize pozwala nam wyprodukować rolety pod indywidulany wymiar każdego modelu. Wystarczy producent oraz model okna dachowego! Rolety wykonamy na rozmiar także lokalnych producentów okien.

Roletach dachowa EasyStop

Ustaw roletę tam, gdzie chcesz! Innowacyjny system EasyStop to mechanizm sprężynowy, który pozwala na rozwinięcie materiału rolety z kasety i zatrzymanie go na dowolnej wysokości.

Zestaw montażowy roleta dachowa

Komplet zaślepek, uchwytów oraz śrub montażowych, dołożonych do zestawu, czyni produkt kompletnym i gotowym do zamontowania. Z prostym i szybkim montażem poradzi sobie każdy, bez względu na posiadany poziom majsterkowania.

Prowadnice i skrzynia rolety dachowej

Prowadnice boczne wykonaliśmy z odpornego i lekkiego aluminium, które utrzymują tkaninę w jednej płaszczyźnie. Dzięki nim gwarantujemy zasłonięcie szyby okna dachowego w 100%!

Ochronna tkanina

Tkanina zaciemniająca Thermo została podgumowana srebrną powłoką odbijającą światło. Dzięki temu, szybko nagrzewająca się przestrzeń pomiędzy roletą a szybą, której temperatura może osiągnąć aż do 100 stopni C, nie wpływa zbytnio na temperaturę pomieszczenia. Tkanina jest także odporna na blaknięcie oraz wybrzuszenia spowodowane działaniem promieni słonecznych. Roleta dachowa chroni pomieszczenia także przed uciekaniem ciepła zimą.

Tkanina ochronna

Piękniejsze poddasze z roletą dachową

Odpowiednia i przemyślana aranżacja poddasza lub salonu może okazać się strzałem w dziesiątkę! Taka przestrzeń idealnie nada się na bawialnie, sypialnię lub domową strefę relaksu.

Roleta dachowa poddasze

Rolety dachowe zaprojektowaliśmy zgodnie z wymogami naszych klientów: ma być estetyczna, łatwa w obsłudze i montażu oraz użyteczna! Dlatego materiały o dwóch stopniach przepuszczalności promieni słońca zamknęliśmy w odpornej na wygięcia skrzyni. Aluminiowa kaseta w zestawie z prowadnicami dostępna jest w kolorze białym, srebrnym lub imitacji drewna sosny, a jej kształt odpowiada formom charakterystycznym dla stylu minimalistycznego i nowoczesnego. Prosty montaż, wykorzystujący wkręty i śruby, nie sprawi problemu nawet tym, którzy nie mają smykałki do majsterkowania.

Roleta dachowa, jaki pokój?

Nowoczesny i minimalistyczny styl zarezerwowany dla poddaszy i wnętrz z oknami dachowymi zyska odrobinę przytulności wraz z zamontowaniem rolety dachowej w stonowanej kolorystyce. Nasze rolety dachowe to trafione połączenie funkcjonalności z estetyką, które stanowi efektowny element dekoracji wnętrza. By spełnić oczekiwania zarówno śpiochów, jak i tych, który cenią sobie delikatny, przenikliwy design, naszą roletę możemy wyposażyć w materiały o dwóch stopniach przepuszczania światła: przyciemniające i zaciemniające (thermo).

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry