Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Roleta dzień i noc w kasecie, Na wymiar, STANDARD, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Dzień i Noc w Kasecie, Na Wymiar, STANDARD

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
53,91

Szczegóły produktu

Do góry

Rolety w kasecie ze sklepu Domondo.pl

styl, elegancja i wygoda dla Ciebie

Lubisz elegancje, ale bardziej cenisz wygodę i prostotę produktu?
A może skomplikowany system nie jest dla Ciebie wyzwaniem, jeśli wiesz, że zagwarantuje to najlepsze rozwiązanie? Mamy zatem odpowiedni produkt dla Ciebie

ROLETY DZIEŃ I NOC W KASETACH DOSTĘPNE SĄ W DWÓCH TYPACH:

PCV - przyklejane

Kaseta z tworzywa PCV daje możliwość posiadania eleganckiego wykończenia, jednak bez wwiercania się w ramę okienną. Specjalnie przygotowany klej, znajdujący się pod kasetą umożliwia szybki, bezpieczny i wytrzymały montaż. Pierwszą montujemy kasetę, która w środku ma już wałek z nawiniętym materiałem. Prowadnice przykleja się w podobny sposób, pamiętając, by każdy element przylegał do czystej, równiej powierzchni.


Dla tych, którzy oczekują funkcjonalności i designu.

Systemy kasetowe to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli od zakupionych produktów oczekujesz funkcjonalności oraz dopasowanego designu.
Kasety chronią materiał i nadadzą się do każdego rodzaju pomieszczeń, w których nie chcesz mieć szczelin pomiędzy materiałem rolety a ścianą.

GDZIE NAJCZĘŚCIEJ ZAMAWIANE SĄ NASZE ROLETKI

50%
WYNAJMOWANE MIESZKANIA
30%
OKNA, W KTÓRYCH NIE MOŻNA WIERCIĆ
20%
BIURA

Materiał rolet dzień i noc

Materiał DUO to jedno z najciekawszych rozwiązań na rynku wewnętrznych systemów osłon okiennych. Podwójnie złożony materiał, który zawinięty jest o dolną listwę, podciągając się z powrotem do góry, wykonany jest z naprzemiennie ułożonych pasów. To, co wyróżnia rolety dzień i noc to dwa stopnie zaciemnienia: jedne pasy wykonane są z transparentnej siatki, poprzez którą wpada bardzo dużo światła, drugie z zaciemniającego materiału w wybranej przez Ciebie barwie.

Zwijając roletę pasy nachodzą na siebie naprzemiennie, dając efekt podobny do futra zebry (stąd tez ich inna nazwa „rolety zebry”). Dzięki temu możesz ustawić je w pozycji dającej optymalną przepuszczalność światła. Płynna regulacja da Ci poczucie kontroli nad światłem w Twoim pomieszczeniu.

  • Szeroka gama kolorów
  • System koralikowy
  • Kontrola ilości światła w pomieszczeniu
  • Ochrona prywatności dopasowana do Twoich potrzeb
  • Niepowtarzalny design
  • Montaż nieniszczący ramy okiennej

DO JAKICH POKOI PASUJĄ IDEALNIE

ŁAZIENKI

Łazienki

Sprawdzą się w łazienkach oraz pokojach dziecięcych zapewniając prywatność.

KUCHNIE I JADALNIE

Kuchnie i jadalnie

Nadają się także do jadalni i kuchni, ponieważ dają możliwość szybkiej zmiany ilości naturalnego światła w pomieszczeniu.

POKOJE DZIENNE

Pokoje dzienne

W pokojach dziennych dzięki roletom DUO zyskasz ochronę w niepowtarzalnej formie oraz designie.

CHŁODNE ODCIENIE IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU MINIMALISTYCZNYM
ŻYWE KOLORY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU RETRO
CIEPŁE KOLORY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU KLASYCZNYM

Czyszczenie

Odpowiednio czyszczone i konserwowane rolety będą Ci służyć latami oraz zawsze zachwycać pięknym wyglądem.

Każdy materiał, by maksymalnie chronić roletę oraz ułatwić Ci ich czyszczenie pokryty jest specjalnym impregnatem. Zapobiega on brudzeniu oraz powstawaniu zagnieceń.

Jego obecność oznacza, że roletki należy czyścić bardzo delikatnie. Większość zabrudzeń wymażesz szkolną gumką do mazania lub delikatną wilgotną szmatką przy mocniejszych plamach. Zawsze susz ją rozwiniętą.

Rolet nie wolno prać w pralce ani prasować - za utrzymanie rolety w nienagannym stanie odpowiada impregnat. A to oznacza mniej pracy dla Ciebie.

Materiał rolety nadaje się także do szybkiego odświeżania rolką do ubrań lub miękką końcówką odkurzacza! Dla idealnego wyglądu oraz unikania częstego czyszczenia odświeżaj roletkę raz w tygodniu.


O produkcji

Jakość naszych produktów gwarantuje indywidualnie wypracowny system produkcji.
Opieramy się na własnych rozwiązaniach, które doskonalimy od lat, czerpiąc wiedzę od naszych klientów.

Wszystko kręci się wokół Twojej osoby i Twojego produktu. Mając na uwadze nie tylko ochronę i wygląd, każdy z naszych produktów przechodzi przez skomplikowany proces testów bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce. Oraz wszystkie ich elementy. Mając na uwadze Twoją wygodę każdy towar pakujemy osobno, by zapewnić najbezpieczniejszy sposób dostarczenia Twojego zamówienia.

Elementy zapakowane są w osobnych woreczkach, by uniknąć ich zarysowania, a ich połączenie zajmuje 5 minut. Kolejne 5 poświecisz na wieszanie rolety i gotowe! Od tego momentu Twoje pomieszczenia są już chronione i to w dodatku w designerski sposób.


Co potrzebne jest do montażu?

Montaż kasety PCV

Kaseta, jak i wszystkie jej elementy są przyklejane. Nie potrzeba zatem dodatkowych wkrętów czy wiertarek. Warto jednak przed przyklejeniem rolety zaznaczyć sobie delikatnie, w którym miejscu chcemy ją zawiesić. Na pewno przyda się ołówek i poziomica.


Najczęściej zadawane pytania

Magdalena, lat 38:
Czy materiał rolety nie będzie zawadzał o klamkę od drzwi?
Nie, ponieważ materiał będzie schowany za prowadnicą. Podczas mierzenia zawsze należy uwzględnić wystające elementy okna, jak klamki czy wywietrzniki. Warto skorzystać z naszej instrukcji obsługi, która dokładnie pokazuje, jak należy dokonać pomiaru -> Instrukcja pomiaru
Tomasz, lat 45:
Czy prowadnica będzie się trzymać? Nie odklei się?
Nie, prowadnica jest przyklejona na całej długości, na specjalnie przygotowanej piance, pokrytej wytrzymałym klejem. Gwarancja obejmuje 2 lata, jednak w przypadku prawidłowego montażu z pewnością wytrzyma zdecydowanie dłużej.
Alicja, lat 29:
Skoro kaseta PCV nie jest przekręcana, to czy nie ma niebezpieczeństwa, że ona spadnie?
Specjalnie przygotowany klej znajdujący się na tyle kasety w postaci przyklejonej taśmy ma szerokość na 1,5 cm i jest bardzo wytrzymały. Nadaje się do zawieszenia nawet na oknach o wąskich ramach.
Kasia, lat 35:
Jak usunąć klej z okna, który pozostał po odklejeniu rolety?
Najbezpieczniej będzie użyć delikatnego roztworu wodnego z płynem do mycia naczyń lub mydlinami. Do starcia zabrudzenia warto użyć ścierki z mikrofibry lub gąbki. Nie zalecamy używania silniejszych środków, ponieważ mogą one zetrzeć kolor z ramy okiennej.
Hania, lat 31:
Czy materiał rolety może się pogiąć?
Materiały rolet zabezpieczone są specjalnym impregnatem, który zapobiega takim przypadkom. Jednak w przypadku bardzo silnego działania zewnętrznego, np. próby złożenia w kostkę, mogą pojawić się widoczne odkształcenia materiału.
Janek, lat 27:
Jak pakowane są rolety? Czy przyjdzie już ona złożona, czy będę musiała to zrobić samodzielnie?
Sposób pakowania naszych rolet dostosowany jest to tego, by wszystkie jego elementy przetrwały transport i dotarły do Ciebie w nieuszkodzonym stanie. Niektóre elementy rolety trzeba będzie ze sobą połączyć, jak np. wpiąć łańcuszek sterujący do wałka z materiałem, jednak nie potrzeba do tego żadnego dodatkowego sprzętu. Cały proces łączenia elementów opisany jest dokładnie w instrukcji dołączonej do wysyłki.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Livani
Nazwa produktu:Roleta dzień i noc w kasecie, Na wymiar, STANDARD
Numer produktu:SW10370
Kolor:Biały
Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata