Roleta Rzymska, Transparentna, Easy, Catalea

Produkt jest dostępny
Szczegóły produktu
Do góry

Roleta rzymska - estetyka i funkcjonalność

Roleta rzymska na wymiar

Estetyka i funkcjonalność w jednym

Wysokiej jakości materiał dostępny w kilku kolorach

Dwa stopnie zaciemnienia

Profile wykonane z białego aluminium

Zdejmowana tkanina - mocowanie na rzep

Schroni przed słońcem i wzrokiem sąsiadów

Trzy rodzaje montażu

Możliwość wyboru strony sterującej

Sterowanie za pomocą sznurka

Możliwość zamówienia rolety z usługą montażu

rolety rzymskie
rolety rzymskie

Roleta rzymska - duet szyty na miarę

Roleta rzymska łączy w sobie cechy rolet materiałowych i zasłon. To, co wyróżnia ją na tle innych osłon okiennych to wyjątkowy sposób składania - podczas jej unoszenia tworzą się estetyczne marszczenia, które nadają niepowtarzalnego klimatu każdemu wnętrzu. Dzięki temu pełni zarówno funkcję dekoracyjną, jak i ochronną, dbając o prywatność i odpowiedni poziom nasłonecznienia mieszkań czy domów.

W zależności od rodzaju tkaniny oraz jej koloru roleta rzymska dopasowuje się do potrzeb mieszkańców. Występuje w dwóch wersjach, które różnią się od siebie stopniem przeźroczystości:

Transparentnej - która wpuści do środka stłumione, ale przytulne światło, które rozjaśni ciemne wnętrza i optycznie je powiększy.

Przyciemniającej - która ochroni przed nadmiernym nasłonecznieniem i stworzy dyskretny klimat sprzyjającą pracy czy odpoczynkowi. To dobre rozwiązanie dla okien wystawionych na mocne działanie słońca.

rolety rzymskie

Roleta rzymska - efekt murowany

Roleta rzymska mimo mocnego charakteru doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznej sypialni, jak i skandynawskim salonie czy rustykalnej kuchni. Dzięki nieszablonowemu designowi i przede wszystkim szerokiej kolorystyce może stać się ona idealnym dopełnieniem lub elementem dominującym w aranżacji wnętrz.

Montaż rolet rzymskich jest prosty i zależy od preferencji mieszkańców oraz możliwości architektonicznych danego pomieszczenia. Można zamocować ją na ścianie, wnęce, skrzydle okiennym czy suficie - w każdej z tych odsłon będą prezentować się estetycznie i nadawać wnętrzom nieszablonowego klimatu.

Zainspiruj się!

plisy
plisy
plisy
Dane techniczne
Do góry
Dane techniczne
Gwarancja: 2 lata