Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Roleta Rzymska, Transparentna, Easy, Catalea

Produkt jest dostępny

Roleta Rzymska, Na Wymiar, EASY

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
116,91

Szczegóły produktu

Do góry

Zmień oblicze Twojego wnętrza!

Daj się uwieść delikatności oraz subtelności, jaką prezentuje kolekcja materiałów do rolet rzymskich. Kunsztowny charakter falban oraz powiewny materiał przyozdobią Twoje okno, a pokój z nową roletą bez wątpienia stanie się Twoim ulubionym.

Rolety rzymskie białe

Funkcjonalna i nowoczesna osłona, jaką jest roleta rzymska, łączy w sobie wygodę zwijanej rolety oraz dekoracyjny efekt swobodnie zwisających zasłon. Nie tylko chroni przed słońcem, ale także zapewnia komfort optyczny w pomieszczeniu, zwiększa poczucie intymności oraz podnosi dekoracyjny standard pomieszczenia.


Roleta rzymska, jako połączenie dwóch produktów, jest wysoce funkcjonalną osłoną przeciwsłoneczną.

Oparta na wytrzymałej konstrukcji

Stabilna listwa stanowiąca trzon systemu wykonana została z lekkiego i odpornego aluminium w białym kolorze. Listwa to miejsce styku materiału ze ścianą lub sufitem, dlatego zadbaliśmy o to, by była wykonana solidnie i gwarantowała bezpieczny montaż na ścianie lub suficie.

System rolet rzymskich

Odczepiana tkanina

Materiał rolety rzymskiej wyposażony został w pasek z mocnym rzepem, który przyczepia się do listwy rolety. Dzięki temu rozwiązaniu bez problemu możesz ściągać i zakładać tkaninę za każdym razem, gdy potrzebujesz ją wyprać lub odświeżyć.

Nadaj wnętrzu lekkości

Materiały cienkiej strukturze przypadną do gustu wielbicielom przestrzeni oraz efektu lekkości wnętrz. Transparentne tkaniny wprowadzają do pomieszczeń bardzo dużo światła, czyniąc z nich ubawione miejsce Tkaniny zachwycają nie tylko dekoracyjnym charakterem, ale także półprzezroczystą strukturą, która pozwoli Ci pozostać w kontakcie z tym, co dzieje się za Twoim oknem.

Tkaniny rolety rzymskiej

W jakich wnętrzach sprawdzi się roleta rzymska?

Kuchnia ulubionym miejscem spotkań

Zmień swoją kuchnię na lepsze wnętrze. Rolety rzymskie z lekkiego materiału uczynią je przestronniejszym i przyjemniejszym dla oka. Teraz Twoja kuchnia może stać się prawdziwym studiem, w którym będziesz tworzyć autorskie dania i potrawy.

Dla Twojego dobrego snu i odpoczynku

Świadomie wybierz to, co dla Ciebie najlepsze. Grubsze wersje naszych rolet rzymskich to rozwiązanie, dzięki którym Twój sen będzie zdrowszy, sypialnia stanie się ładniejsza, a Twoje samopoczucie zdecydowanie spokojniejsze.

Elegancka kuchnia

Klasa, elegancja i styl

Nie ma chyba bardziej kunsztownej rolety okiennej niż ta, która wykorzystuje wdzięk sposobnie układających się falban. Wysoka jakość materiału, jego lekkość i naturalne piękno zachwycą Twoich gości, domowników i Ciebie. Daj się oczarować!


Co potrzebne jest do montażu?

Montaż jest prosty i szybki. Potrzebne Ci będą:

- poziomica i ołówek do równego powieszenia rolety

- wiertarka i kołki dobrane do podłoża, do którego będziesz montować roletę

- śrubokręt do przykręcenia rolety

Najczęściej zadawane pytania

Czy rzepy na tkaninie można prać w pralce?

Tak, jak najbardziej. Sam rzep przyszyty jest do tkaniny, więc na pewno nie odpadnie podczas prania. Jego struktura natomiast nie ulega żadnym reakcjom z wodą oraz środkami czyszczącymi, więc zawsze będzie zapewniał stabilny montaż.

Czy materiał rolety nie uszkodzi się podczas prania?

Nie. Jeśli zadba Pani o to, by wyprać go w niskiej temperaturze. Tkaniny rolety rzymskiej nie powinno się także wirować, może to sprawić, że włókna w delikatniejszych wersjach rozerwą się. Należy być także ostrożnym podczas prasowania. Żelazko powinno być zawsze ustawione na najniższą temperaturę.

Czy muszę wykonać otwory w oknach, aby zamontować roletę?

Tak. Nasze rolety montowane są za pomocą wkrętów i kołków montowanych w ścianie. Zapewnia to stabliny i bezpieczny montaż, nawet przy ciężkich materiałach. Do naszych rolet rekomendujemy wkręty typu M4 (o średnicy 4mm).

Jak zdjąć materiał z listwy?

Materiał przyczepiony jest dwoma sposobami. Pierwszy to rzep na listwie, który utrzymuje materiał w jednej pionowej pozycji - wystarczy go odkleić. Następnie należy odwiązać sznurki, które podciągają materiał ku górze. Należy go odwiązać i wyjąć materiał ze szlufek. Tak samo wygląda później proces montażu.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Catalea
Nazwa produktu:Roleta Rzymska, Transparentna, Easy
Numer produktu:SW10510.7
Kolor:korale królowej
Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata