Roleta wewnętrzna screen, Na wymiar, Jarolift

Produkt jest dostępny
Szczegóły produktu
Do góry
Komfort w domu i na tarasie latem

Roleta wewnętrzna screen

Roleta wewnętrzna screen na wymiar

Tkanina: 70% poliester, 30% PVC

Materiał posiada certyfikat NFPA 701

7 kolorów tkaniny o trzech stopniach zaciemnienia

3 poziomy przejrzystości: 1%, 3% i 5% (im wyższy procent, tym tkanina bardziej przejrzysta)

Gramatura tkaniny: 410g/m2 – 440g/m2 i 470g/m2

2 kolory mechanizmu do wyboru: biały lub antracyt

Łatwe sterowanie dzięki plastikowemu lub metalowemu łańcuszkowi

2 warianty wykończenia dolnego rolety: listwa okrągła (obciążnik aluminiowy) lub listwa "tunel" schowana wewnątrz tkaniny (obciążnik PCV)

4 warianty rury nawojowej w zależności od wymiarów (stalowa lub aluminiowa)

Ogranicza przedostawanie się promieni UV do pomieszczenia i oszczędza energię przez cały rok

ChildSafety - system sterowanie bezpieczny dla dzieci

Roleta wewnętrzna screen – osłona bezkompromisowa

Roleta wewnętrzna screen to prawdziwy fenomen na rynku osłon okiennych. Większość modeli skutecznie chroni nasze wnętrza przed wzrokiem sąsiadów i wysokimi temperaturami, tym samym zabierając nam dostęp do światła dziennego i możliwość podziwiania widoku za oknem. Rolety screen pozwalają utrzymać optymalną temperaturę w pomieszczeniu, nie rezygnując z żadnych z tych rzeczy. Ich wyjątkowa konstrukcja skutecznie blokuje promienie UV, a zimą zatrzymuje ciepło w środku, jednocześnie nie ograniczając widoczności. Nocą sytuacja się odwraca: z domu nie widzimy świata zewnętrznego, ale z zewnątrz widać, co dzieje się w środku (jeśli jest zapalone światło).

Rolety wewnętrzne screen dostępne są w 7 kolorach i aż 3 stopniach przeźroczystości tkaniny. Materiał to mieszanka 70% poliestru i 30% PVC. Nie musisz jednak obawiać się, że wpadające przez niewielkie otwory światło, zabarwi pomieszczenie na ten kolor. Dzięki uniwersalnej kolorystyce i różnej gramaturze materiału z łatwością dopasujesz ten model osłon okiennych do istniejącej już aranżacji czy indywidualnych potrzeb.

Montaż rolet wewnętrznych screen jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi czy wiedzy. Można przymocować je zarówno do sufitu, jak i ściany czy wnęki okiennej. Sterowanie odbywa się za pomocą wygodnego łańcuszka z PVC (za dopłatą można wymienić go na metalowy). W zależności od szerokości materiały, rury nawojowe dostępne są w 4 wariantach. W przypadku wykończenia dolnego mamy do wyboru dwie opcje: listwa okrągła w dwóch wariantach kolorystycznych oraz listwa, tzw. "tunel", schowany wewnątrz materiału.

Dane techniczne
Do góry
Dane techniczne
Producent:Jarolift
Nazwa produktu:Roleta wewnętrzna screen, Na wymiar
Numer produktu:SW10653.16
Kolor:Elara Szary melanż
Jakość: Premium
Gwarancja: 2 lata