Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Żaluzja bambusowa, 25 mm, Na wymiar, Catalea

Produkt jest dostępny

Żaluzja Bambusowa, 25 Mm, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
89,91

Szczegóły produktu

Do góry
Z wizyta w paryskim apartamencie
Żaluzja drewniana naturalna

Kluczowe cechy żaluzji:

Wykonana z naturalnych włókien bambusa

Produkt na wymiar

Rozmiar lamelek: 25 mm

Bezinwazyjność – montaż nieniszczący struktury okna – opcjonalnie

PerfectFix – system stabilizacji rolety – opcjonalnie

8 różnych geometrycznych kształtów – dla nietypowych okien

Child Safety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci

Indywidualny wybór strony sterowania

Aż 4 warianty montażowe

Drewniana, dekoracyjna blenda przednia

Odkryj żaluzje na nowo

Prowadzenie boczne

Zaprojektowana przez nas żaluzja z systemem PerfectFix sprawia wrażenie tworzenia jednej całości z oknem. System PerfectFix to żyłkowe prowadzenie boczne, które powoduje poruszanie się osłony zawsze równo z otwieranym oknem, dzięki czemu żaluzja nie buja się i nie uderza o okno.

Sterowanie żaluzją

Oferujemy standardowe sterowanie za pomocą sznurka i pokrętła, które służą do podnoszenia i opuszczania żaluzji, a także do jej obracania. Podczas projektowania żaluzji możesz dowolnie wybrać ustawienie sznurków i pokrętła. Sznurki wyposażyliśmy w zabezpieczenie Child Safety.

Bezinwazyjny montaż żaluzji

Żaluzje możemy wyposażyć w bezinwazyjne uchwyty z systemem regulowania rozmiaru, który pozwala dopasować je do każdej grubości ramy skrzydła okiennego.

Gdzie montowac żaluzję drewnianą?

Bezinwazyjnie czy minimalistycznie? Nasze żaluzje bez problemu montuje się na listwie przyszybowej, na skrzydle okna, we wnęce lub na ścianie.

W trosce o najmłodszych

Wyposażona w sznurki żaluzja, dzięki dołączeniu elementu Child Safety (zaprojektowany i wykonany zgodnie z europejskimi normami), stanowi jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań stosowanych w dziecięcych pokojach. Łańcuszek nie zwisa bezwładnie oraz prezentuje się schludnie i elegancko.

Child safety w żaluzji

Klimat natury

Piękne barwy i prosta forma żaluzji bambusowych przekonują naturalnością oraz harmonią wyeksponowaną równo ułożonymi lamelami. Ponadczasowe rozwiązanie, jakim jest żaluzja wykonana z naturalnego bambusa, nadają wnętrzu estetycznej elegancji.

Żaluzje drewniane - jaki pokój?

Żaluzja, o lamelach nie grubszych niż 25 mm, została wykonana z pięknego, naturalnego bambusa. Lekkie, a przy tym bardzo wytrzymałe lamele świetnie sprawdzą się w pokojowej lub sypialnianej aranżacji, chroniąc tym samym wnętrze przed ostrym słońcem. Żaluzje zyskują zwolenników dzięki możliwości dowolnej zabawy światłem. Poprzez obracanie lamel wokół własnej osi możesz dowolnie załamać wpadające do pokoju promienie słońca i podziwiać piękny spektakl światła i cienia. Zaletą żaluzji jest także wysoki poziom intymności i prywatności, które wypełniają całe wnętrze wraz z całkowitym ich opuszczeniem.

Żaluzje drewniane do kuchni

Każdą kuchenną aranżację ociepli nuta naturalnego bambusa, który wpisze się nowoczesne, skandynawskie czy minimalistyczne kuchnie. Nastrojowe barwy nawiązujące do kuchennej tematyki pozwolą stworzyć niebanalną aranżację pełną wdzięku. Lamele wykonane są z włókien bambusa, a każda z nich w trochę innym stopniu oddaje nałożony na nią kolor. Lamele mogą więc mieć delikatnie inne odcienie. Należy pamiętać, że drewno jako surowiec naturalny może reagować na zmieniające się warunki otoczenia. Pod wpływem wilgoci lub ciepłego powietrza lamela będzie „pracować” i w efekcie może odchylić się od pierwotnego kształtu od 0,5 do 1 mm.

Czyszczenie i konserwacja

Czym czyścić żaluzję?

Lekkie zakurzenia z bambusowych lamelek żaluzji szybko i łatwo usuniesz suchą ścierką. Ta z mikrofibry nada się idealnie.

Szczotka do żaluzji - jak czyścić?

Rewelacyjnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem będą specjalnie zaprojektowane szczotki.

Czyszczenie żaluzji - ścierka

Zamknięcie żaluzji pozwoli Ci na szybkie odświeżenie jej w kilku prostych ruchach z góry na dół.

Czym myć żaluzje?

Usuń mocniejsze zabrudzenia, stosując delikatne środki czyszczące i wycierając żaluzję do sucha.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Premium
Gwarancja: 5 lat