Żaluzja bambusowa, 50 mm, Na wymiar, Catalea

Produkt jest dostępny

Żaluzja Bambusowa, 50 Mm, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
149,90

Szczegóły produktu

Do góry
Żaluzja bambusowa na okna 50mm

Kluczowe cechy żaluzji drewnianych 50 mm:

Wykonana z naturalnych włókien bambusa

Rozmiar lamelek: 50 mm

PerfectFix – system stabilizacji rolety – opcjonalnie

ChildSafety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci

Indywidualny wybór strony sterowania

Aż 3 warianty montażowe: na skrzydle, we wnęce lub na ścianie

Dekoracyjna drewniana blenda

Prosty montaż – wszystko, czego potrzebujesz

Prowadzenie boczne żaluzja bambusowa

Zaprojektowana przez nas żaluzja z system PerfectFix sprawia wrażenie tworzenia jednej całości z oknem. System PerfectFix to żyłkowe prowadzenie boczne, które powoduje poruszanie się rolety zawsze równo z otwieranym oknem, dzięki czemu nie buja się i nie uderza o okno.

Sterowanie żaluzją bambusową

Oferujemy standardowe sterowanie za pomocą dwóch sznurków, które służą do podnoszenia i opuszczania żaluzji oraz jej obracania. Podczas projektowania żaluzji możesz dowolnie wybrać ustawienie sznurków, które wyposażyliśmy w zabezpieczenie Child Safety.

Montaż żaluzji

Montaż do ramy okna

Montaż żaluzji

Montaż we wnęce okna

Montaż żaluzji

Montaż na ścianie

W trosce o najmłodszych

Wyposażona w sznurki żaluzja, dzięki dołączeniu elementu Child Safety (zaprojektowany i wykonany zgodnie z europejskimi normami), stanowi jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań stosowanych w dziecięcych pokojach. Łańcuszek nie zwisa bezwładnie oraz prezentuje się schludnie i elegancko.

Child safety w żaluzji

Ciepło natury

Piękna i okazała bambusowa żaluzja na wymiar daje możliwość wyrażenia sympatii dla wszystkiego co naturalne i zgodne z harmonią. Umiejętnie dobrane kolory w połączeniu z naturalnymi barwami żaluzji okażą się kluczem do udanej i zjawiskowej aranżacji, która wprowadzi do wnętrza ciepło domowego ogniska.

Żaluzje bambusowe w salonie

Istnieją osłony okienne, które w naturalny sposób współgrają z otaczającymi je kolorami i dodatkami. Właśnie takie są nasze żaluzje wykonane z włókien bambusa. Uformowane w duże lamele o rozmiarze 50 mm, precyzyjnie wykonane, urzekają ciepłą aurą, którą rozsiewają wokół siebie. Rozmiar jest ich największym atutem. Obracające się wokół własnej osi lamele nie tylko blokują drogę ostrym promieniom słońca, ale także chronią przed wzorkiem ciekawskich osób, zapewniając wysoki poziom intymności. Świetnie sprawdzą się w salonie, sypialni czy gabinecie.

Żaluzje bambusowe - jaki pokój?

Naturalne barwy żaluzji idealnie wpiszą się we wnętrza urządzone w stylu nowoczesnym lub skandynawskim, a okazały rozmiar żaluzji pozwoli optycznie powiększyć okno. Lamele wykonane są z włókien bambusa, a każda z nich w trochę innym stopniu oddaje nałożony na nią kolor. Lamele mogą więc mieć delikatnie inne odcienie. Należy pamiętać, że bambus jako surowiec naturalny może reagować na zmieniające się warunki otoczenia. Pod wpływem wilgoci lub ciepłego powietrza lamela będzie „pracować” i w efekcie może odchylić się od pierwotnego kształtu od 0,5 do 1 mm.

Jak dbać o żaluzje drewniane i aluminiowe?

Czyszczenie i konserwacja

Czym czyścić żaluzję drewnianą i bambusową?

Lekkie zakurzenia z bambusowych lamelek żaluzji szybko i łatwo usuniesz suchą ścierką. Ta z mikrofibry nada się idealnie.

Szczotka do żaluzji - jak czyścić?

Rewelacyjnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem będą specjalnie zaprojektowane szczotki.

Czyszczenie żaluzji - ścierka

Zamknięcie żaluzji pozwoli Ci na szybkie odświeżenie jej w kilku prostych ruchach z góry na dół.

Czym myć żaluzje drewniane i bambusowe?

Usuń mocniejsze zabrudzenia, stosując delikatne środki czyszczące i wycierając żaluzję do sucha.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Premium
Gwarancja: 5 lat