Żaluzja drewniana, 25 mm, Na wymiar | Drewniane i bambusowe | Żaluzje | Domondo

Żaluzja drewniana, 25 mm, Na wymiar, Catalea

Produkt jest dostępny

Żaluzja Drewniana, 25 Mm, Na Wymiar

Koszt dostawy 0 zł
Wysyłka w 5-6 dni roboczych
89,90

Szczegóły produktu

Do góry

Żaluzje drewniane ze sklepu Domondo.pl
nowatorskie podejście do klasycznego stylu

Wszystkie komponenty z Polski, Polscy dostawcy, Materiały Rolety sprowadzane z Europejkich manufaktur.
Domondo.pl swoim klietom zapewnia:

Wyraź swój styl ciekawym odcieniem drewna. Żaluzje z naturalnych materiałów to nie tylko ozdoba okna. To element, który odmieni Twoje wnętrza i nada im nowy charakter.

Najczęściej wybierane do pomieszczeń:

50%
STYLOWE SALONY
35%
KUCHNIE
15%
ŁAZIENKI

Drewniana struktura oraz naturalne odcienie to sposób na ciekawie urządzone wnętrza. Przedzierające się pomiędzy lamelami światło nawet w ponury dzień wypełni pomieszczenie przyjemną aurą. Wypolerowane oraz zabezpieczone odpowiednimi impregnatami, prezentują się elegancko i dostojnie.

Pozyskiwane w ekologiczny sposób z naturalnych materiałów drewniane lamele zachwycą Cię designem oraz funkcjonalnością. Grube, lecz niezbyt ciężkie pojedyncze listewki o standardowej szerokości 25mm to ochrona, która umożliwia nie tylko doskonałą ochronę, ale także daje szerokie spektrum aranżacyjne oraz ociepla mieszkanie. Drewniane osłony na wymiar dadzą Ci poczucie prywatności oraz prestiżu we własnym mieszkaniu.
Ważne! Lamele wykonane są z włókien drzewa lipy oraz dębu, a każdy z nich w trochę innym stopniu oddaje nałożony na niego kolor. Lamele mogą więc mieć delikatnie inne odcienie. Należy także pamiętać, że drewno jako surowiec naturalny może reagować na zmieniające się warunki otoczenia. Pod wpływem wilgoci lub ciepłego powietrza lamela będzie „pracować” i w efekcie może odchylić się od pierwotnego kształtu od 0,5 do 1 mm.

Zamów próbki by dobrać kolory

Znamy to... Przy tak dużej ilości tkanin, systemów i pomysłów ciężko się zdecydować, który kolor będzie tym idealnym. W Domondo rozumiemy to, dlatego wychodząc na przeciw Twoim potrzebom oferujemy możliwość zamówienia aż do 10 darmowych próbek!
Napisz nam tylko, które kolory Ci się podobają, a wyślemy je do Ciebie w ciągu 24 godzin - całkowicie za darmo!


Czyszczenie żaluzji

Dbając o swoje produkty zapewnisz im efektowny wygląd oraz niezawodne działanie przez długi okres czasu.

Lekkie zakurzenia z drewnianych lamelek żaluzji szybko i łatwo usuniesz suchą ścierką. Ta z mikrofibry nada się idealnie.

Możesz także czyścić lamele pojedynczo używając do tego rękawiczki. Rewelacyjnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem będą specjalnie zaprojektowane szczotki, które czyszczą kilka lamel na raz.

Zamknięcie żaluzji pozwoli Ci na odświeżenie jej w kilku prostych ruchach z góry na dół.

Mocniejsze zabrudzenia usuniesz stosując delikatne środki czyszczące i wycierając żaluzję do sucha.


O produkcji

Jakość naszych produktów gwarantuje indywidualnie wypracowny system produkcji.
Opieramy się na własnych rozwiązaniach, które doskonalimy od lat, czerpiąc wiedzę od naszych klientów.

Wszystko kręci się wokół Twojej osoby i Twojego produktu. Mając na uwadze nie tylko ochronę i wygląd, każdy z naszych produktów przechodzi przez skomplikowany proces testów bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce. Oraz wszystkie ich elementy. Mając na uwadze Twoją wygodę każdy towar pakujemy osobno, by zapewnić najbezpieczniejszy sposób dostarczenia Twojego zamówienia.

Elementy zapakowane są w osobnych woreczkach, by uniknąć ich zarysowania, a ich połączenie zajmuje 5 minut. Kolejne 5 poświecisz na wieszanie rolety i gotowe! Od tego momentu Twoje pomieszczenia są już chronione i to w dodatku w designerski sposób.


Co potrzebne jest do montażu?

Montaż jest prosty i szybki. Potrzebne Ci będą:
- poziomica i ołówek do równego powieszenia rolety
- wiertarka oraz kołki i wkręty dobrane do podłoża, do którego będziesz montować roletę
- śrubokręt do przykręcenia rolety

Montaż bezinwazyjny

Dla osób, które nie lubią się z wkrętami i wiertarkami mamy także bezinwazyjne rozwiązanie. Żaluzje montowanie na skrzydle okiennym mogą zostać wyposażone w wytrzymałe zaczepy w kształcie haków. Specjalne zaczepy umieszcza się na górnej części skrzydła okiennego i wiesza na nich żaluzję. Ten rodzaj montażu w żaden sposób nie uszkadza ramy okiennej, a sam proces wieszania żaluzji jest łatwy i prosty. Nie potrzeba ani narzędzi, ani specjalnych umiejętności.


Najczęściej zadawane pytania

Magdalena, lat 38:
Czy muszę wykonać otwory w oknach, aby zamontować żaluzję?
Tak, nasze żaluzje montowane są za pomocą wkrętów i kołków montowanych w ścianie. Zapewnia to stabilny i bezpieczny montaż żaluzji. Do naszych żaluzji rekomendujemy wkręty typu M4 (o średnicy 4 mm).
Tomasz, lat 45:
Jeśli umyję żaluzje wodą z płynem do mycia naczyń, to nic się nie stanie?
Drewna nie powinno poddawać się bezpośredniemu kontaktowi z wodą. Istnieje ryzyko, że zacznie ono puchnąć lub rozpękać się. Mówimy tutaj jednak o laniu wody lub robieniu kąpieli. Lekko wilgotna szmatka i wytarcie lameli do sucha nie będą stanowić zagrożenia. Jeśli chodzi o środki czyszczące to tylko te przeznaczone do pielęgnacji drewna.
Alicja, lat 29:
Jak długa jest gwarancja na zakupione żaluzje?
Na wszystkie zakupione żaluzje w naszym sklepie przysługuje 2-letnia gwarancja.
Hania, lat 31:
Jak często powinno się je czyścić?
Wszystko zależy od tego, jak użytkowane jest pomieszczenie. Zalecamy jednak raz w tygodniu zadbać o to, by chociaż przetrzeć je szmatką czy odkurzyć. Zaprocentuje to ich ładnym wyglądem oraz długoletnią funkcjonalnością.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry