Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Żaluzja drewniana, 25 mm, Na wymiar, Catalea

Produkt jest dostępny

Żaluzja Drewniana, 25 Mm, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
62,91

Szczegóły produktu

Do góry
Z wizyta w paryskim apartamencie
Żaluzja drewniana naturalna

Kluczowe cechy żaluzji:

Wykonana z naturalnych włókien drewna lipy i dębu

Produkt na wymiar

Rozmiar lamelek: 25 mm

Bezinwazyjność – montaż nieniszczący struktury okna – opcjonalnie

PerfectFix – system stabilizacji rolety

8 różnych geometrycznych kształtów – dla nietypowych okien

Child Safety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci

Indywidualny wybór strony sterowania

Aż 4 warianty montażowe

Odkryj żaluzje na nowo

Prowadzenie boczne

Zaprojektowana przez nas żaluzja z systemem PerfectFix sprawia wrażenie tworzenia jednej całości z oknem. System PerfectFix to żyłkowe prowadzenie boczne, które powoduje poruszanie się osłony zawsze równo z otwieranym oknem, dzięki czemu żaluzja nie buja się i nie uderza o okno.

Sterowanie żaluzją

Oferujemy standardowe sterowanie za pomocą sznurka i pokrętła, które służą do podnoszenia i opuszczania żaluzji, a także do jej obracania. Podczas projektowania żaluzji możesz dowolnie wybrać ustawienie sznurków i pokrętła. Sznurki wyposażyliśmy w zabezpieczenie Child Safety.

Bezinwazyjny montaż żaluzji

Żaluzje możemy wyposażyć w bezinwazyjne uchwyty z systemem regulowania rozmiaru, który pozwala dopasować je do każdej grubości ramy skrzydła okiennego.

Gdzie montowac żaluzję drewnianą?

Bezinwazyjnie czy minimalistycznie? Nasze żaluzje bez problemu montuje się na listwie przyszybowej, na skrzydle okna, we wnęce lub na ścianie.

W trosce o najmłodszych

Wyposażona w sznurki żaluzja, dzięki dołączeniu elementu Child Safety (zaprojektowany i wykonany zgodnie z europejskimi normami), stanowi jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań stosowanych w dziecięcych pokojach. Łańcuszek nie zwisa bezwładnie oraz prezentuje się schludnie i elegancko.

Child safety w żaluzji

Skandynawski klimat

Jasne, naturalne barwy i prosta, nieskomplikowana forma żaluzji sprawiają, że pomieszczenia, w których się pojawiają, nabierają harmonijnego wdzięku. Drewniane lamele w naturalny sposób współgrają z ciepłem domowego ogniska, wprowadzając do wnętrza skandynawski charakter.

Żaluzje drewniane - jaki pokój?

Atrakcyjny dla oka wygląd oraz ciepło domowego ogniska to efekt, który zagwarantują Ci naturalny materiał oraz ciepłe barwy żaluzji drewnianych. Obracane wokół własnej osi lamelki w rozmiarze 25 mm, dają możliwość zabawy światłem i cieniem, które na przemian będą rozświetlać lub przyciemniać domowe pomieszczenia. Drewno nie przepuszcza obrazu ani ostrych promieni słonecznych, dlatego nasze żaluzje z powodzeniem można stosować w domowych biurach lub pokojach dziecięcych. Zabezpieczenie Child Safety skutecznie chroni luźno wiszące sznurki przed staniem się nową zabawką, poprzez przytrzymywanie ich w jednym miejscu.

Żaluzje drewniane do kuchni

Połączenie drewna z kolorami znanych i lubianych przypraw jak kardamon czy imbir, daje szansę na nową, oryginalną kuchenną aranżację. Harmonijna forma oraz ciepłe barwy subtelnie ocieplają kuchnię, dodając jej przytulności. Lamele wykonane są z włókien drzewa lipy oraz dębu, a każde z nich w trochę innym stopniu oddaje nałożony na nie kolor. Lamele mogą więc mieć delikatnie inne odcienie. Należy pamiętać, że drewno jako surowiec naturalny może reagować na zmieniające się warunki otoczenia. Pod wpływem wilgoci lub ciepłego powietrza lamela będzie „pracować” i w efekcie może odchylić się od pierwotnego kształtu od 0,5 do 1 mm.

Czyszczenie i konserwacja

Czym czyścić żaluzję?

Lekkie zakurzenia z drewnianych lamelek żaluzji szybko i łatwo usuniesz suchą ścierką. Ta z mikrofibry nada się idealnie.

Szczotka do żaluzji - jak czyścić?

Rewelacyjnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem będą specjalnie zaprojektowane szczotki.

Czyszczenie żaluzji - ścierka

Zamknięcie żaluzji pozwoli Ci na szybkie odświeżenie jej w kilku prostych ruchach z góry na dół.

Czym myć żaluzje?

Usuń mocniejsze zabrudzenia, stosując delikatne środki czyszczące i wycierając żaluzję do sucha.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Catalea
Nazwa produktu:Żaluzja drewniana, 25 mm, Na wymiar
Numer produktu:SW10180.7
Kolor:Gorczyca
Jakość: Premium
Gwarancja: 5 lat