Zasłona Catalea, transparentna, na wymiar, Catalea

Produkt jest dostępny

Zasłona Catalea, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
99,90
Szczegóły produktu
Do góry

Zasłony klasy Premium - Catalea

Codziennie naszą szczególną uwagę przykuwają jakość spożywanych produktów czy energooszczędność domowych urządzeń. Zależy nam na wysokiej jakości produktów, których używamy na co dzień, my i nasi bliscy. Zasłony Catalea perfekcyjne wpisują się w ideę świadomych wyborów, podyktowanych troską o wygodę naszego życia.

Wybór z myślą o wygodzie

Jak na odpowiadające współczesnym trendom zasłony przystało, Berlin i Werona nadają wnętrzom naszych klientów luksusowego charakteru. Dodatkowo, lekko mieniący się materiał oraz widoczna struktura wpływają na bardzo atrakcyjny dla oka wygląd zasłon. Nasze zasłony wykonywane są z materiałów dobieranych pod kątem zapewnienia najwyższej jakości komfortu, optycznego i intymnego. Materiał przepuszcza światło, wypełniając pomieszczenie przytulną poświatą, zasłaniając tym samym wnętrze przed ciekawskimi spojrzeniami.

Child safety w rolecie
Ekonomiczny dom

W obliczu nowego wyzwania, jakim jest ekologiczny i energooszczędny dom, zasłony Werona oraz Berlin skutecznie chronią przed uciekaniem ciepła z pomieszczeń. To wyśmienite rozwiązanie szczególnie w przypadku dużych okien. Powstała pomiędzy zasłoną a oknem przestrzeń powietrza stanowi doskonałą barierę izolacyjną, która odgrywa znaczącą rolę w kwestii utrzymania domowego ciepła wewnątrz. Ekologiczny i ekonomiczny dom, to gwarancja efektywnego zarządzania domowym budżetem.

Child safety w rolecie

Kolekcja Berlin

Zasłona Nicea

Najcieńsza z zasłon Catalea wykonana jest z poliestru i wyglądem przypomina delikatny, lniany materiał. Dzięki swojej strukturze optycznie powiększa i rozjaśnia wnętrza.

Gramatura 96 g/m2

100% tkanina poliestrowa

Dwa dostępne modele: na kołach lub microflex

Zasłona szyta na wymiar

Materiał transparentny

Nie uczulają

Szybkoschnące, sprężyste (nie wymagają prasowania)

Niski wskaźnik kurczliwości pod wpływem wilgoci lub temperatury

Kolekcja Werona

Zasłona Malaga

Delikatny niczym haftowana chusteczka, materiał zasłony Werona ma widoczne, poziome i pionowe sploty, które układają się w piękny, harmonijny wzór.

Gramatura 100 g/m2

100% tkanina poliestrowa

Dwa dostępne modele: na kołach lub microflex

Zasłona szyta na wymiar

Materiał transparentny

Nie uczulają

Widoczny delikatny wzór

Niski wskaźnik kurczliwości pod wpływem wilgoci lub temperatury

Wybierz swój model

Zgrabne koła zasłon wykonane są ze srebrnej stali. Odpowiednie zabezpieczenie chroni materiał przed przedarciem się.

Materiał rolety dachowej

Mikrofleksy to lekkie plastikowe haczyki, które spinają materiał dookoła, tworząc tym samym drobne falowania.

Rolety do okien dachowych fakro

Prym subtelności

Delikatność tkanin Berlin i Werona sprawia, że zasłony emanują lekkością i zwiewnością, która rozprzestrzenia się dookoła nich. Przepuszczający światło, wysokiej jakości materiał rozświetla pomieszczenia i otula je nutą subtelności, która skradnie serce niejednej osobie.

Rolety dachowe do łazienki

Nadanie wnętrzu wdzięku i lekkości okaże się niezwykle proste, jeśli okna udekoruje się eterycznymi, delikatnymi zasłonami. Zasłony Berlin i Werona o drobnym splocie wpuszczają do pomieszczenia dużo światła, rozjaśniając je i powiększając optycznie. Półprzezroczyste zasłony Catalea w stonowanych kolorach sprawdzą się w pomieszczeniach loftowych, szczególnie, jako dekoracja dużych, wysokich okien. Te w jaśniejszych odcieniach okażą się świetną dekoracją do wnętrz urządzonych w stylu boho.

Rolety dachowe do poddasza

Perfekcyjne wszycie mikrofleksów lub kółek przekłada się na tworzenie idealnych falban, które dodają objętości delikatnej zasłonie. Okna, jak i całe wnętrza zyskują powiew lekkości i świeżości. Przypominające w dotyku bawełniane chusteczki, zasłony przypadną do gustu wielbicielom wnętrz cechujących się przejrzystością, świeżością i lekkością. Przepuszczający światło materiał sprawia, że promienie słońca załamują się pod różnym kątem, tworząc we wnętrzu subtelny spektakl światła i cienia.

Zainspiruj się

Czym czyścić żaluzję?
Szczotka do żaluzji - jak czyścić?
Czyszczenie żaluzji - ścierka
Czym myć żaluzje?
Dane techniczne
Do góry
Dane techniczne
Jakość: Premium
Gwarancja: 5 lat