Zasłona Livani, przyciemniająca, na wymiar, Livani

Produkt jest dostępny

Zasłona Livani, na wymiar

99,90 zł
Koszt dostawy: 16 zł
Wysyłka w 10 - 12 dni roboczych

image
image
image
image
empty

Wybierz stopień przepuszczalności tkaniny


Transparentna
Niedostępne
Przyciemniająca
Niedostępne

Wybierz sposób montażu


Zasłona Koła
Niedostępne
Zasłona Microflex
Niedostępne

Wybierz tkaninę


Zwróć uwagę: Dokładamy wszelkich starań, by zdjęcia oddawały rzeczywiste kolory. W zależności od oświetlenia pomieszczenia lub koloru ścian, zamówiona tkanina/materiał może różnić się od tego na zdjęciu. Zachęcamy do zamówienia DARMOWYCH PRÓBEK!

Płatek śniegu
Niedostępne
Szampańska noc
Niedostępne
Białe złoto
Niedostępne
Gorąca czekolada
Niedostępne
Czarna perła
Niedostępne
Orzeźwiająca limonka
Niedostępne
Kwiat chabru
Niedostępne
Lazurowe wybrzeże
Niedostępne

Wprowadź wymiar


 WAŻNE:

Do produkcji zasłon wykorzystamy podwójną ilość materiału, aby zachować kształt fal lub marszczeń, nawet po rozsunięciu zasłony na całą szerokość okna.

mm
min: 600 mm, max: 4000 mm
mm
min: 100 mm, max: 2550 mm

Zasłona przyciemniająca na wymiar

Nie odgradzaj się od świata!

Odkryj nowe możliwości

Wdzięk, zwiewność i niewątpliwy urok osobisty – tak opisalibyśmy cechy naszej zasłony, gdyby była kobietą. Lekko przyciemniający materiał wprowadzi subelny i przyjemny klimat, pozostawiając Twoje wnętrze miejscem tajemniczym dla reszty świata.


Zasłona to wdzięczna dekoracja okna. Możesz bawić się jej wyglądem i codziennie odkrywać nowe formy! Upnij, zwiąż, przesuń lub zawieś inaczej! Ty decydujesz jakim efektem zaskoczysz domowników!


Nowy design zasłon, ich kolory oraz szycie na miarę sprawiają, że nie jest to już ta sama dekoracja, co kiedyś. Zasłona nadaje wnętrzu charakter, czyni je przytulniejszym i przyjemniejszym dla oka.


Uczyń swoje otoczenie lżejszym

Lekko tłumiący światło i przyjemny w dotyku materiał to poliester, który mieni się delikatnym srebrnym połyskiem. Zasłona nie przepuszcza zbyt wiele światła, przez co wnętrze staje się miejscem idealnym na popłudniowy odpoczynek lub drzemkę. Wyraź siebie poprzez wystrój wnętrza Liczy się kolor i styl. Wybierz zasłony, dzięki którym powiesz, jak przemawia przez Ciebie subtelność, jak dobrym gustem dysponujesz lub jak bardzo lubisz odważne aranżacje i wnętrza. Uczyń zasłonę królową Twojej dekoracji.

Wyraź siebie poprzez wystrój wnętrza

Liczy się kolor i styl. Wybierz zasłony, dzięki którym powiesz, jak przemawia przez Ciebie subtelność, jak dobrym gustem dysponujesz lub jak bardzo lubisz odważne aranżacje i wnętrza. Uczyń zasłonę królową Twojej dekoracji.

Jakość: Premium
Gwarancja: 5 lat
(0 opinii)
Oceny klientów
5
0 opinii
4
0 opinii
3
0 opinii
2
0 opinii
1
0 opinii
Dodaj opinię
Napisz własną opinię.
Opinia zostanie dodana po weryfikacji.
Wprowadź znaki widoczne na obrazku:

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe