Siatka antysmogowa - niepozorny strażnik Twojego domu

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów siatek do moskitier. Jedną z nich jest siatka antysmogowa, która zyskuje coraz większą popularność (szczególnie wśród alergików). Dzięki podwójnej warstwie nanowłókien skutecznie chroni zarówno przed owadami, jak i zanieczyszczeniami.

Dodatkowo jest w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się pleśni i zarodników bakterii.

Co zatrzyma siatka antysmogowa?

Smog i pył

Jeśli mieszkasz w dużym mieście o wysokim poziomie zanieczyszczenia i smogu, siatka będzie stanowić dodatkową ochronę Twojego zdrowia. To niezbędny dodatek w walce o czyste powietrze w Twoim domu!

siatka do moskitier

Spaliny

Dzięki skutecznemu systemowi filtracji, siatka antysmogowa ochroni Cię przed najbardziej szkodliwymi zanieczyszczeniami i spalinami. Zapobiegnie też narażeniu Twojego organizmu na niezdrowe substancje i rozwój astmy czy alergii.

Pyłki

Nasza siatka antysmogowa charakteryzuje się bardzo drobnymi oczkami, które zapobiegają przedostawaniu się pyłków oraz zmniejszają możliwość pojawienia się alergenów w Twoim domu.

Insekty

Moskitiera antysmogowa spełnia swoją podstawową funkcję, co pozwoli Ci cieszyć się świeżym powietrzem w całkowitym spokoju, bez obaw o inwazję komarów, much czy os.

Deszcz

Tkanina antysmogowa tworzy osłonę przeciwdeszczową. Izoluje wnętrze przed wnikaniem wilgoci. Jeśli Twoją ulubioną melodią do snu są odgłosy deszczu, możesz spokojnie odpoczywać przy otwartym oknie.

Mokitiea okienna z siatką antysmogową
Moskitiera drzwiowa z siatką antysmogową