Roleta dzień i noc bezinwazyjna, Na wymiar, STANDARD, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Dzień i Noc Bezinwazyjna

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
31,41

Szczegóły produktu

Do góry

Dzień i noc – roleta personalizowana

Nowoczesna roleta dzień i noc to model, który wyprzedza swoją konkurencję! Dwa rodzaje bezinwazyjnego montażu, system stabilizacji materiału i dodatkowe wyposażenie to tylko kilka cech, które wyróżniają naszą roletę!

Istotne cechy i funkcje:

Bezinwazyjność – montaż nieniszczący struktury okna

Regulowana szerokość bezinwazyjnych wieszaków

Przedłużane wieszaki dla okien z wywietrznikami - opcjonalnie

Bezinwazyjna taśma montażowa - opcjonalnie

PerfectFix – system stabilizacji rolety - opcjonalnie

Child Safety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci

Wysoka trwałość koloru(4-7 ISO 105-B02)

Długość łańcuszka wynosi 1 m

Personalizowany montaż – wszystko, czego potrzebujesz

Bezinwazyjne uchwyty

Bezinwazyjne wieszaki wyposażyliśmy w system regulowania rozmiaru, który pozwala dopasować je do każdej grubości ramy skrzydła okiennego.

Okna z wywietrznikiem

Dzięki przedłużanym wieszakom roletę bez problemu zamontujesz na coraz częściej spotykanych oknach z wywietrznikami. Wieszaki obniżają roletę o 3 cm.

Taśma dwustronna

Nad wyraz mocna taśma dwustronna to opcja dla posiadaczy okien nieotwieranych. Dzięki taśmie, roletę montuje się w wybranym miejscu, bez obaw o uszkodzenie podłoża.

Prowadzenie boczne

Zaprojektowana przez nas roleta z systemem PerfectFix sprawia wrażenie tworzenia jednej całości z oknem. System PerfectFix to żyłkowe prowadzenie boczne, które powoduje poruszanie się rolety zawsze równo z otwieranym oknem, dzięki czemu nie buja się i nie uderza o okno.

Jak zamontować roletę dzień noc

Moc podwójnego materiału

Tylko jeden ruch dłonią! Tyle potrzeba, by poczuć się intymniej we własnym domu. Roleta dzień i noc, dzięki zastosowaniu naprzemiennie ułożonych zaciemniających i transparentnych pasów, umożliwia łatwą i szybką zmianę ilości naturalnego światła w pomieszczeniu. Zamiast opuszczać całą roletę, by zapewnć sobie prywatność, po prostu delikatnie pociągnij za sznurek.

W trosce o najmłodszych

Wyposażona w sznurek koralikowy roleta, dzięki dołączeniu elementu Child Safety (zaprojektowany i wykonany zgodnie z europejskimi normami), stanowi jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań stosowanych w dziecięcych pokojach. Sznurek nie zwisa bezwładnie oraz prezentuje się schludnie i elegancko.

Child safety w rolecie

Harmonia i perfekcja

Ze szczególną starannością dbamy o wygląd każdej z rolet. Zastosowana przez nas metoda cięcia materiału charakteryzuje się brakiem zabrudzeń oraz precyzyjnymi, równymi krawędziami materiału i siatki. Przykładamy także ogromną wagę do rozmiaru pasów rolety, które dla zachowania perfekcyjnego designu rolety zawsze wykonujemy równej szerokości.

Równe pasy rolety dzień i noc

Bo wnętrze ma nas rozpieszczać, relaksować – zainspiruj się

Roleta dzień i noc to znakomita propozycja dla tych, którzy chcieliby nadać wnętrzu indywidualny rys. Współczesne pomieszczenia stają się coraz bardziej wyjątkowe, szukają koloru i artystycznego luzu. Powściągliwość zderza się w nich ze szlachetnym detalem, a chłodny minimalizm miękko oplata nastrojowy vintige.

Ta roleta wpisze się w każde wnętrze z dwóch powodów. Charakteryzuje się ponadczasowym wzornictwem, to raz. A dwa, duet naprzemiennie ułożonych pasów, potrafi stworzyć spektakl, jakich mało. Postaw na biele lub beże, gdy chcesz optycznie powiększyć pomieszczenie i skąpać je w promieniach słońca. Sięgnij po czerń lub szarość, gdy chcesz spotęgować wrażenie głębi.

Dane techniczne

Do góry

DOKUMENTY DO POBRANIA

Aby otworzyć instrukcje potrzebujesz programu do odczytu plików PDF
Kliknij TUTAJ aby pobrać najnowszą wersję Adobe Acrobat Reader.

Dane techniczne

Producent:Livani
Nazwa produktu:Roleta dzień i noc bezinwazyjna, Na wymiar, STANDARD
Numer produktu:SW10329.18
Kolor:Krem orzechowy
Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata